Jump to content

Олимпийски спортове


Препоръчан пост

10 hours ago, vencifcl said:

Еми ....въпрос на вкус 😉. Сигурно ще се изненадаш ама когато става дума за гледане спорт на живо колоезденето няма аналог, тук говорим за десетки че даже и стотици пъти в повече зрители. Примерно, само един планински етап от Тура може да бъде наблюдаван на живо (по пътищата) от над 2 мил. души имало е етапи цифрата е надхвърляла 3. Сравни го да речем със Световното по футбол (цялото, всички мачове) направи една груба сметка колко са феновете по стадионите и ще останеш изненадан от съотношението, и тук говорим за само един етап (ден) а те са 21 😉. Иначе за зяпане по ТВ до колкото съм чувал е в топ 3 на най-гледаните спортове (в световен план не конкретно за България).

Аз пък съвсем спокойно мога да изгледам един цял етап от 4 до 6 часа, не знам супер интересен ми е тоя спорт че даже след това ходя да повъртя педалите едно 20-40км. да си раздвижа дупето ей така за кеф и здраве.

За това казах, че ми е енигма 🙂

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 765
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

12 hours ago, vencifcl said:

Аз пък съвсем спокойно мога да изгледам един цял етап от 4 до 6 часа, не знам супер интересен ми е тоя спорт че даже след това ходя да повъртя педалите едно 20-40км. да си раздвижа дупето ей така за кеф и здраве.

Аз също съм голям фен и го следя от 12 години. Особено битките Контандор-Шлек, Армстронг-Улрих/Кадел Еванс, акулата Нибали, Басо, Валверде и знайни и не знайни герои на колоезденото. Но последно време Джирото ми е по-интересно.

Link to comment
Сподели другаде

Дам. Тук бие дори Матей Казийски.

Директно преди да навърши 19 години, отива в най-силното първенство, в най-силният отбор там. При това го взимат за основен играч. 

Матей излезе на 21 мисля в чужбина. 

Има доста бъдеще волейбола ни. Намерим ли достоен заместник на Цецо Соколов, то след време можем пак да спорим за медалите на всяко първенство.

От това, което видях от нашите в лигата на нациите, е истинска грехота, ако Мартин Атанасов и Слави Гоцев не играят в топ отбори идната година. Страхотна класа и двамата. На първите две места са съответно на посрещане и блок.

За световното тази година със завръщането на Цецо, можем да хвърлим някоя бомба. Що не.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не съм фен на сравненията. Нека го оставим момчето да се развие. Едно време и Гришо беше "бейби Федерер", ама не стана баш като него, ако изключим подобния стил на игра.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Най-накрая първа победа на европейското по баскет над Грузия / домакини на Европейското / с 92-80 ! Страхотна победа!!! Ако утре ударим Белгия и продължаваме напред...😜

Link to comment
Сподели другаде

Италия спечели срещу Полша и е новият Световен шампион. Както и европейски шампион. Също така са европейски шампион и при жените по волейбол и при мъжете по футбол. 

П.С. Отборът на Полша по волейбол ми алтернативата на МЮ в този спорт.

Link to comment
Сподели другаде

17 hours ago, Stivi_G said:

Италия спечели срещу Полша и е новият Световен шампион. Както и европейски шампион. Също така са европейски шампион и при жените по волейбол и при мъжете по футбол. 

П.С. Отборът на Полша по волейбол ми алтернативата на МЮ в този спорт.

Аз пък не дишам талиянците, но са велика спортна нация. Пребиха сърбите на баскетбол ама както си трябва. Въпреки, че Йокич завърши с 30 точки и 10 борби. 

Link to comment
Сподели другаде

59 minutes ago, Сиймор said:

Аз пък не дишам талиянците, но са велика спортна нация. Пребиха сърбите на баскетбол ама както си трябва. Въпреки, че Йокич завърши с 30 точки и 10 борби. 

Като спомена борби...

Едмонд Назарян е на финал на Световното по борба

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Гледаш аха-аха да му стопят преднината на Тамаш Дарни и като се обърнат... той оставил преследвача на повече от половин тяло разстояние. Наваксваше нечовешки много с обръщането. Колкото пъти съм го гледал навремето, все това съм забелязвал.

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...