Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

Ами така е, когато Тиаго Силва реши да гледа Винисиус от далече а Рюдигер да се пързаля пред Бензема. Челси ако отпаднат ще именно заради своите си тъпи грешки и в двата мача.

Link to comment
Сподели другаде

Сити имат борба още утре и не се знае дали няма да е Атлетико напред утре, а знаем Атлетико е подлога на Реал. Второ Сити имат борба за титлата в Англия с нас, а Реал не. Няма шанс!

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм напълно убеден, че ако утре (вече днес) Сити преодолеят Атлетико, ще смажат Реал. Колкото и да им връзва на испанските циркаджии, не могат да издържат. Повечето им играчи са 30+, при това с доста. 

Link to comment
Сподели другаде

Ама вие предпочитате Сити на финал ли? 
Честно казано ако ние сме там, предпочитам Реал. 

Абе с който и да е финала ще е яко тегав.. реал последният им загубен финал е от 1981 година именно от нас.. оттогава имат 7 спечелени финала. Аз единствено се надявам реал да изтощи здраво шити на полуфиналите та белким тея животни направят някоя издънка в първенството.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Сподели другаде

34 minutes ago, Dacheff said:

Ама вие предпочитате Сити на финал ли? 

Честно казано ако ние сме там, предпочитам Реал. 

Голяма грешка да предпочиташ Реал на финал - отборът, който не губи финали.

 

Не бъркай Сити в първенството със Сити в ШЛ - два различни отбора са. Аз предпочитам Сити.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Dacheff said:

Челси и Реал обаче правят ебати шоуто. 

Иначе за Байерн беше ясно, че са много по-слаби от предните сезони. Мислех, че ще бият Виляреал, но срещу нас нямаха много шанс. 

Имаме страхотна възможност за финал, започваща от утре обаче. 

Е чак пък да е било много ясно? Взимат 6те си мача в група срещу Барса, Бенфика и Динамо с убедителна голова разлика. Размазват Залзбург със 7:1 на реванша в Мюнхен. Да срещу Виляреал не бяха на нужното ниво, ама чак пък да са били толкова слаби в предишните мачове. Ние колко пъти печелим гупата с 6 от 6? 

Разбира се, за нас е по-добре Виляреал на 1/2 финал. Имаме респект към тях, щом си елиминраха Юве и БМ и стигат 1/2 финал не е случайно. Ако не направим някакви грандиозни глупости според мен сме на финал.

1 hour ago, Raybeez93 said:


Стига бе.. единственият шанс реал да острани Сити е като Флорентино Перес свири мача. В два мача не ги виждам просто


Sent from my iPhone using Tapatalk

ШЛ е различно. И на мен ми се струват Сити, като почти сигурни финалисти, но според мен срещу тях ще ни е най-трудно. Просто играем много тегаво срещу тях и с изключение на 2-3 мача или правим Х или падаме. Не че Реал и АМ са ни някакви абонати, но повече предпочитам някой от тях, вместо Ситито. Както ние теоритично можем да вземем всички 4 трофея има голяма вероятност Сити да вземе 3те оставащи, спирайки нас. Частично го направиха вече в неделя. За това искам да отпаднат днес. Това ще е удар по самочувствието им и имат по-голяма верятност да допуснат грешка в първенстовто. Искаме да са претоварени, за да сбъркат, но истоярията показва, че не става така. Имат широк състав и дълга скамейка, която да им помогне да преодолеят натоварения график. Ако си спомняте имаше период в предишен сезон (може би беше злощастния за нас 2018-2019) когато имаха 3 тежки мача за 7-8 дена с Арсенал, Евертън и още някои (не помня кой) всички се обзалагахме, че ще сбъркат поне веднъж. Е не го направеха коп*летата. Взеха си 9те точки като пичове и толкоз. И сега може да е същото. Но изтърват ли ШЛ за тях ще е като провален сезон. Дори да вземат титлата, горчилката ще им остане. За това и предпочитам да отпаднат възможно най-скоро.
1-во защото от 3те възможни съперника ги смятам за най-труден за побеждаване за нас, макар че на финал с когото и да си никога нищо не е сигурно.
2-ро защото смятам, че отпадайки от турнира ще са по-податливи псичхически на грешки в първенството, а може още следващата събота да са по-разконцентрирани в мача срещу нас. 

За днес си пожелавам скучно 0:0 до към 90, късен гол на АМ и след продължения, Сити да отпаднат с дузпи. Събота да са хем изморени, хем разсяни и да ги елиминираме за ФА. Така поне ШЛ и ФА ще са ни една идея по-лесни за печелене. 

Link to comment
Сподели другаде

Мощно за изродите от Атлети тая вечер съм аз. 

Леко ме навява вайб от 2018, когато играхме с най-слабия отбор, който от години бе достигал полуфинал, а от другата страна беше...Реал. Клоп принципно си учи уроците и веднъж, а в тоя случай два пъти като се провали, следващия път се поправя. Така че смятам, че на евентуален финал срещу Реал, няма да има нищо подобно на това от 2018 или миналата година.

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, tsbalabanov said:

Така че смятам, че на евентуален финал срещу Реал, няма да има нищо подобно на това от ... миналата година.

