Jump to content

Зимен трансферен прозорец - сезон 2021/2022

Simply Red
 Share

Recommended Posts

Неко искаше игрови минути и опит.Дори в редките моментите като е трябвал заместник на ТАА този сезон ,то не беше Неко използван.Вероятно лятото заедно с Филипс си тръгват.Гомез е бек ъп-а за дясно както и 4-ти избор в центъра на отбраната.

Пълен тестис. Дано да е случайност и да няма общо с това, че вече трансферите не ги прави Едуардс, а заместникът му Джоел Уорд, защото ми напомня на мъките при Айри с Уилян, Салах, Тешейра и Коноплянка. Дано не се превръщаме отново в тоя цирк, който бяхме.

Вярно е, че в последно време не се разчиташе на Неко, за резерва на Трент.  Или пускаше Милнър, или едно съвсем младо момче (мисля че Конър Брадли се казва).Клоп явно достигна до извода,че на Неко, това е максимума на възможностите му. А те не впечатляват.

Сега, друг е въпроса,защо не успяха навреме да завършат трансфера на Карвальо.. И дали има опасност,да го вземе някой друг лятото! 

Честно казано сякаш съжалявам, че това момче не успя да подпише снощи. Не знам дали, щото бяхме много близо или заради качествата му. Гледах доста от играта му срещу Блекпул, като е ясно, че един мач не е показателен, но ми направи приятно впечатление най-вече как всяка опасност за котиджърс се пораждаше от момента, в който португалецът играещ за Англия получеше топката между линиите. Нещо, което Клоп изглежда, че цени високо. То не само Клоп де, ако помните Брайтън точно така ни изравниха наскоро.

Както и да е, все пак пишат, че има шанс трансферът да се финализира в следващите седмици и да се избегне драма лятото, но да видим.

Типично по Ливърпулски. Според мен не е голяма загуба от проваления трансфер. Ако са го искали толкова много можеше доста по рано да приключат сделката. Както се пише, може да финализира трансфера идните дни, а лятото ще се обяви трансфера, даже може да минем по тънко с парите.. 
Аз съм доволен от трансферния прозорец. Никой не очакваше нови попълнения, а купихме почти двама нови. 😄

Достатъчно е сега да дойдат няколко нови отбора да му размътят главата и ще го вземем на куково лято. Дано сме подписали вчера или да подпишем днес някакъв договор с него от лятото...иначе е много вероятно да го изпуснем.

В тоя случай не трябваше да се дава Неко като тия не дават техния. Каква е гаранцията, че Юли Сити или Челси няма да изтръскат мангизите. Да може да сложи сега едно подписче, но ние ще оставим ли "капаро" сега, се питам аз, за да не го изпуснем. 

Принципно сте прави, но във времето сме се нагледали на младежи и тяхното развитие след това. Както може да се окаже супер трансфер, така може и да е поредния.. 🙂

Може пък ние нарочно да сме прецакали трансфера за да преебем другите клубове сега дето са искали да го вземат. Ако с момчето сме се разбрали, че ще дойде, ще го вземем лятото за по-малко пари. Така или иначе сега нямаше да дойде при нас.

Неко не става за нас, ама да вземат резерва на Трент лятото, а не да чакаме пак както беше отляво. И да стискаме палци Трент да не се контузи.

7 minutes ago, oZZy said:

ама да вземат резерва на Трент лятото

Гомес е резервата на Трент и той не е никак лоша опция, дори за 1 месец да речем. Вече ако някаква много тежка травма извади Арнолд за половин година, тогава ще е вече друго.

Е нали лятото, където и да идел пак щяло да има трибунал? Обаче разликата била, че лятото може и чуждестранен клуб да прилапа Карвальо и трибуналът в този случай  да е на ФИФА, а там сумите били доста по-малки. Ако остане в Англия трибуналът бил инглиш, а те си надуват цените. Поне така бяха писали.

Аз ак бях - ноу Уилям, ноу Неко.

