Jump to content

Шампионска Лига - 2021/22


Препоръчан пост

4 minutes ago, stan4oo2 said:

На Пепчо му остава да гледа финала по тв с участието на великият Ливерпул. 

Може да се събере със старата си дружка Меси и да го гледат заедно.

Link to comment
Сподели другаде

Хубавото - най-лошият сценарий за сезона се размина. А именно - Сити с дубъл ПЛ и ШЛ, а ние с Лимонадата.

Лошото - Реал днес продължиха след поредната съдийска тесла в тяхна полза. Вън от съмнение е, че на финала ще е същото. Ще си правят фалове за картони, които няма да им бъдат давани и накрая с 2 удара ще вкарат 3 гола по някакъв неведом начин. Просто тази година в ШЛ явно е тяхната. Както трябваше да са паднали с поне 2-3 гола общ резултат срещу всеки в елиминациите досега, така са на финал, който ще спечелят.

Link to comment
Сподели другаде

36 minutes ago, Svet said:

Да, забавно е, една минута след като го казах вкараха два гола. Но все още стоя зад думите си. МС са с класа над РМ. И в двата мача го доказаха. Просто в края надменността им изигра лоша шега. Помислиха си, че са на финал и честно казано в момента изглеждат като нас срещу Виляреал през първото полувреме. С разликата, че при тях май няма връщане...

 

Кое са доказали? 30 на 25 удара общо от двата мача.  Сити вкараха 5 гола, Реал 6. 
Някой да извади статистика тоя сезон колко отбора са направили над 10 удара на Етихад срещу Сити.

 

 


Впрочем , една мацка ми обеща да излезем на вечеря, ако Реал бие. Иначе не ми дремеше кой щеше да продължи. Но ми хареса драмата и Сити заслужено си падна.

 

Чепино изкара КДБ, защото му свършиха силите, той никога не е бил физически надарен. Но като вкара Грийлиш (помня негови фенове го наричаха по-зрелищен от Роналдиньо, лол), беше ясно накъде отиват нещата, хахаха.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Stojkica said:

Хубавото - най-лошият сценарий за сезона се размина. А именно - Сити с дубъл ПЛ и ШЛ, а ние с Лимонадата.

Лошото - Реал днес продължиха след поредната съдийска тесла в тяхна полза. Вън от съмнение е, че на финала ще е същото. Ще си правят фалове за картони, които няма да им бъдат давани и накрая с 2 удара ще вкарат 3 гола по някакъв неведом начин. Просто тази година в ШЛ явно е тяхната. Както трябваше да са паднали с поне 2-3 гола общ резултат срещу всеки в елиминациите досега, така са на финал, който ще спечелят.

Не е късно това да се случи на финала. Имаме да си връщаме на тях, както Милан 2007.

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Stojkica said:

Хубавото - най-лошият сценарий за сезона се размина. А именно - Сити с дубъл ПЛ и ШЛ, а ние с Лимонадата.

Лошото - Реал днес продължиха след поредната съдийска тесла в тяхна полза. Вън от съмнение е, че на финала ще е същото. Ще си правят фалове за картони, които няма да им бъдат давани и накрая с 2 удара ще вкарат 3 гола по някакъв неведом начин. Просто тази година в ШЛ явно е тяхната. Както трябваше да са паднали с поне 2-3 гола общ резултат срещу всеки в елиминациите досега, така са на финал, който ще спечелят

И аз от това се опасявам.

Пак ние трябва да оправяме статистиката.

 

Link to comment
Сподели другаде

Ха-ха, след финала тази година на ШЛ няма да мога повече да влизам тук. Ако Ливърпул спечелят всеки ще се упражнява в остроумие на мой гръб, а бият ли Реал Мадрид ще имам БАН до живот... Лека вечер, момчета! Не знам за вас, но аз ще заспя щастлив. Най-якия възможен финал предстои. И нека по добрите победят. 😀

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, Svet said:

Сити имаха толкова чисти шансове, че можеха да вкарат и 15 гола. Това, че не го направиха си е техен проблем. Накрая не само отборът им, но и мениджърът им подцениха ситуацията и гризнаха дървото. Те и Виляреал ни пръснаха първото полувреме, но са десет класи под нас. Реал по никакъв начин не ме убеди, че е по-добрия отбор и ги предпочитам на финала. Ако не сега, няма кога.

