Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

1 minute ago, Raybeez93 said:

Стига бе от Реал ли ще се плашим? Време е за вендета! Пълна концентрация и ушатата ще е наша, по-класния отбор сме!

Тея вкарват от 3 удара 4 гола вече пореден мач. Не казвам, че трябва някой да се плаши, ама хич не трябва да бъдат подценявани.

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, blunt said:

ЛОЛ

Да, забавно е, една минута след като го казах вкараха два гола. Но все още стоя зад думите си. МС са с класа над РМ. И в двата мача го доказаха. Просто в края надменността им изигра лоша шега. Помислиха си, че са на финал и честно казано в момента изглеждат като нас срещу Виляреал през първото полувреме. С разликата, че при тях май няма връщане...

Link to comment
Сподели другаде

и двата отбора не ни се искат, но на финал ще седим по-добре срещу реал в сегашния им вид и нашия вид. ама стига с тоя техен зверски късмет. нали знаете съдбата така е избрала заради онова със Салах през 2018

Link to comment
Сподели другаде

Пепи-тънката сметка,познавате ли го?

Извади ДеБройне да го пази.....

Ами ай честито....заедно ще го гледате финала ама по tv-то...

П.п. Дали Пепи не го заболя ТОЧНО пък кръвния враг Реал да го препъне на предпоследното стъпало?

 

Link to comment
Сподели другаде

Just now, The King said:

Съдбата ще връща на Анчелоти за 2005-та срещу Ливърпул или на Ливърпул за предния финал срещу Реал ? Тежка дилема.

Е той си взе реванша 2години по-късно, така че сме ние. 

Link to comment
Сподели другаде

Just now, The King said:

Съдбата ще връща на Анчелоти за 2005-та срещу Ливърпул или на Ливърпул за предния финал срещу Реал ? Тежка дилема.

Ние ако си изиграем мача, както трябва, никаква съдба няма да се намесва. Тоя път нито Кариус ще е на вратата, нито Нат Филипс ще е в защита, така че те са тези които трябва да се притесняват. 

Link to comment
Сподели другаде

17 minutes ago, baivan said:

Казано е :  Никога не отписвайте Кралския клуб, докато още имат шанс. 

 

Да си кажа и аз моята заслуга за развоя на мача  -

заебах телевизора и започнах да гледам само на монитора на компа и то с оня същия стрийм, с който потопихме подводницата вчера.   Тогава също заебах ТВто .

И аз го гледам със същия. Смених го на полувремето. Явно работим добре в един дух 😄

Link to comment
Сподели другаде

Мразя ги най-много реал, ама какво да направиш. Така се случиха нещата тази година. А колегата къде отиде който беше фен и на реал?

Дали Нюкасъл ще направи чудото този уикенд? А ние ще летим срещу Тотнъм. Сбъдна ви се прогнозата за продължения в които Сити ще отпаднат.

Link to comment
Сподели другаде

Хаха ама и коментатора по БТВ не спря с глупостите.По  едно време като влезе фена и в хлебарница не трябвали да го пускат. По добре стриим отколкото да слуша човек бг коментаторите

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, stan4oo2 said:

Хаха ама и коментатора по БТВ не спря с глупостите.По  едно време като влезе фена и в хлебарница не трябвали да го пускат. По добре стриим отколкото да слуша човек бг коментаторите

Тъй тъй, една стотинка не съм дал на Диема и Мтел.

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, Enigma_m7 said:

Е той си взе реванша 2години по-късно, така че сме ние. 

Тая вързия там 2005-та смяташ ли, че се изкупва само с един финал, не знам, не знам 😆

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, cyberfan said:

Гледам Реал са направили 6 смени. При 5 позволени в редовното време, верно ли дават допълнителна в продълженията? Много ми се вижда.

ДА,  отдавна е така.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...