Jump to content

Зимен трансферен прозорец - сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Пише 60 млн евра, значи лятото ще трябва да се избиват. Фирмино и Мане, според мен, са чао за около 50-60 общо, просто са решили да изхарчат парите предварително. Дано се окаже добър трансфер, изглежда ми като страшен мангал, а и ми се струва, че се опитваше да симулира в мачовете с нас, но не си спомням той ли беше или някой друг. 

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, tsbalabanov said:

Пише 60 млн евра, значи лятото ще трябва да се избиват. Фирмино и Мане, според мен, са чао за около 50-60 общо, просто са решили да изхарчат парите предварително. Дано се окаже добър трансфер, изглежда ми като страшен мангал, а и ми се струва, че се опитваше да симулира в мачовете с нас, но не си спомням той ли беше или някой друг. 

Този същия е...аз никак не го харесах в мачовете срещу нас, само цигански номера - търкаляне по терена, симулации и провокации, а насреща - никаква игра! Пълна "0" беше! Може да стане голям играч и да ни е любимец дори, след време, ама сега за мен си е поредното...талантливо цигане! 😉

Link to comment
Сподели другаде

Скептичен съм. На 25 години вече трябваше да се е развил за големия футбол, а не тепърва да го смятаме за талант. Второ - колумбиец е, а колумбийците в ПЛ не са оставили трайна следа след себе си. Справка - Хамес Родригез (след спада му в играта) и Йери Мина, които за средняшкото ниво на Евертън стават; Давинсон Санчез - раздава подаръци на съперникови футболисти като дядо Коледа, не е постоянен; Джеферсън Лерма от Борнемут - толкова добър, че си играе с тях в Чемпиъншип, двама в Уотфорд дето се борят за изпадане и една резерва в Уулвс. Това са колумбийците в ПЛ, не смятам, че това първенство е за тях и може да си разгърнат качествата, но ако вземем Диаш, ще му стискам палци да ме оправдае.

Link to comment
Сподели другаде

Liverpool will submit an official bid in the coming hours for Luís Diaz - he’s top of LFC scouting list. €40m guaranteed plus easy bonuses around €20m plus €5m difficult bonuses.
 

Goalkeeper Vitezslav Jaros has joined Notts County on a loan deal until the end of the season.

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, Taipan said:

Този същия е...аз никак не го харесах в мачовете срещу нас, само цигански номера - търкаляне по терена, симулации и провокации, а насреща - никаква игра! Пълна "0" беше! Може да стане голям играч и да ни е любимец дори, след време, ама сега за мен си е поредното...талантливо цигане! 😉

Клоп е показал, че такъв тип футболисти не толерира. Няма как, ако е някой върл циганин ние да го вземем. 

Този трансфер е тип тези на Салах, Мане, Жота. Някой с потенциал за доразвиване и сходна възраст на която ги взимаме.

Link to comment
Сподели другаде

Момчето е с добра скорост, що годе добър дрибъл, комбинативен, а е и 180, което си е +. Взимат го в идеалния момент според мен, защото ще има 6 месеца, в които е ясно че няма да е централната фигура, а ще има време да свикне с тренировките, с темпото в отбора и лигата. Единственото което ме притеснява е че е ляво крило. Надявам се да играе толкова добре и отдясно. Дано продадат Минамино и Ориги и да не закачат другите.

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, Soulmaker said:

Скептичен съм. На 25 години вече трябваше да се е развил за големия футбол, а не тепърва да го смятаме за талант. Второ - колумбиец е, а колумбийците в ПЛ не са оставили трайна следа след себе си. Справка - Хамес Родригез (след спада му в играта) и Йери Мина, които за средняшкото ниво на Евертън стават; Давинсон Санчез - раздава подаръци на съперникови футболисти като дядо Коледа, не е постоянен; Джеферсън Лерма от Борнемут - толкова добър, че си играе с тях в Чемпиъншип, двама в Уотфорд дето се борят за изпадане и една резерва в Уулвс. Това са колумбийците в ПЛ, не смятам, че това първенство е за тях и може да си разгърнат качествата, но ако вземем Диаш, ще му стискам палци да ме оправдае.

Тис дето ги изброи съм съгласен ама са и от дърво по голямо тоя Лерма го забравих, че е жив а Хамес е леко пълен хайп с 3 силни мача на световното.Дано пасне като дялан камък !

Link to comment
Сподели другаде

Ееее... Най-накрая една добра новина! И аз не вярвах, че ще вземем някой сега, но ме изненадаха приятно! Дано да е сигурно и да пристига още сега! Един въпрос към по-запознатите : ако го вземем сега, ще има ли право да ирае за нас в ШЛ пролетта, предвид това, че есента участваше с Порто?

Link to comment
Сподели другаде

Тоя беше гола вода в мачовете срещу нас, никой не го хареса, ама сега ще ми е интересно като го вземем колко хора ще напишат колко е бил добър и как впечатлявал. Аз даже като питах тогава кой е точно от Порто, единственото с което го бяха запомнили колегите бяха някакви симулации. 

Иначе ако Клоп го харесва, да го взема. И Жота никой не го знаеше, ама момчето си играе. За да събуди Мане ще е перфектен.

Link to comment
Сподели другаде

Всички сме супер ентисуазирани,че янките най-накрая развързват кесията и това е добре, само да не се окаже че тоя пич  е заместникът на Салах? Че тея да извадят 40 милиона ей така, не се е случвало доста често досега..

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, Raybeez93 said:

Всички сме супер ентисуазирани,че янките най-накрая развързват кесията и това е добре, само да не се окаже че тоя пич  е заместникът на Салах? Че тея да извадят 40 милиона ей така, не се е случвало доста често досега..

100% някой от тримата отпред хвърчи лятото и това са парите от него...

Link to comment
Сподели другаде

Ммммм даааа...Мане,ще се върне много кисел от националния отбор.

Дано да се стегне,че като нищо ще е на сергията ни през летния прозорец. 

 

По повод на потенциалния нов.

Да попитам за най-важното.

Някой има ли инфо как е с лазарета през годините???

Link to comment
Сподели другаде

Liverpool have pencilled in a medical for Luis Diaz in Argentina this weekend. A club delegation is en route. 

Colombia will travel to Argentina tonight after their game with Peru in Barranquilla. 

Ще мине прегледи в Аржентина през уикенда. 

Link to comment
Сподели другаде

Сега се сещам, че в недалечното минало, когато Брендо ни беше начело, Тотнъм ни "прецакаха" за Сигурдсон и Демпси. Сега е наш ред да ги преебем, дано си е истинска преебавка, де, не като тия двамата. 😄 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked, featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...