Jump to content

24.10.2021 Манчестър Юнайтед 0-5 Ливърпул (ПЛ - 09 кръг)


Препоръчан пост

  • Simply Red changed the title to 24.10.2021 Манчестър Юнайтед 0-5 Ливърпул (ПЛ - 09 кръг)
  • Simply Red locked this тема
  • Simply Red pinned and unlocked this тема

Олето трябва да звъни на Клоп след мача и искрено да му благодари,че ги пощадихме тоя мач, че резилът щеше да е вечен. Сега и Сити и Спърс са ги били с 5 гола разлика,така че влизаме в тая графа.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, TheSpionKopLFC said:

Егати секса. 

Можеше да е още по-брутален, ако не бяхме толкова либерални и толерантни. След 60тата минута просто дръпнахме ръчната.

Просто повече не трябваше... Смачкване на врага, но с цената на 2 жертви, просто няма нужда повече...🍻

Link to comment
Сподели другаде

Дано Милнър и Кейта да не отсъстват дълго, че много уредяхме в средата, имайки предвид, че и Тиаго още е счупен. Дано и Мане да не е много кисел..

Иначе, мача беше олицетворение на проблемите, които Юнайтед имат, толкова нервни и обезверени са в момента...

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, LFC77 said:

Абе да питам аз....Червения нос го даваха два пъти в официалната ложа, ама не дъвчеше дъвка.Да не би да я глътна от вълнение?

Може да е спрял пиенето и да не му трябва освежител вече.

Link to comment
Сподели другаде

Честита победа на целия форум и сега вече може да изпием една бира на спокойствие. Така става когато е замесен германец. Велик Мач не само заради 5-0, а заради това че нямаха и късмет да вкарат и червен картон и бягащите от стадиона "фенове". Това нашите фенове няма да го направят никога с колкото и да падат. А си виках преди мача "с едно на нула криво-лево ще ги бием". Клоп си сложи поредната "глава" на полицата в офиса. Ехххх!

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък съм разочарован. Кейта ги направи криви, сравнително здрав беше през сезона и онова подобие на човек го контузи, Бог знае за колко време. Дано на оня му лепнат сериозно наказание, тъкмо да има време да си смени прическата.

Link to comment
Сподели другаде

В един ден двата ми любими отбора победиха големите си съперници.

Играч на мача Мо Сала.

Перфектен ден! Наздраве, колеги, отивам да си сипя чаша вино да полея празника! Все едно имам имен ден и рожден ден едновременно. 🙂 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...