Jump to content

Зимен трансферен прозорец - сезон 2021/2022


Препоръчан пост

В тоя случай не трябваше да се дава Неко като тия не дават техния. Каква е гаранцията, че Юли Сити или Челси няма да изтръскат мангизите. Да може да сложи сега едно подписче, но ние ще оставим ли "капаро" сега, се питам аз, за да не го изпуснем. 

Link to comment
Сподели другаде

Принципно сте прави, но във времето сме се нагледали на младежи и тяхното развитие след това. Както може да се окаже супер трансфер, така може и да е поредния.. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Може пък ние нарочно да сме прецакали трансфера за да преебем другите клубове сега дето са искали да го вземат. Ако с момчето сме се разбрали, че ще дойде, ще го вземем лятото за по-малко пари. Така или иначе сега нямаше да дойде при нас.

Неко не става за нас, ама да вземат резерва на Трент лятото, а не да чакаме пак както беше отляво. И да стискаме палци Трент да не се контузи.

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, oZZy said:

ама да вземат резерва на Трент лятото

Гомес е резервата на Трент и той не е никак лоша опция, дори за 1 месец да речем. Вече ако някаква много тежка травма извади Арнолд за половин година, тогава ще е вече друго.

Link to comment
Сподели другаде

Е нали лятото, където и да идел пак щяло да има трибунал? Обаче разликата била, че лятото може и чуждестранен клуб да прилапа Карвальо и трибуналът в този случай  да е на ФИФА, а там сумите били доста по-малки. Ако остане в Англия трибуналът бил инглиш, а те си надуват цените. Поне така бяха писали.

Аз ак бях - ноу Уилям, ноу Неко.

Link to comment
Сподели другаде

Има коментари, че сме затоплили обтегнатите отношенията с Фулъм покрай трансфера на Хари Уилсън и преговорите с тях били конструктивни, каквото и да означава това. Преминаването на Неко Уилямс било нещо като капаро за бъдещ трансфер на Карвальо при нас, защото и без това, при подпис щял да доиграе сезона при тях. Ако вчера е постигната някаква негласна договорка, това било по добър вариант и за Фулъм, защото чуждестранен клуб не се нуждаел от разрешение за преговори, докато това не важало за английски клуб, ако ще да му остават няколко месеца договор. Ако Карвальо преминел в клуб извън Англия, Фулъм оставали леко валат, защото ще получат доста по малко пари от чуждестранен трибунал.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм разочарован от този провален трансфер. Даже и минута не съм гледал от играта на това момче, не знам добър ли е или не, но нещата са принципни. Фулъм не са виновни за нищо, но действията на Ливърпул бяха меко казано странни. Имаш един месец време и чакаш да останат два часа, още повече, че стратегията да намалят цената въобще не сработи, даже напротив Фулъм щяха да си ни изцедят здраво. Накрая хем клекнахме, хем станахме за смях.

На лято това момче ще се озове в Дортмунд и готово. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Отварям да прочета новините около трансферите на Пул,очаквайки потвърдения трансфер на Диас да видя и завършения такъв на крилото от Фулъм. И,о чудо,не стигнали с времето,щото не им стигнало да оформят документите....Трябва да ви кажа,че по голяма тъпотия,идиотщина,ако е вярно това,не бях чел.....Дано това не е плот на нечии действия,породени от недалновидност и непрофесионализъм,защото това е срамно и несериозно....

Link to comment
Сподели другаде

Това е малко като Де хеа и трансфера му в Реал, където Юнайтед “не можаха да пратят документите навреме” , но с наема на Нико се надявам да са си направили някакви врътка и лятото да е наш.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, thekop said:

Е нали лятото, където и да идел пак щяло да има трибунал? Обаче разликата била, че лятото може и чуждестранен клуб да прилапа Карвальо и трибуналът в този случай  да е на ФИФА, а там сумите били доста по-малки. Ако остане в Англия трибуналът бил инглиш, а те си надуват цените. Поне така бяха писали.

Аз ак бях - ноу Уилям, ноу Неко.

Отвъд острова ще им платят 250 хил. евра освен това вече могат да преговарят с него и да подпишат, докато английските отбори имат право чак като му остава 1 месец до изтичането на договора.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, zigfridson said:

В тоя случай не трябваше да се дава Неко като тия не дават техния. Каква е гаранцията, че Юли Сити или Челси няма да изтръскат мангизите.

Лятото е свободен трансфер. 

Иначе отдясно заместникът на Трент ще е Никой Уилямс. 

Link to comment
Сподели другаде

31 minutes ago, Dacheff said:

Лятото е свободен трансфер. 

Иначе отдясно заместникът на Трент ще е Никой Уилямс. 

Спрягат корейския национал Fo Kin No Wan за резерва на Трент лятото. 😄

Link to comment
Сподели другаде

Сити се справят добре с двама истински бека в целия си състав и Зинченко, който не е натурален бек. Челси имат трима фулбека или уингбека и Азпиликуета, който е не повече уингбек, отколкото Джо Гомез е бек. Ние имаме трима добре справящи се бека и Джо Гомез, който може да покрива там. Както и Милнър, за когото Клоп трябва да оправдае някак оставянето му, следователно да покрива на бековете си му е част от задачите в състава. Не схващам мрънкането.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, blunt said:

Не схващам мрънкането

Така е, Милнър абсолютно пълноценно може да замести Трент ако се наложи. Особено в мачове с топ отбори като например домакинството ни на Сити тоя сезон. 

