Jump to content

19.12.2021 Тотнъм 2-2 Ливърпул (ПЛ - 18 кръг)


Препоръчан пост

Не знам, за мен е грешка на Клоп този мач. Нямаме халфова линия и пак изнесъл линията много напред. Как се очаква да се получи така. Добре че беше Алисон, единствено той ни запази шансовете за точка, а даже и три можеше, ако не бяха тия педераси съдиите. Трябваше по-бавно да го играем този мач и щеше да си го вземем, ама не ще ги мачкаме. И ги смачкахме де, но файда йок.

Трент е крайно време да му се каже, че срещу такива бързи нападатели не може да отиваш толкова често пред противниковата врата. Имаше едно положение за Тотнъм, където въобще не подгони Кейн и добре че беше Алисън и тия калитаци от белия отбор. Мързи си го в защита Трент и това си е. Но изразходва огромна енергия да навлиза и центрира и после спринт обратно до нашата врата. Ама днес това срещу тия бързаци на Тотнъм беше доста изтощително.

ХАХАХА, и пак не успяха да ни бият, деба и умреляците, но ако на Конте еврейна му даде пари другия сезон ще ги направи силни и претендент за титла. 

Link to comment
Сподели другаде

Just now, sashomonarh said:

Абсолютно преднамерено спестен картон на Кейн,спестена дузпа за нас,вдигане на жълти картони за неправилно дишане на наши играчи......... и безумно,безумно слаб съдия!!!

Най силното първенство в света с най слабите съдий в света!!

 Това дали е най-силното се доказва на терените в евротурнирите, а не в студиото на Диема. Последните 30 години не може да се каже, че английските отбори доминират спрямо испанските. Точно обратното е. Обикновено сблъсък между английски и испански отбор завършва в полза на иберийците.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм съгласен за Кейта в този мач, че е бил слаб. Анализирайте му играта и ще видите колко навлизания има навътре към противниковата врата. Тотнъм ни прехвърляше центъра почти винаги там където го нямаше Трент, а ние улисани да ги мачкаме. 

Link to comment
Сподели другаде

24 minutes ago, liverpoolfan said:

Хайде, за сефте и аз да похейтя. По принцип винаги съм бил зад отбора и всеки един от футболистите, независимо от резултата и представянето и неведнъж съм влизал в спорове във форума защитавайки отбор, треньор и футболисти. Но в конкретния случай тези -2 точки можете да си ги пишете директно и еднолично на Алисон, който, въпреки че в много случаи ни е измъква и е феноменален вратар, на моменти много ми напомня на един друг вратар, известен с откровените си глупости. Имена няма да споменавам, кой се сетил, сетил. Защото мача си го вземахме, въпреки всички съдийски брадви, не свирени дузпи и червени картони, ако не беше безумната намеса на Ка...ъъъ Алисон  и последвалия гол. Точка по въпроса. 

Друго. И тази година няма да сме шампиони(дай Боже да станем и някой сложи това мое изказване в подписа си, отново- кой разбрал, разбрал), защото този мач Шити си го вземаше с поне 5 гола и дори без да се изпотят, а ние едвам до равен додрапахме. Който не ми вярва или е пълен и непоправим оптимист, или не следи отблизо английското първенство..

Съдийството няма да го коментирам, защото общо взето сами сме си виновни..

Е те играха първия кръг с "тея" и си взехс мача с пет гола,не помнош ли?

 

Link to comment
Сподели другаде

 

1 minute ago, zigfridson said:

Не съм съгласен за Кейта в този мач, че е бил слаб. Анализирайте му играта и ще видите колко навлизания има навътре към противниковата врата. Тотнъм ни прехвърляше центъра почти винаги там където го нямаше Трент, а ние улисани да ги мачкаме. 

Кейта беше слаб в защитен план. Вторият гол става през неговата зона. 

Link to comment
Сподели другаде

Не е чак толкоеа зле че сме взели точка на стадиона на Тотнъм,и няма нужда да драматизираме.Можеше и повече но можеше и да загубим.Съдията определено повлия с някой решения.За мен на терена до преди да получи червен картон беше най добър Анди,вкара гол асистира за първия...Алисон не мисля че трябва да го виним спаси достатъчно.

Link to comment
Сподели другаде

Слабо представяне от Ливърпул, Тотнъм няма да имат толкова положения срещу отбор от А група - те, за да стигнат до вратата на противника, трябва да играеш много отворено, както го и правехме. Имаха поне 5-6 чисти положения , а нямаха удар след червения, което е почти 20 минути, хах. 

Кейн и Робъртсън си бяха за червен картон. Вторият ни гол дойде след игра с ръка на Салах, най-малкото е спорен. Окей резултат.

