Jump to content

Зимен трансферен прозорец - сезон 2021/2022

Simply Red
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Кирил Пейчев said:

.Мане,ще се върне много кисел от националния отбор.

Ако стане африкански шампион, което силно му пожелавам, ще се върне ухилен до уши 🙂

А в английското УИКИ вече са писали Диас в Ливърпул ...

Късно вечерта може да се гледа срещу Перу, ако изобщо играе и не го пазят от контузии,

но мача на Колумбия е МНОГО важен за пряко класиране за Катар и на тях едва ли им пука дали Порто може да изпусне голямата пара от нас сега, така че очаквам да го пуснат в игра, като предпочитам мача им да завърши наравно, а и после да не победят Аржентина.

Басиии мамътъъ колеги! Каква новина точно петъчно!😛 Тази тема гръмна изведнъж. Се насера от кеф! 

Да ни е честито новото попълнение. А може и още едно да има. Така трябва, само испанци, бразилци, португалци и всякакви Южно Американци да се купуват, за да се борим със Сити. 

Въобще не съм го запомнил с нещо срещу нас, а и Порто бяха много слаби. На лице мяза на 40 годишен, но с краката да е добре. Верно ли го играе повечко симулант. Това няма да ми хареса. Искам да е звяр като Мане, да се бори за топката.

Еее се почерпя една биричка сега няма как! 🍺

Това като закъснял подарък за Коледа ли трябва да е? Или както каза колегата предварително изхарчени пари, които ще дойдат лятото.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Тоя им кръши гръбняка, вратняка и какво ли още не. Все едно на фифата играе. Разбира се, в Англия няма да е така добре с дрибъла и резко може да стане за смях. Абе добро е момчето(след като изгледах клипчетата):sarcastic:

Момент ,който не съм запомнил ,но го има по клипчетата и нз в кое го намерих.Разминава няколко от нашите с дрибъл в единия мач преди вече да му стане много и да изритаме топката.Може и да  не е толкоз зле в Англия. А иначе в мач от миналогодишната шампионска лига, прави Сити разногледи.Смята се че тот тоя мач нататък сме хвърлили око.Сити бият 3-1 де с гол на Диаз за Порто обаче.

И още една интересна информация за него: Август 2021 Евъртън и Порто са се разбрали за траснфер на Диаз. Приетата оферта била Хамес+20М.Така Хамес щеше да се завърне в Порто и да стане размяна на двама колумбийци. И двата отбора били съгласни както и Диаз, но Хамез отказва и траснфера пропада .След това Хамес е продаден в арабския свят за да вземе заплатата която търси, а Диаз остава в Порто за да дочака по-добрия отбор от Мърсисайд.

1 hour ago, Freack said:

Колкото до Карвальо дано го привлечем и него, това момче е страхотен талант и в ръцете на Клоп може да се превърне в истинско бижу, погледа му и визията за играта са рядко срещани.

Този малкия ми прилича на едно наше момче, което впечатляваше преди да го заболи гърба.

Абсолютно.И на мен ан него ми заприлича преди няколко дни.Като гледам каква свалка е с него и нас ,то ако не сега лятото ще е наш .

Баси буквално яката индианка е тази.  

а ето и на Aston Villa footballer Douglas Luiz гаджето, която също е профи женска футболерка

53445365-0-image-m-25_1643296139950.jpg

5 minutes ago, baivan said:

Баси буквално яката индианка е тази.  

а ето и на Aston Villa footballer Douglas Luiz гаджето, която също е профи женска футболерка

53445365-0-image-m-25_1643296139950.jpg

Малииии .Тази е мой тип.Слаба нагоре и надлоу бразилка

11 hours ago, oZZy said:

Тоя беше гола вода в мачовете срещу нас, никой не го хареса, ама сега ще ми е интересно като го вземем колко хора ще напишат колко е бил добър и как впечатлявал. Аз даже като питах тогава кой е точно от Порто, единственото с което го бяха запомнили колегите бяха някакви симулации. 

Иначе ако Клоп го харесва, да го взема. И Жота никой не го знаеше, ама момчето си играе. За да събуди Мане ще е перфектен.

Търсим обратен ефект и логика след като Минамино направи мача на живота си срещу нас и ни заблуди, че е спяща талантлива клетка, готова да избухне в звезда. 

• Dacheff locked, featured and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...