Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

Тоя турнир се печели с име, тва е. 

Хубавото е, че дори да се класират за финал, не мисля, че Реал за четвърти път могат да надскочат себе си- още с ПСЖ трябваше да са аут. Ама като им е тръгнала с такава вързия, нищо не се знае. Те сумарно във всички мачове досега са играли има-няма 60 минути от всички 6 срещи и като нищо ще идат на финал.

Link to comment
Сподели другаде

Реал засега са като нас през 2005-та. Гредата на Тудор, пропуска на Гудьонсен ... всичко беше нарисувано да отпаднем. Ама не и не. После и 0:3 на полувремето ама пак няма падане.

Link to comment
Сподели другаде

55 minutes ago, Stojkica said:

Сега, от това повторение се вижда, че вторият фал е даже по-гнусен от първия.

Те май имат само един загубен финал. В Париж. От Ливърпул.

Затова уточних с този състав.

Link to comment
Сподели другаде

Това не е реално :sarcastic: Не знам на мен хич не ми допада финал срещу Реал особено в този сезон, ама какво да се прави. Не смятам, че са по-добри, ама трябваше да падат още с 0:4 от ПСЖ на Бернадбеу, после и от Челси, а си продължиха като пичове. Дано това срине Сити за първенството. 

Сити точно заради такива моменти ги предпочитах на финал.

Link to comment
Сподели другаде

Казано е :  Никога не отписвайте Кралския клуб, докато още имат шанс. 

 

Да си кажа и аз моята заслуга за развоя на мача  -

заебах телевизора и започнах да гледам само на монитора на компа и то с оня същия стрийм, с който потопихме подводницата вчера.   Тогава също заебах ТВто .

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...