П.П. Не че Неко беше способен, де. 

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Dacheff said:

Така е, Милнър абсолютно пълноценно може да замести Трент ако се наложи. Особено в мачове с топ отбори като например домакинството ни на Сити тоя сезон. 

П.П. Не че Неко беше способен, де. 

Точно - ако играем със Сити, кого предпочиташ на десния бек - Милнър или Неко?

Link to comment
Сподели другаде

Няма драма за "19-годишния, който чухме за пръв път вчера". За мен е много вероятно да не остави никаква следа при нас, но все пак може да бъде полезен на клуба като бъде препродаден после на по-висока цена както правят Челси, а и Сити напоследък. Ако дойде лятото, ок, но ако не дойде, тогава това са само пропуснати ползи за клуба.

Link to comment
Сподели другаде

А моето мрънкане е, че трябваше още лятото най-късно да имаме качествен заместник на Трент, а не да спорим кой става и кой не, и кой за колко мача става. Пак играем на дребно както всеки път. Видя се отляво, че откакто дойде Коцето нещата са много по-добре. Пък на тая мантра, че чакаме правилния футболист, освен да се изсмея и изпърдя няма как да отговоря. Явно чакаме да се роди друг такъв с такова центриране като на Трент та да го купим. И при все, че десния и левия бек са ни супер важни за схемата на игра......

За тоя младия ми е все тая, там по-скоро искам да го вземем за да не ни е яд после. Такива трансфери като на тоя младия трябва да са някакви рутинни между другите да стават, а не да го правим все едно купуваме Марадона.

И дано тоя индианецът излезе читав и го покаже още в началото като Жота, че ако трябва да го чакаме и него Клоп да ни обяснява какви качества има...заеби...

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dacheff said:

Така е, Милнър абсолютно пълноценно може да замести Трент ако се наложи. Особено в мачове с топ отбори като например домакинството ни на Сити тоя сезон. 

П.П. Не че Неко беше способен, де. 

Гомез ще е по-скоро изборът в такъв случай. Ама пак  - тогава каква е ролята на Милнър в състава и защо още е играч на Ливърпул - за центъра? Клоп няма право да иска нови трансфери в халфовата линия в такъв случай - като не само има премного хора там, ами и ще държи Милнър ексклузивно за там. Всеки футболен треньор си има своите особености. Някои трупат нападатели, Гуардиола в Сити трупа атакуващи халфове и част от тях играе по-назад, други ги слага на крилото. Клоп трупа халфове. Някои от тия халфове трябва да имат и друга роля , иначе означава лошо менажиране на състава. По всичко изглежда, че Клоп е доволен от това Милнър да замества Трент чат-пат.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, ReD_Gerrard said:

Точно - ако играем със Сити, кого предпочиташ на десния бек - Милнър или Неко?

Милнър срещу Сити беше изнасилен. Може би най-доминантното полувреме в определена зона в професионален мач, което съм гледал. Неко е средна ръка играч, не го знам как щеше да се справи там. Затова не мога да кажа кого предпочитам, но е факт, че Милнър стана за смях в тоя мач. 

54 minutes ago, blunt said:

Гомез ще е по-скоро изборът в такъв случай. Ама пак  - тогава каква е ролята на Милнър в състава и защо още е играч на Ливърпул - за центъра? Клоп няма право да иска нови трансфери в халфовата линия в такъв случай - като не само има премного хора там, ами и ще държи Милнър ексклузивно за там. Всеки футболен треньор си има своите особености. Някои трупат нападатели, Гуардиола в Сити трупа атакуващи халфове и част от тях играе по-назад, други ги слага на крилото. Клоп трупа халфове. Някои от тия халфове трябва да имат и друга роля , иначе означава лошо менажиране на състава. По всичко изглежда, че Клоп е доволен от това Милнър да замества Трент чат-пат.

Е всички знаем защо държат Милнър - за заслуги и от уважение според мен. И го ползва в центъра Клоп, на бека не мисля, че би го пуснал вече осве срещу Шрюзбъри за ФА примерно. 

Link to comment
Сподели другаде

35 minutes ago, Dacheff said:

И го ползва в центъра Клоп, на бека не мисля, че би го пуснал вече осве срещу Шрюзбъри за ФА примерно.

В неделя си говорих с един приятел фен на МЮ за трансфера на Луис Диаз. Споделих му, че нищо не помня от него и  казах само, че Милнър игра бек в Португалия. И той отговори нещо от сорта, че това все пак е Милнър и е доста трудно срещу него на база опита и качествата, които притежава. Това по повод литотата, когато се говори за наш играч.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен Милнър е в състава не само заради това, което може да даде на терена. Войните не се печелят с новобранци.  Милнър сега е като Гари Макалистър отпреди 20 години. Хубаво се заслушайте в първия клип.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked, featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...