Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

14 minutes ago, Chinaski said:

И двата отбора са ми изключително неприятни...

То ясно, но винаги когато гледам някой мач с подобни противници, гледам да се хвана за нещо, така да се каже да ''викам'' за единия

Link to comment
Сподели другаде

33 minutes ago, Bellamy said:

гледам да се хвана за нещо, така да се каже да ''викам'' за единия

 

Към всички колеги -

мислете си, че за нас е предопределено да играем срещу крайния победител от тези

и тогава вече може да имате предпочитания.   Ако ли не - да се изправим с/у Сити 🙂

 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, baivan said:

 

Към всички колеги -

мислете си, че за нас е предопределено да играем срещу крайния победител от тези

и тогава вече може да имате предпочитания.   Ако ли не - да се изправим с/у Сити 🙂

 

Тъкмо обяснявах на дъщеря ми,че каквито сме калитковци,следващият ни противник,ще е победителя измежду тия...

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Bellamy said:

Мечтата ми от години е да видя финал Ливърпул-Сити

Мисля, че в ШЛ  имаме по-добри шансове срещу тях в два мача и реванша на Анфийлд.

 

ПП:   Може и в един мач, но за ФА купата,

като 1/4 финал у дома или финал на Уембли.

 

Link to comment
Сподели другаде

Такива дузпи като на Мбапе трябва да бъдат отменяни с ВАР. Контакт имаше, обаче той падайки го потърси, абсолютно си провлачи крака, за да закачи защитника. Аман от селски тарикатни. 

Link to comment
Сподели другаде

В такива вечери съм особено щастлив, че съм привърженик на Ливърпул а не на някакъв бутиков клуб, пълен със звезди. То Неймар, Меси, Мбапета, Бензема и кой ли още не и накрая едно голямо аки 😄

Пълен ташак, особено ПСЖ. Имаше моменти където Мбапе дърпа напред и в един момент е сам, щото съотборниците му се влачат като сополи по терена. Цирк ама скучен.

А! Най - после вкараха. Разгеле😄

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, HardRedRock said:

В такива вечери съм особено щастлив, че съм привърженик на Ливърпул а не на някакъв бутиков клуб, пълен със звезди. То Неймар, Меси, Мбапета, Бензема и кой ли още не и накрая едно голямо аки 😄

Пълен ташак, особено ПСЖ. Имаше моменти където Мбапе дърпа напред и в един момент е сам, щото съотборниците му се влачат като сополи по терена. Цирк ама скучен.

А! Най - после вкараха. Разгеле😄

Абе по добри си бяха, Реал нищо не играха...

Link to comment
Сподели другаде

26 minutes ago, Dacheff said:

Такива дузпи като на Мбапе трябва да бъдат отменяни с ВАР. Контакт имаше, обаче той падайки го потърси, абсолютно си провлачи крака, за да закачи защитника. Аман от селски тарикатни. 

При контакта със защитника,Мбепе вече нямаше контрол върху топката ,нямаше шанс да я достигне.

Искам да кажа,че тази дузпа много ми прилича на тази на Жота с/у Палас.Тогава много я коментирахме и една немалка част от нас леко се срамувахме че ни се свири такава дузпа. 🤔

 

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, ggentatzu said:

Абе Карвахал така си влезе за дузпа, че който и да беше, щеше да остави да го вземат. 

Дузпа си беше по правилата, ама абсолютно предизвикана, това ме дразни. 

Инапе Мбапе назад не знам дали се върна и един път да помага, ама пък е ебахти играча в атака. Страшен гол. 

Link to comment
Сподели другаде

20 minutes ago, Dacheff said:

Дузпа си беше по правилата, ама абсолютно предизвикана, това ме дразни. 

Инапе Мбапе назад не знам дали се върна и един път да помага, ама пък е ебахти играча в атака. Страшен гол. 

 

Мбапе по принцип е най-малко помагащия в защита от триото той,Неймар и Меси. Което не говори добре - първо защото другите двама не си дават зор назад да помагат, второ защото е доста по-млад от тях. Неймар от тях най-много зор си дава в защита. Но Мбапе си ги пръсна с гола, изкараната дузпа и създаденото чисто положение за Ди Мария.


Реал без Каземиро в реванша, може и да получат болс дийп екшън, ако цял мач ПСЖ ги контраатакува.

Link to comment
Сподели другаде

50 minutes ago, blunt said:

 

Мбапе по принцип е най-малко помагащия в защита от триото той,Неймар и Меси. Което не говори добре - първо защото другите двама не си дават зор назад да помагат, второ защото е доста по-млад от тях. Неймар от тях най-много зор си дава в защита. Но Мбапе си ги пръсна с гола, изкараната дузпа и създаденото чисто положение за Ди Мария.


 

Но го има и обратното, че Мбапе е най-помагащия в атака, ако не е той не знам дали изобщо ПСЖ щяха да са първи в Лига 1 или да са стигнали до 1/8 в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

ПСЖ е типичен пример за много ниско КПД на базата - похарчени пари, големи имена играещи за тях, съпоставимо с постигнати успехи. Реално дори в едно слабо френско имаше няколко сезона, където не бяха първи. В ШЛ имат само един финал за толкова години. Дори да елиминират Реал, което е много вероятно, не ги виждам срещу нас или Сити например. Срещу един Байерн М също ще им е много трудно. Но ако пък вземат, че се паднат със Сити и ги елиминират, то ще е добре дошло за нас. 

Сити очаквано си решиха всичко още в първия мач. На реванша и с U21 да излазат, пак ще се класират. 

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, baivan said:

Що?  Не ти ли хареса  Ливърпул - Тотнъм  🙂 

В интерес на истината това беше един от най-скучните финали като качество на футбола и от двата отбора.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

В интерес на истината това беше един от най-скучните финали като качество на футбола и от двата отбора.

Гледал съм този мач още веднъж на запис и това далеч не е така. Най-малкото в мача имаше 30 удара към двете врати. Ранната дузпа даде едно измамно усещане за това, което казваш, но ако се погледнат мачовете назад, сигурно половината от последните 20 не са били по-добри от този.

Link to comment
Сподели другаде

Понеже и двата отбора са ми неприятни, снощния мач го гледах много разпокъсано, при това с едно око. Не знам за останалите, но Мбапе ми е мега предвидим. Бяга напред, оглежда се наляво - сало лоши, оглежда се надясно - пак така. Почва да си я наглася за удар и нищо не става. Естествено, все някога ще се получи, примерно в 94-тата минута, но просто това ми направи вчератление от периодичното ми поглеждане в монитора.

Link to comment
Сподели другаде

А дъртата чанта още нямаше и 2 мин. - тоя Влахович голямо магаре и той, още на 21, хич не е бавен за габаритите си. Според мен ще дупчи здраво, ляв, десен, глава - не подбира. Дано не му се получи там, но май си ги може нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...