Jump to content

24.10.2021 Манчестър Юнайтед 0-5 Ливърпул (ПЛ - 09 кръг)


Препоръчан пост

11 hours ago, Raybeez93 said:

Със сигурност бих я заменил за подхлъзването на Джерард, защото ако не беше то, сега Ливърпул щеше да има 20 титли и легендата Стиви щеше да е завършил кариерата си и с титла. Трябва да се мисли по-глобално.

Точно, защото трябва да се мисли по-глобално, затова помисли до какво щеше да доведе тая титла, повече време и доверие в Роджърс, повече футболисти издънки и може би точното време да изпуснем КЛОП и да ни превърне в тотален хегемон.

Link to comment
Сподели другаде

32 minutes ago, Dacheff said:

Момци и момки, не знам кво да се каже за тоя мач. Разглобихме ги. От една страна ме е яд, че не ги бихме със 7-8 гола, обаче нашите се уплашиха от сатърите на ония топ футболисти. Роналдо, Бруно, Погба се погрижиха като не могат футболно, да натрошат нашите с балтии. Та според мен и Клоп се стресна, че може да загубим някои играчи (освен Кейта) и вече победата да е пирова. Предпочитам да бием с 5 и да си подаваме последните 20 минути, отколкото да бием със 7 и да строшат Салах примерно. Даже не искам и да си го мисля.

Челси бият Норич със 7:0 ние бием Юнайтед като гост с 0:5. Не е зле. Надявам се, че Юнайтед като домакин на Сити и Челси няма да е толко зле и ще успее някоя точица да вземе.

Гледам Олето е давал автографи пред стадиона след мача. Как няма срам...

... и добре, че е безсрамен, щото не ми се гледа Конте начело на тия! Оле-боле си им е добре 😉

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dacheff said:

Гледам Олето е давал автографи пред стадиона след мача. Как няма срам...

Това нещо модерен фен е още по-нелепо и от Олето. Отборът ти е паднал с 0:5 на свой терен от най-големия съперник и ти се редиш за снимка и автографче, за да ги качиш из мрежите :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Този разгром се печеше от няколко години. Най-накрая стана, може би се чакаше Роналдо да се върне 🙂

Приоритетно това трябва да е нападателното трио. 

Всички бяха перфектни, но Салах лети ли лети

И да, пише се Кейта, чете се човек без късмет 😞

Горкия човечец, нямам думи

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, kukuchev711 said:

Според мен 2014 срещу Арсенал на Анфийлд първото полувреме беше по-добро. 🙂

Много по-голям беше спектакъла тогава с шедьоврите на Стъридж и Шкърта, съгласен съм.

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, kukuchev711 said:

Мисля, че никой не е споменал брилянтното подаване на Хендо към Салах за 5-0. Уникален пас!

 

 

Асистенция от най-висока класа на Хендо, няма спор. На мен ми беше 1:1 с една асистенция на Джерард към Стъридж при гостуване на Фулъм в сезон 13/14. Който я е забравил, да си я преговори - наслада за окото.

Link to comment
Сподели другаде

Срещу Арсенал 2014-та беше торнадо. Брахме им лайката за  отрицателно време с баси играта. Още помня една греда на Суарес извън наказателното с воле. Такъв шут втори няма да видя. Вчера беше малко по-различно. Тия амеби ги бихме сякаш ей така. 

А, ако гледаме класата на даден противник, то първото полувреме срещу Сити за ШЛ също ни е много топ. На ония Сити тогава да им намааме 3 гола за отрицателно време не е шега работа. 

Link to comment
Сподели другаде

Точно защото играха като пълни селяни (с мисъл да ни контузят, а не да ни вкарат) си заслужаваше да ги качим на влакчето вместо да се държим като аристократи. Една седмица щеше да предизвика невиждани циркове при тия подчовеци.

Link to comment
Сподели другаде

48 minutes ago, TheSpionKopLFC said:

Точно защото играха като пълни селяни (с мисъл да ни контузят, а не да ни вкарат) си заслужаваше да ги качим на влакчето вместо да се държим като аристократи. Една седмица щеше да предизвика невиждани циркове при тия подчовеци.

Обратното - ако бяхме се мъчили да бием с повече рискувахме да потрошат още някой. Сам казваш, че са играли с мисъл да ни оритат.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, kukuchev711 said:

Мисля, че никой не е споменал брилянтното подаване на Хендо към Салах за 5-0. Уникален пас!

 

 

Абсолютно съм съгласен с колегата! Паса действително беше уникален! Много ми напомня, на един пас на Стиви към Стъридж срешу Фулам.. Мисля , че бяхме гости през сезон 13-14. Е, сега.. Няма да сравняваме Хендо и Стиви, но паса на сегашният ни капитан, наистина беше страхотен!

Link to comment
Сподели другаде

Понеже имаше колеги, които се опасяваха от халфовата линия преди мача, ето каква е била статистиката преди него. Всеки може да си я актуализира спрямо получения резултат.

mids.jpg

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, livernas said:

Някой знае ли, дали има информация за състоянието на Милнър и Кейта!?

Трябва да минат поне 48 часа, за да може да се каже нещо конкретно. Това са думите на Клоп.

Така, че вероятно утре ще някакво инфо.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...