Jump to content

Олимпийски спортове


Препоръчан пост

7 minutes ago, ReD_Gerrard said:

Веднъж в мола в Хамбург чух от един магазин набичили яко Азис. Естествено, влезнах да видя кой пуска тази медна музика за душата. Беше една продавачка от Афганистан. Питах я дали от някой българин я знае, тя каза "Не, в Афганистан много я въртят" :sarcastic:

Да го пращаме на талибаните, баси :sarcastic:

Покрай него вземат да разрешат музиката в страната.

На мен иначе освен на Владо Николов сина ми харесаха много безкомпромисните атаки от центъра, спечелихме доста ключови и категорични точки чрез тях.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 765
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

14 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Тея иранците изглеждат 25-30-годишни всичките.

Загледай се в номер 6. 

Заклевам се, трее да питат Цецо Соколов дали не е бил в Иран когато е на 13 години и да е имал похотливи игри.

Тоя е негово копие. Ама едно към едно си приличат.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, AllorNothing said:

И нека все пак кажем, че не е притеснително това, че всеки от нас знаеше кой пее😑😑😑

Значи,да се чувствам горд,че гласувах за ИТН но не знаех кой изпълнява тая боза след края на мача 😳

Link to comment
Сподели другаде

Голям характер показаха малките лъвчета. Надявам се този път Полша да не ни е черна котка както при мъжкия състав.

П.С. Като съм в чужбина и кажа, че съм от България (особено ако румънци ме питат), ако са 40+ казват "А Христо Стоичков". Ако са по-млади на около 20-25, казват "А Азис".

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Chinaski said:

Малките чалгарчета по скоро да беше казал...ебаси тъпотията измислиха...

https://www.instagram.com/p/CTSnLeMoBbm/?utm_medium=copy_link

Няма значение каква музика са пуснали и слушат, важното е че не се държат като чалгарчета. 

Ако мятаха кючеци и не излизаха от кръчмите, нямаше да стигнат такова ниво.

 

Това инфо за ринг къде го има? Ще е супер и с български коментар да гледаме финала. Ще донесе допълнителна емоционалност. Особено, ако поканят и Димо Тонев към коментара.  Винаги много емоционално коментира.

Няма да забравя преди време как бяха назначили някакъв чужденец за треньор на жените, който беше доста спорен, и Тонев на живо докато коментираше мачовете го хранеше здравата.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, AllorNothing said:

Няма значение каква музика са пуснали и слушат, важното е че не се държат като чалгарчета. 

Ако мятаха кючеци и не излизаха от кръчмите, нямаше да стигнат такова ниво.

Е дай им време....то и Божигол беше добър преди да опознае чалгата....

Link to comment
Сподели другаде

Волейболистите ни от всички поколения са много по-различни от футболистите ни като поведение и манталитет.

За топко години не се сещам за нито един, който да наподобява Божинката и Джизъса.

 

Link to comment
Сподели другаде

31 minutes ago, AllorNothing said:

Това инфо за ринг къде го има? Ще е супер и с български коментар да гледаме финала. Ще донесе допълнителна емоционалност. Особено, ако поканят и Димо Тонев към коментара.  Винаги много емоционално коментира.

Quote

Финалът между България и Полша е утре (2 септември) от 17:30 часа и ще бъде излъчен на живо по телевизия RING, както и на сайта btvnovinite.bg.

Сайтът на БТВ. 

Иначе, ако си мислите, че Ивет Горанова или гимнастичките също няма да дънят вечер на чалга, се лъжете. Тъпо и по-излагащо е, че след победа са си я поръчали в залата веднага, ама с играта си и на Европейско, и на Световно показват, че тренират здраво и гонят успехи.

Сравнения с Божинката са нелепи при положение, че имаме само един финал с юноши на Световно във волейбола и отделно две трети места и в двете гарнитури u19 и u21 през годините. А тези момчета имат едно четвърто на Европейско и вече един финал.

 

Link to comment
Сподели другаде

Нямат само четвърто място на европейско, а и второ имат тези момчета. Падало се е до 16 тогава първенството. Гледах ги на финала тогава. 

А те не са поръчали конкретно тази песен, а са дали списък с няколко и която пусне dJ. Криско също бил сред вариантите. 

Което е всв тая де. Каквото искат това да слушат. Важното е на игрището какво правят.

Link to comment
Сподели другаде

По принцип това с чалгата е признак на лош вкус, но от друга страна за мен няма голямо значение дали слушат Азис или слушат американската поп помия. То е същото. 

За мен латино чалгата е също толкова отвратителна и гнусна. Даже една позната, дето говори испански и португалски ми беше казала, че една от популярните португалски песни преди няколко години, дето беше станала тотален хит и тука звучеше по-скоро като "Носа, носа, ракия и салата...", всъщност има текст сходен с "Радка Пиратка" и се пее как лирическият герой иска да сцепи поличката на лирическата героиня...

Също така като погледнем всички бразилци, почти без изключения и най-вече Боби Фирмино... Той е просто олицетворението на латино-чалга, но това не му пречи да е голям спортист. Така че не трябва да се лепят такива определения. Плюс това родителите на тия момчета и по-специално Владо Николов и Мартин Стоев не са алкохолици като Перуката, даже Владо не знам дали не играе още. Имат изградени имена на професионалисти, което вярвам, че ще предадат и на децата си. 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, tsbalabanov said:

По принцип това с чалгата е признак на лош вкус, но от друга страна за мен няма голямо значение дали слушат Азис или слушат американската поп помия. То е същото. 

То с всяко поколение си е така за следващото пък и самата музика става по-опростачена световно. Татко ми е разправял баба ми как го е питала с недоумени как "може да слушат тази музика на черните :sarcastic:" в лицето на Бони М и други диско парчета. После за следващите оък ще е непонятно как може да се слуша рап например и така нататък. Текстовете реално на международната чалга не се различават от нашата просто са на чужд език и с друг ритъм.

Link to comment
Сподели другаде

Не е съвсем по темата това за чалгата, но според мен е задължително да се направи разграничение между слушане на чалга и чалга поведение.

Второто е това пошлото, а това че ще слушаш на дискотека или на някой празник чалга, голям прас.

Чалга културата е това дето мен ме дразни. Иначе самият аз имам няколко чалга песни в колата, които съм си записал. Те не са обаче тип Тони Стораро и такива простотии. През годините са излизали много качествени балади в този жанр и на мен ми харесват. Ся, ако това ме прави чалгар, ок  😄

Довечера дано си пуснат и Азис, ако искат, стига да има повод.

Link to comment
Сподели другаде

Е, тея не си изпускат посрещане, на Николов два от сервисите му бяха супер силни и те пак си разиграха. На мен ми се струват по-силни засега просто, даже не толкова грешките ни ги карат да водят. Блокадата я няма обаче, особено с няколкото мрежи, както и басно разпределяне. 

Все пак те имат двама по 205 сантиметра, няма как да няма влияние.

Link to comment
Сподели другаде

В третия гейм нашите започнаха като обречени! Нищо не се получава и самочувствието изчезна... Работата отива към 3-0 ... но все пак браво на тези момчета, 2-рото място съвсем не е малко! 👍

Link to comment
Сподели другаде

Класа, свежест, ръст, късмет. Точно в тази поредност. Това не им стигна. Аз съм доволен, че успяха да преодолеят полуфинала, което само по себе си се случва доста рядко.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...