Не твърдя, че Реал са по-добрите, а че Сити не показаха,че са с класа над тях.А че Пеп обича да си играе без нападател и с играчи, които пропускат редовно положения, а Реал имат най-добрият голаджия в момента - това не е късмет.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам кофти ли се получи или добре.

За ШЛ - Реал вече са шампиони и ще разцъкват за първенство и ще възстановяват играчи, докато ние водим люта битка с МС.

За ВЛ - МС вече им остана едното първенство  и могат да хвърлят всички сили там без да се щадят, докато ние имаме два финала да ги мислим. Да не говорим, че дори и да вземем четирите срещи за ВЛ пак може да останем втори.

Надявам се Реал да се отпуснат прекалено, а МС да са много разочаровани.

 

Едит: Изобретателят на футбола пак го засилиха към вкъщи 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Тука в тая тема голяма завъртане се е получило 🤣

Аз съм доволен, че ще играем с Реал. По-добри сме от тях, но ще е мега трудно. Крос- Модрич-Каземиро ще са починали и са все още по-класни футболисти от нашите халфове. Хубавото е, че Реал вече биха по всякакъв възможен начин, тоест показаха на какво са способни, така че не трябва да ги подценяваме. Ако нямаме някакъв уникален лош късмет и някакъв голям педер за съдия - очаквам победа и 7ма купа.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм фен на финали при отбори от една държава. Все едно се играе финал за местна купа. Пък и писва едни и същи отбори да играят по 10 пъти на сезон. То за първенство, за купата, че и за ШЛ, както предишни години Барса и Реал. И само "поредното мега, гига Ел класико".

Тръпката е друга, когато се срещнат отбори от различни страни. И двата отбора са с история и традиции. Защо не и да се срещнат действащите шампиони (към тогавашен момент) на Ла Лига и ВЛ?

Link to comment
Сподели другаде

Сега го видях кой е тоя на снимка, че по име не го знам - мисля, че е печен съдия. Дано не ни преебе.

Иначе тия Реал как убиха мача след 3-1, не се разбра кога минаха продълженията. Което ме подсеща за едно интервю с един боксьор, дето се би с Мейуедър. Дето обяснява, че мачът му с Мейуедър бил като на спаринг. Уж се бият, разменят удари, но рундовете си минават и накрая мачът свърши, а Мейуедър си е спечелил рундовете и така печели мача.

Link to comment
Сподели другаде

Всички, които си мислят, че мачът срещу Реал ще е по-лесен си мислят, че този Сити който ни бие в ПЛ е същият от ШЛ. НЕ, категорично за мача срещу Реал в ШЛ аз не съм оптимист и исках Сити. В ШЛ им се изреди абсолютно всеки английски отбор, а Реал срещу английските отбори и на финали са почти безсмъртни.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Видя се и че Сити без КДБ са като Ливърпул без Суарез 2013-2014. Голям отбор са, ама според мен прекалено зависими от 1-2ма играчи. По това ние ги превъзхождахме. Играхме не малко мачове този сезон без Салах и Мане и това не ни се отрази. 

А и като няма да играем със Сити няма да има пак дежурния гол от съблекалните и мача да ти е 0:1 в 5тата минута. 

С който и от двата отбора да се бяхме паднали, няма да е лесно. Все пак не е протоколен мач срещу Престън за купата, а финал за ШЛ. На такъв етап случайни отбори не стигат. 

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Всички, които си мислят, че мачът срещу Реал ще е по-лесен си мислят, че този Сити който ни бие в ПЛ е същият от ШЛ. НЕ, категорично за мача срещу Реал в ШЛ аз не съм оптимист и исках Сити. В ШЛ им се изреди абсолютно всеки английски отбор, а Реал срещу английските отбори и на финали са почти безсмъртни.

 

 

Абе то и 2018 уж трябваше да я вземем, защото на финали все сме ги били. И имаше някакво съответствие с друга година, за повторение на определени събития и накрая чак трябваше да се предупреждава папата... ама ме стана. Така, че който и да се беше паднал, все трябва да си свършим работата за да спечелим "ушатата".

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...