Jump to content

19.10.2021 Атлетико Мадрид 2-3 Ливърпул (ШЛ - Група B)


Препоръчан пост

По много сладък начин бихме този толкова гнусен отбор. Неприятното е,че имаме още един мач с тях и ще трябва да им търпим селяниите и на Анфийлд.

Link to comment
Сподели другаде

Spoiler

Трийсет секунди преди края вече бях сигурен, че ще спечелим 😁

И пак - аха-аха сами да вкараме вълка в кошарата... Хем и съдията ни беше фен 😉

Гоолям кеф, Диегооо! 😆

 

Link to comment
Сподели другаде

Най-голям кеф ми стана как отвратнягат Чоло тичешком се скри в тунела. Също може би в 3тата минута на продължението Ван Дайк вкара красив и болезнен лакът в главата на Зъбатия! 

Link to comment
Сподели другаде

Е сега вече мога да извикам ГОЛЛЛЛЛ, САЛААААХ! Колко е яко да видиш тоя противняк Симеоне, насран. Избяга като мишок деба противняка. Това е най-противник отбор. Връщаме им го по-техния начин и дано ги изхвърлим с тази победа. 

Link to comment
Сподели другаде

Циганията трябва да се изкоренява в зародиш! Хак да им е на тия дупета. 

Клоп спечели мача. Отново. Смени, тактики, приказки на почивката... няма значение. Просто го спечели.

Колебая се кой е по - голям цирков артист Чоло или Пепо. Май Симеоне печели. А реакцията му накрая беше красноречива. 

Влизаме срещу манго със супер самочувствие и требе ги шамарим яко!

Link to comment
Сподели другаде

Най после им го сложихме на тези чобани. Рядко гнусен отбор са.

Кейта въпреки гола, беше покъртителен. Ван Дайк доста неориантиран днес, Алисън и Салах играчи на мача.

А тези коментатори в студиото едва ли не изкарват че съдията ни е подарил победата, няма такива завистливи мишоци.

Link to comment
Сподели другаде

Доволен съм от победата, 3те точки. Не съм доволен от играта ни в защита. Ако не беше Алисон, ами някой друг, то щяхме да загубим мача, след като сме повели с 2:0. Не знам дали, ако Фабиньо беше започнал вместо Кейта, щеше да ни се отрази по-добре, но дори след неговото влизане и с 10 човека АМ пак имаха няколко добри възможности.

Имахме и късмет да случим на съдия. И трите спорни ситуации бяха в наша полза. За мен червения картон и дузпата си бяха 100%, но и тяхното положение можеше да го даде дузпа, при все, че другите ситуации ги отсъди за нас.

Браво на Салах, че продължава да е във форма. На Алисон, че спаси поне 3 100% положения за АМ. Нямаме контузии и взехме 3 точки срещу корав съперник, който не беше далеч от поне равен в мача. Гледаме към неделя!

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Едно поздравче за главния дюшекчия минавам да оставя, па макар и да не са ми на сърце изпълнителите.

Уф.. така мазничко да ги надробиш тия редки мангали. Аре у лево.

Играхме слабо иначе. 

Кейтаци, въпреки фамозния гол даде начален ход и за двата гола на съществата.

Link to comment
Сподели другаде

В момента по мах спорт 3 върви ода за Атлетико в изпълнение на гостите в студиото и домакина им. Значи тия, Борето Касабов и още няколко дежурни изкопаеми ако не е Реал, Барса, Атлетико, БаЙрен няма футбол. Само те играят, те са я измислили тая игра и само те я разбират. Бах таз крива нива.

Link to comment
Сподели другаде

Момчета, само аз ли видях, че последните 15 минути /плюс шест/ бяхме трагично слаби? Че Атлетико, макар и мръсен отбор научен на гадни номера можеше да ни изравни и да станем за резил? Не знам на какво се радвате. С човек повече нито контролирахме играта, нито си подавахме както трябва. Тъжна гледка бяхме. Такова нещо не искам да виждам докато съм жив. Дано до неделя да си припомним какво е това футбол.

Link to comment
Сподели другаде

Не е в тази форма която беше, Ван Дайк. Бавничък е, а и сигурно в главата му постоянно е мисълта за коляното. Просто след такава контузия не можеш да се от търсиш така лесно. Алисън прави феноменални спасявания и същевременно допуска лесни голове. Този на пендела трябваше да го хване и да остави защитниците да се погрижат за него. В страхотна форма сме! 

Link to comment
Сподели другаде

Мачът днес беше труден за понасяне като игра. Атлетико гнусни по техен си начин, Ливърпул слаби по наш си харизматичен начин.

Победата беше плюса днес, защото счупихме каръка срещу тия нагляри и срещу МЮ ще играем с настроение. 

Кейта го хуля не за друго, а защото няма дупе тоз киртак да стъпи здраво и да се бори като хората. Като играеше в Ред Бул имаше няколко червени картона в последния сезон там, а при нас едно нарушение няма смелост да извърши. Даже искал по-голяма роля в отбора като условие да преподпише. Да си събира калеврите и да си ходи към бундеслигата. 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 19.10.2021 Атлетико Мадрид 2-3 Ливърпул (ШЛ - Група B)
  • Simply Red unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...