Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

Моето мнение може да не е най популярно ,но мисля,че е добре да го караме по неангажиращо в първенството. Сити ще играят само там и не вярвам да стъпят на криво. Ние да си се концентрираме върху финалите .

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stojkica said:

Гледам сега какво мислят букмейкърите по въпроса. 1.85 за нас, 3.8 - 4 за тях. Това за победа в редовното време.

А коефициентът за нас да вдигнем трофея е 1.50. 

Иначе интересна статистика на картинката. Това не може да е само късмет, явно отборите на Гуардиола имат навика психически да се сриват в тоя турнир, където нямаш после 20 мача да си коригираш грешката. 

 

IMG_20220505_111830.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Голяма победа за Реал вчера, просто отново доказаха, че това си е техния турнир. Колкото и да не са ми симпатични не мога да си кривя душата. За финала ми е много трудно да дам прогноза, въпреки че чисто спортно- технически Ливърпул е по- добрият отбор. А за мачове като вчерашния веднага се сещам за репликата на баскетболния треньор Руди Томянович- "Никога не подценявайте сърцето на шампиона".

Link to comment
Сподели другаде

37 minutes ago, kibo1992 said:

Гледах някакви клипове на футболистите на реал, вчера  били с тениски с надпис "14" на гърба, след мача. До колкото помня това беше полуфинал, а не финала? 

Високомерни ла*на. 

Link to comment
Сподели другаде

40 minutes ago, kibo1992 said:

Гледах някакви клипове на футболистите на реал, вчера  били с тениски с надпис "14" на гърба, след мача. До колкото помня това беше полуфинал, а не финала? 

По-скоро е нещо като "напред за 14-ата". Така правеха и като бяха тръгнали да печелят 10-ата помня, имаха девиз "por la decima" или там както е на испански.

Link to comment
Сподели другаде

3,70 коефициент за Сити да спечели ВЛ и Реал ШЛ. 

Берекет версин. 

Аз не съм залагал откак сложих за Барселона да спечели ШЛ преди 1/2 финала ни с тях.

Сега пак няма да пропусна и ще се надявам да загубя. Пък, ако ни се развият нещата зле, доста добра възвращаемост дава този коефициент. 

 

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, J.N.K. said:

Не са само фланелките им с 14. Празнуваха на терена все едно са взели турнира, излязоха и клипчета от съблекалнята - то танци, песни, чудо.

 

Ами дано тва да си им останат празненствата в тазгодишната ШЛ пък нашите да се снимат с на Милнър фланелката след финала в Париж-ДАНО!!!

Link to comment
Сподели другаде

20 hours ago, Stivi_G said:

Перфектното развитие за нас би било: минимална победа за Реал и отпадане на МС, след продължения/дузпи. Уморени и разочаровани, Сити хиксират през уикенда и ние поемаме лидерството до края.

За сега първото изречение се изпълни. Ще чакаме в неделя и за второто.

 

Не допуснаха обратно на "Бернабеу" тръгналите си по-рано фенове

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stivi_G said:

За сега първото изречение се изпълни. Ще чакаме в неделя и за второто.

 

Не допуснаха обратно на "Бернабеу" тръгналите си по-рано фенове

Бате, честно тва като го написа вчера ми изглеждаше по-вероятно да ме отвлекат извънземни, ама сега се замислям....

Link to comment
Сподели другаде

Не са само фланелките им с 14. Празнуваха на терена все едно са взели турнира, излязоха и клипчета от съблекалнята - то танци, песни, чудо.
 
Празнуваха, както ние празнувахме след мача с Барселона.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

1977: Бетис печели Купата на краля - Ливърпул печели ШЛ

2005: Бетис печели Купата на краля - Ливърпул печели ШЛ  

2022: Бетис печели купата на краля - Ливърпул е на финал в ШЛ

280117034_2784780485000533_4605271633730

 

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, vencifcl said:

1977: Бетис печели Купата на краля - Ливърпул печели ШЛ

2005: Бетис печели Купата на краля - Ливърпул печели ШЛ  

2022: Бетис печели купата на краля - Ливърпул е на финал в ШЛ

280117034_2784780485000533_4605271633730

 

Знаех си, че има защо винаги Бетис да са ми допадали :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Малко новини за новия формат от 2024-та след конгреса на кенефа днес във Виена- отборите ще бъдат увеличени от 32 на 36 както беше заложено първоначално, но идеята 2 от местата да бъдат дадени на отборите с най-висок коефициент, които не са се класирали отпада като вместо това ще бъдат дадени на 2-те държави, чиито отбори са натрупали най-висок коефициент през сезона в евротурнирите - например този са Англия и Холандия, което би означавало че 5-тия във ВЛ ще се класира. Другите 2 места ще отидат при 5-тия в ранглистата (в момента е Франция) и  11-тия (държавата с най-висок коефициент, чиито шампион не се класира директно за груповата фаза - към момента това е Сърбия). Броят на мачовете също ще бъде увеличен от 6, но на 8, а не каквато беше идеята на 10.

Link to comment
Сподели другаде

Тоест Англия ще има 5 отбора, Холандия там колкото имат + още един. А защо петият и 11-тият получават другите две места? И мачовете стават от 6 на 8 в групата, демек ще са по 5 отбора ли, какво?

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, Dacheff said:

И мачовете стават от 6 на 8 в групата, демек ще са по 5 отбора ли, какво?

Май ще са 4 групи с по 9 отбора.

11 minutes ago, Dacheff said:

А защо петият и 11-тият получават другите две места?

5-тата и 11-тата страни по коефициен получават по още едно място. Все едно питаш защо първите 3 държави получават по 4 места.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...