Аз пък като гледам как играе отборът в последните 2 години съм сигурен, че Клоп нито си е научил урока, нито ще промени нещо и пак ще се чудим как разни пенсионери като Кроос и Модрич хвърлят 60-70 метрови пасове зад изтеглената напред защита. И ще се молим Алисон да е преосмислил поведението си.

EDIT: Нещо съм се объркал за Кроос, мислех, че и той като Модрич е на 35-36, а той е на 32. Но това не му отнема от класата да хвърля перфектни 60-70 метрови пасове на точното място.

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, Stivi_G said:

Е чак пък да е било много ясно? Взимат 6те си мача в група срещу Барса, Бенфика и Динамо с убедителна голова разлика. Размазват Залзбург със 7:1 на реванша в Мюнхен. Да срещу Виляреал не бяха на нужното ниво, ама чак пък да са били толкова слаби в предишните мачове. Ние колко пъти печелим гупата с 6 от 6?

Аз не говоря само за ШЛ. В Бундеслигата е страшна мъка, отпаднаха позорно и за купата на Германия. Играта им на Байерн няма нищо общо с предните сезони, доста са безидейни. 

Разбира се, това са Байерн и всичко е възможно, но срещу тях щяхме да сме фаворит. Радвам се, че все пак ги избегнахме де.

Link to comment
Сподели другаде

Чудно ми е защо повечето от вас подценявате Атлетико? Това е отбор, който със своя антифутбол е неудобен за много други отбори. Сити имат преднина само от 1 гол, а в случая са гости в Испания и този гол е почти нищо. Всички знаем и сме гледали футбола на Чоло - отвратителен. Със сигурност ще хвърлят всички сили. Сити са добри, да, но имат мач с нас, онзи ден пак имаха. Атлетико ми се струват една идея по-свежи за този мач. Предстои да видим. 

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, Stojkica said:

Аз пък като гледам как играе отборът в последните 2 години съм сигурен, че Клоп нито си е научил урока, нито ще промени нещо и пак ще се чудим как разни пенсионери като Кроос и Модрич хвърлят 60-70 метрови пасове зад изтеглената напред защита. И ще се молим Алисон да е преосмислил поведението си.

Дори не е нужно да са 60-70м. и 30-40м. стигат. Отбора ни е събран в едни 30м. и пресата не е като едно време в наказателното поле на лошите. После си казваме, че Анди и Трент са слаби защото пробивали през тях, а те основно ги прехвърлят с пас. Надявам се довечера всичко да е наред и да се класираме за полуфиналите, а там ще е като с Атлетико, обиколки на наказателното и няма влизане вътре.

Въобще всички испански отбори в Шампионската лига играят яко затворено и на контри. Реал с едно полувреме игра за 4 мача са на полуфинал, и като гледам как им връзва няма да се учудя и на финал да отидат. 

Link to comment
Сподели другаде

32 minutes ago, tsbalabanov said:

Леко ме навява вайб от 2018, когато играхме с най-слабия отбор, който от години бе достигал полуфинал, а от другата страна беше...Реал.

Последните години все се случва да има един силно изненадващ отбор на полуфинал и винаги който го победи, впоследствие губи финала.

Ние 2018-та с Рома, после паднахме от Реал; Тотнъм биха Аякс и после паднаха от нас; Преди това Ювентус биха Монако, за да загубят от Реал. 

 

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, ReD_Gerrard said:

Последните години все се случва да има един силно изненадващ отбор на полуфинал и винаги който го победи, впоследствие губи финала.

Ние 2018-та с Рома, после паднахме от Реал; Тотнъм биха Аякс и после паднаха от нас; Преди това Ювентус биха Монако, за да загубят от Реал. 

 

В нашата година, честно да ти кажа, не знам дали Тотнъм или Аякс беше изненадващп попаднал, по-скоро и двата, но съм сългасен, че се случва все така напоследък. Бих добавил и ПСЖ срещу Лайпциг 2020, но тогава не помня дали не бяха само по 1 мач заради пандемията.

Link to comment
Сподели другаде

Ако Атлети вкарат първи гол-може и да стане интересен мача.Но ако сити вкарат първи-пиши го бегал мача.Дано Симеоне и трупата му да са си написали домашното и да внимават особенно началните минути на мача,защото сити винаги стартират мощно.

Link to comment
Сподели другаде

С Виляреал мачовете ще са мега тежки, както с Атлетико. Това, че ще е важно да не се изложим ще натовари нас, а не тях. С Байерн може би щяха да са по-леки мачовете.

А Реал си имат изпълнители, и ако им тръгне играта могат да бият Сити. Не им пречи да играят защитно и Модрич и Крос да пускат дълги пасове зад защитата на Сити, както пишете, че биха правили срещу нас. Халфовата линия на Реал е по-качествена, по-сработена от тази на всички останали отбори, и не им трябва да тичат и да правят мега преса.

Аз предпочитам Реал на финал пред Атлетико и Сити.

Link to comment
Сподели другаде

"Така става, когато на едно място се съберат англичани и алкохол", отчетоха от полицията, цитирани от в.Ас.🙂

Това горното по повод сбиванията и мизериите между агитките на Челси и Сити в Мадрид вчера.

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Chinaski said:

Пасовете на Модрич са абсолютна класа, ама кажи ми как на 37 почти вчера игра 120мин и до последно пресираше?

И аз не знам, двамата им най-добри играчи са на 35 и 37.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...