Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

Не ги следя Реал в първенството, ама може Модрич да почива и да чака само тия мачове от ШЛ. Виж го какъв е сух, тоя сигурно е 50кила, не се изпотява даже. То и при нас чичо Мили надбягва всички, така че явно може.

Link to comment
Сподели другаде

Модрич си е сред най-важните им играчи все още. Миналия сезон е стартирал 32 мача в първенството, този 21 засега.Страхотен си е.

Тоя, дето физически вече не смогва, е Тони Кроос, който с почти 5 години по-млад, ама явно не е само до химията. Анчелоти го смени прекалено късно вчера.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, oZZy said:

С Виляреал мачовете ще са мега тежки, както с Атлетико. 

Доколкото се ориентирам, Виляреал играят същия стил - 10 души зад топката и бъркане на бетон. Хич не мисля, че ще ни е лесно срещу тях ако продължим довечера. Ако ни тръгне мачът можем да ги качим на разлика сигурно, но може и да е някаква зверска мъка 2 мача.

Link to comment
Сподели другаде

Ще е много хубаво ако останем единствени да браним английската чест в ШЛ срещу три отбора от Ла Лига. Но, да си вземем довечера мача, пък Сити каквото щат да правят. 

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, tsbalabanov said:

... на евентуален финал срещу Реал, няма да има нищо подобно на това от 2018 или миналата година.

 

Да, няма го Роналдо, няма го КАРИУС 🙂  от 2018,  а през зимата на 20/21 ние дълго бяхме в абсолютна пропаст, който ни хванеше от Англия ни биеше дори на Анфийлд. 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Тези като играхме с тях предния път си спомням, че предния ден играха Реал и Ман Сити, като в двата мача съдиите спестиха над 10 картона на испанските отбори. Конкретно тези Виляреал в тези мачове тогава бяха рядко отвратителен, груб, провокиращ и симулиращ отбор. Сега с Оная Мери не знам как ще са, ама не очаквам нищо по-различно от всичко, което е присъщо на испанската школа, стига разбира се довечера да минем през Бенфика.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, baivan said:

 

Да, няма го Роналдо, няма го КАРИУС 🙂  от 2018,  а през зимата на 20/21 ние дълго бяхме в абсолютна пропаст, който ни хванеше от Англия ни биеше дори на Анфийлд. 

 

 

Няма го и Гаретчо, който на финали винаги блестеше като вкарваше важни голове.

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, Stivi_G said:

Няма го и Гаретчо, който на финали винаги блестеше като вкарваше важни голове.

Там си е той , но забит на пейката .

Имат вече бразилчетата , които се разиграха и няма място за застаряващия Бейл

Link to comment
Сподели другаде

Тия Виляреал са по-малкия брат на Атлетико.Десет човека отзад и грабвайте телата.Ако се класираме на полуфинал, ще берем ядове с тях си мисля аз.

Иначе Реал са някакви нереални калитари, честно.Челси им вкараха три гола, изтърваха още толкова, тия правят една свястна атака за цял мач и ей ти ги продължения.Там пък Рюдигер се подхлъзва в най-неподходящия момент и Бенземата пак герой.То бива, бива, ама тва тяхното на нищо не прилича.

Link to comment
Сподели другаде

Бейл си е там и имат нужда от него, но той  ги е отсвирил. Наскоро преди последните  квалификации отказва да е в групата (за Ел класико мисля), защото не бил здрав, а после отива да играе за Уелс и зашива два гола на Австрия. Не е като бразилчетата да са му взели мястото, просто 

_109752558_golf.jpg

 

22068-wales-golf-madrid_400px.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Бейл си е играч, каквто и да си говорим. В повечето има важни мачове вкарваше голове, особено финали. Последните 2-3 години не съм следял Ля Лигата и нямах наблюдение, колко мача е записал, и други статистики свъразни с него.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам нашия мач - играе се футбол. Превключвам на Атлетико - Сити и... Боища, лежане, картони, всички наобиколили съдията. За всяка минута футбол по 3 не се играе нищо. Ебати отбора са тия Атлетико, заклевам се. Чак и Сити почнаха да лежат в края. 

Link to comment
Сподели другаде

Нормално да празнуват. Това да играеш с Атлетико е все едно да преминеш през ада. Няма такива световни боклуци. Най-малкото винаги може да ти контузят 1-2ма важни твои футболисти и да ти **** мамата на сезона. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...