Има коментари, че сме затоплили обтегнатите отношенията с Фулъм покрай трансфера на Хари Уилсън и преговорите с тях били конструктивни, каквото и да означава това. Преминаването на Неко Уилямс било нещо като капаро за бъдещ трансфер на Карвальо при нас, защото и без това, при подпис щял да доиграе сезона при тях. Ако вчера е постигната някаква негласна договорка, това било по добър вариант и за Фулъм, защото чуждестранен клуб не се нуждаел от разрешение за преговори, докато това не важало за английски клуб, ако ще да му остават няколко месеца договор. Ако Карвальо преминел в клуб извън Англия, Фулъм оставали леко валат, защото ще получат доста по малко пари от чуждестранен трибунал.

Аз съм разочарован от този провален трансфер. Даже и минута не съм гледал от играта на това момче, не знам добър ли е или не, но нещата са принципни. Фулъм не са виновни за нищо, но действията на Ливърпул бяха меко казано странни. Имаш един месец време и чакаш да останат два часа, още повече, че стратегията да намалят цената въобще не сработи, даже напротив Фулъм щяха да си ни изцедят здраво. Накрая хем клекнахме, хем станахме за смях.

На лято това момче ще се озове в Дортмунд и готово. 

Отварям да прочета новините около трансферите на Пул,очаквайки потвърдения трансфер на Диас да видя и завършения такъв на крилото от Фулъм. И,о чудо,не стигнали с времето,щото не им стигнало да оформят документите....Трябва да ви кажа,че по голяма тъпотия,идиотщина,ако е вярно това,не бях чел.....Дано това не е плот на нечии действия,породени от недалновидност и непрофесионализъм,защото това е срамно и несериозно....

Това е малко като Де хеа и трансфера му в Реал, където Юнайтед “не можаха да пратят документите навреме” , но с наема на Нико се надявам да са си направили някакви врътка и лятото да е наш.

2 hours ago, thekop said:

Е нали лятото, където и да идел пак щяло да има трибунал? Обаче разликата била, че лятото може и чуждестранен клуб да прилапа Карвальо и трибуналът в този случай  да е на ФИФА, а там сумите били доста по-малки. Ако остане в Англия трибуналът бил инглиш, а те си надуват цените. Поне така бяха писали.

Аз ак бях - ноу Уилям, ноу Неко.

Отвъд острова ще им платят 250 хил. евра освен това вече могат да преговарят с него и да подпишат, докато английските отбори имат право чак като му остава 1 месец до изтичането на договора.

3 hours ago, zigfridson said:

В тоя случай не трябваше да се дава Неко като тия не дават техния. Каква е гаранцията, че Юли Сити или Челси няма да изтръскат мангизите.

Лятото е свободен трансфер. 

Иначе отдясно заместникът на Трент ще е Никой Уилямс. 

Сити се справят добре с двама истински бека в целия си състав и Зинченко, който не е натурален бек. Челси имат трима фулбека или уингбека и Азпиликуета, който е не повече уингбек, отколкото Джо Гомез е бек. Ние имаме трима добре справящи се бека и Джо Гомез, който може да покрива там. Както и Милнър, за когото Клоп трябва да оправдае някак оставянето му, следователно да покрива на бековете си му е част от задачите в състава. Не схващам мрънкането.

1 hour ago, blunt said:

Не схващам мрънкането

Така е, Милнър абсолютно пълноценно може да замести Трент ако се наложи. Особено в мачове с топ отбори като например домакинството ни на Сити тоя сезон. 

П.П. Не че Неко беше способен, де. 

5 minutes ago, Dacheff said:

Така е, Милнър абсолютно пълноценно може да замести Трент ако се наложи. Особено в мачове с топ отбори като например домакинството ни на Сити тоя сезон. 

П.П. Не че Неко беше способен, де. 

Точно - ако играем със Сити, кого предпочиташ на десния бек - Милнър или Неко?

Голяма драма тук във форума за 19 годишен, който вчера повечето чуха за първи път.

Изчаква се до последния момент за да се избегне включване на клубове, които наблюдават, но изчакват и биха се включили активно ако разберат, че има оферта на масата, която се взима предвид и би била приета. Справка - Диас и на Тотнъм сакатлъка.

И при двете положения щеше да дойде лятото. Дали официално ще е  сега или лятото заедно с де факто местенето - все тая. Ако пък приеме чужди оферти, при всички усилилия, които вложихме, значи не  е бил за нас. Аз принципно съм скептично настроен към свободни агенти под 32, а този е на 19.

• Dacheff locked, featured and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...