Jump to content

Лига Европа - 2021/22


Препоръчан пост

Аз пък на полуфиналите съм за Айнтрахт срещу УХ. Кви фенове имат само. Навремето като работих в една пицария в Германия, управителят беше от Франкфурт и беше див фен на Айнтрахт. Като видях клипчето от похода им в Барселона се сетих за някакви истории, дето ми беше разправял. Готин отбор са. Е, не са ДИ-ДИ-ДИ НА-НА-НА МО-МО-МО Дрезден, ама стават. 

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Dacheff said:

Аз пък на полуфиналите съм за Айнтрахт срещу УХ.

 

За тебе може би е оправдано, но на кого се надяваме да спира Сити в предпоследния кръг? 

Нека имат още самочувствие чуковете до тогава. 

Link to comment
Сподели другаде

11 hours ago, svetosus said:

Евала. Пише, че са 30К гостуващите фенове.

До града ясно, ама случайно някой да има идея защо са били и на стадиона? Някак не вярвам испанците да не им се ходи. Може би са преподавали билети? 

Link to comment
Сподели другаде

Вероятно е имало по-свободно продажба за ЛЕ.

Айнтрахт иначе на гостувания в Европа няма кой да ги бие, без значение дали в Германия или извън. 15 хиляди в Бордо в мач за групите, 20 хиляди в Милано срещу Интер, сега пък 30. На полуфинала не знам колко ще се изсипят.

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

На полуфинала не знам колко ще се изсипят.

Там, за разлика от останалите мачове, няма да има толкова много билети за свободна продажба. Интер и Барселона рядко си разпродават големите стадиона, Бордо не ги гледам много, ама срещу нас им беше полупразен стадиони, с изключение на два-три мача през сезона. Със сигурност няма да са нито 30, нито 20, нито 15 хиляди вътре на стадиона в Лондон. Вече извън него е отделен въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, Dacheff said:

Аз пък на полуфиналите съм за Айнтрахт срещу УХ. Кви фенове имат само. Навремето като работих в една пицария в Германия, управителят беше от Франкфурт и беше див фен на Айнтрахт. Като видях клипчето от похода им в Барселона се сетих за някакви истории, дето ми беше разправял. Готин отбор са. Е, не са ДИ-ДИ-ДИ НА-НА-НА МО-МО-МО Дрезден, ама стават. 

Напълно подкрепям, но има и още една причина специално ние да сме за Айнтрахт. УХ ако стигнат финала, мачът им със Сити се пада няколко дена преди финала за ЛЕ. Познай с какъв състав ще излезнат. 

Link to comment
Сподели другаде

Доколкото четох из неофициални източници, можели ли са да вземат до 9 хиляди билета. Всичко останало е препродаване от испанци. Ама то е Великден, може да се ходят на село. Даже щяло да има разследване от Барса. 

Лондон Стейдиъм е голям, ама и чуковете не вярвам да се дадат за някой лев като испанците, така че не мисля, че ще са толкова в Лондон. 

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Лондон Стейдиъм е голям, ама и чуковете не вярвам да се дадат за някой лев като испанците, така че не мисля, че ще са толкова в Лондон. 

Източен Лондон, батенце, алъш вериш да има 

Link to comment
Сподели другаде

На Виляреал им продавали билетите за нашия мач за 20 Евро- според мен доста от тях ще ги шътнат по 300-400 Евра вместо да ходят на мача...квото и да е стандарта в Испания си е нисък на фона на Северозападните страни

Link to comment
Сподели другаде

Охааа  -  Рейнджърс на финал в ЛЕ !   Джерард също има заслуга за това.  

Нищо чудно да играем с тях финал за Суперкупата на УЕФА  /или Айнтрахт/

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Raybeez93 said:

е Айнтрахт е тежкия фаворит в тоя финал

Така е на пръв поглед, но в един мач всичко става. 

Снощи МС бяха супер тежки  до 88 мин  🙂

 

Айнтрахт колко пък да са тежки?  По-тежки от Лайпциг - едва ли,

В Бундеслигата от 32 кръга и 2 преди края  сега:

Лайпциг с 54 т. и пето място,  Айнтрахт с 40 т. и 11то място.

А рейнджърите се разправиха с Лайпциг - там загуба 1:0 с гол в 85 мин,

а на реванша категорично превъзходство в първото полувреме и 2:0,

после почти равностойно второ и  3:1.   /гледах мача от първия гол/

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Този тъпунгер, който коментира така и не разбра, че теглиха два жребия, а не един. Един за врата и втори за това кой първи изпълнява. Че и нахрани капитана на Айнтрахт, който с нищо не е виновен за ситуацията. Освен с лошия си късмет да ги загуби и двата.

Link to comment
Сподели другаде

Естествено, че точно Рамзи ще засере. Кент обаче изпусна от няколко метра в 118тата минута.

Тренерът на Айнтрахт изглежда визуално като по-възрастна версия на Джерард, дори и структурата на тялото е много близка.

Link to comment
Сподели другаде

Много динамичен мач, радост за окото на неутралните фенове.

Брутални дузпи и за двата отбора. Рейджърс биха 2 пъти в центъра, едната беше изпуснаат, всичко останало с всичка сила по ъглите. Вратарите повечето пъти скачаха накъдето трябва, но нямаха никакви шансове.

Link to comment
Сподели другаде

По симпатичния за мен от двата финалиста спечели. Ако Стиви все още бе начело на Рейнджърс, може би в тоя случай, щях да съм за тях. Не че, ван Бронкхорст, който си беше добър играч, определено също има качества за да стане и успешен треньор.. Иначе поне, няма да се спомине някоя световноизвестна личност, след като Рамзи пропусна.😎

Link to comment
Сподели другаде

И аз бях за Ейнтрахт. Определено мачът първото полувреме беше тъп, на фона на обстановката по трибуните. Но второто беше бая по-интересен. Напоследък яко финали се решават с дузпи. Да не е и в Париж така след 1 седмица.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...