Link to comment
Сподели другаде

Бяхме в неравностойно положение. Ние играем през 3 дена, а Тотнъм не помня, кога последно играха преди нас. За нас липсваха трима ключови футболисти, които дават стабилност в дефанзивен план. Като сложиш домакинския фактор и слабото съдийство, нещата си бяха 50-50. Ако всички наши бяха на линия, мача го взимаме на 90%

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, valbor said:

Е те играха първия кръг с "тея" и си взехс мача с пет гола,не помнош ли?

 

Помня, как да не помня..ама сега работата е друга бира, дето викат пиячите..  Отсега нататък до края на сезона, както всяка година Шити ще загубят максимум 5 точки- два равни и евентуално една загуба. Ние сме вече 3 точки пасив зад тях, та представи си колко безупречни  и перфектни трябва да сме до края, та да можем да мечтаем за нещо. И си сметни сам за себе си колко огромна е грешката на Алисон и колко ценни за нас са тези загубени 2 точки..

Link to comment
Сподели другаде

На Алисон ,това му е работата! Да спасява и да вади отбора в такива моменти! Мангала Де Хеа, ги носи на гръб вече колко години! Друг е проблема, обаче.. Педалите от ФА, само чакат удобен момент да ни порежат. Много, много ме е яд! Бутат Ситите към титлата.. На тъпите евреи от Тотнъм, искрено им пожелавам да вземат точки от Сити и Челси! И винаги, да завършват след нас в класирането!

Link to comment
Сподели другаде

Искам да ги видя тия сладури Тотнъм, как щяха да се справят, ако бяха играли мач в Европа за "Мики и Мини Маус" Къп, гостуване на Брайтън и гостуване на Лестър и после ми дойдат на този Ливърпул, а не сега да са свежи като краставички, а ние да се чудим Тайлър Мортън ли да играе или на Дядо Мили  или както бе в случая - и двамата....
 

Link to comment
Сподели другаде

Тоя мач можеше както да го спечелим, така и да го загубим.Всичките ни беди дойдоха от грешките при разиграването след което следваха изсипани топки към Кейн и Сон в оголените ни зони, което не е чак толкова гениално тактически при положение, че допускахме нещо подобно и в други двубои, където сме били в пълен състав.Мисля,че прекалено се вторачваме със съдийството, червения картон на Анди си беше такъв, друг е въпроса защо не се разгледа ситуацията и на Кейн.Блъскането на Жота може да се свири дузпа, ама имаше и подобно блъскане на Матип срещу Уинкс второто полувреме.С тази халфова линия даже прекалено много положения създадохме.Като си заминат Салах и Мане ще страдаме и през януари ще излезем рязко от борбата за титлата, дори и да бяхме спечелили днес.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, flyhorse0906 said:

Тоя мач можеше както да го спечелим, така и да го загубим.Всичките ни беди дойдоха от грешките при разиграването след което следваха изсипани топки към Кейн и Сон в оголените ни зони, което не е чак толкова гениално тактически при положение, че допускахме нещо подобно и в други двубои, където сме били в пълен състав.Мисля,че прекалено се вторачваме със съдийството, червения картон на Анди си беше такъв, друг е въпроса защо не се разгледа ситуацията и на Кейн.Блъскането на Жота може да се свири дузпа, ама имаше и подобно блъскане на Матип срещу Уинкс второто полувреме.С тази халфова линия даже прекалено много положения създадохме.Като си заминат Салах и Мане ще страдаме и през януари ще излезем рязко от борбата за титлата, дори и да бяхме спечелили днес.

Може и така да стане! Но,това не значи, че трябваше да ни режат в този мач! 

Link to comment
Сподели другаде

Следващия кръг сме срещу Лийдс, а Сити срещу Лестър

... и след това

26.12.2021 Брентфорд-Ман. Сити

01.01.2022 Арсенал-Ман. Сити

15.01.2022 Ман. Сити-Челси

......и ние 

28.12.2021 Лестър-Ливърпул

02.01.2022 Челси-Ливърпул

15.01.2022 Ливърпул-Брентфорд

Link to comment
Сподели другаде

искам да попитам....

какъв щеше да бъде развоя на мача,ако сити ни бяха дали резервите си под наем за един мач...

имам предвид гюндоган,фернандиньо и фоудън

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, victory200 said:

искам да попитам....

какъв щеше да бъде развоя на мача,ако сити ни бяха дали резервите си под наем за един мач...

имам предвид гюндоган,фернандиньо и фоудън

Грийлиш днес също не помириса терен, Аке  - също.

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, victory200 said:

искам да попитам....

какъв щеше да бъде развоя на мача,ако сити ни бяха дали резервите си под наем за един мач...

имам предвид гюндоган,фернандиньо и фоудън

Те не са ги купували за да ги раздават насам натам. Въпроса е ние защо не купихме човек, като си тръгна Джини.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...