Jump to content

28.12.2021 Лестър 1-0 Ливърпул (ПЛ - 19 кръг)


Препоръчан пост

2 minutes ago, liverpoolfan said:

Game Over..

Имам само една молба- моля топ капацитетите от форума да коментират гола и ролята( или липсата на такава) на Алисон. 

Благодаря предварително и моля да извините невежеството ми!

Няма какво толкова да се коментира.. Алисон определено има някакъв процент вина за гола!  Всички знаем, че от време на време, изпада в подобни състояния! Но, това е положението.. Или викаш, да го махаме и да започват системно да налагат Келахър!? Или Адриан!?!

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, Raybeez93 said:

В миналия кръг детинска грешка срещу Спърс, която ни коства точките и това при положение,че той в повечето мачове почти няма работа.

Явно някой от нас нито е гледал мача с Тотнъм, нито повечето мачове от този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

giphy.gif?cid=349c9dd77h0w67i9wfsef81n5ujr8bmskivegki22mcb1297&rid=giphy.gif&ct=g

Така - за Премер Лийг това беше. Няма как

За Купа на Англия 1 сме на полуфинал, няма как да я пренебрегнем

За Купа на Англия 2 - детето на Милнър да играе ако ще. През "шперца" ми е

И вече за Шампионска Лига е "грабвайте телата" Тук ни е шанса да спасим сезона.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, Stojkica said:

Явно някой от нас нито е гледал мача с Тотнъм, нито повечето мачове от този сезон.

Така ли? Значи за вторият гол на Тотнъм някой друг е бил виновен? Или днес не му вкараха от първото положение? 

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, Raybeez93 said:

Не знам, не знам , според мнозина тук е номер 1 в света, а аз в пореден мач виждам как от първия удар му вкарват гол. В миналия кръг детинска грешка срещу Спърс, която ни коства точките и това при положение,че той в повечето мачове почти няма работа. Я, сега си представи да е в МЮ и да е подлаган на разстрел всеки мач като Де Хея?

Човек..все едно ми четеш мислите. Сам да го бях написал това, нямаше да се получи толкова добре. 

За мен лично Алисон е много добър вратар и има пълното ми уважение, но в момента няма как да го сравняваме с..да кажем Едерсон, Рамсдейл, а за Де Хея дори и не можем да си помислим, ако не е той мангалите щяха да са сред изпадащите. Това което Де Хея е извадил само този сезон, Алисон не може да го извади и за три живота. Тъжно но факт, следя всеки един мач и съм напълно наясно какво пиша. Добрия вратар е половин отбор са казали хората, а в момента Алисон трудно се доближава до дефиницията добър, да не говорим за феноменален..

Link to comment
Сподели другаде

41 minutes ago, Chinaski said:

Братле няма как да има цял сезон до тука половин отбор фигуранти- Мане, Окса, Фирмино, Кейта, Минамино и няколко човека да ги носят на гръб цял сезон....ето днес Жота и Салах не бяха във форма и нямаше кой да застъпи...Сити постепенно навлязоха в страшен ритъм, а ние ставаме все по колебливи...сега и Африканска купа, сигурен съм че попълнения няма да има...не го виждам честно..

Защо при всяка загуба започвате да мрънкате.

Има време ,всичко може да се случи.

Каквото ,такова ,както викат хората.

Ще видим.

 

Link to comment
Сподели другаде

Този мач много ми напомни на онези от миналата година срещу Бърнли, Брайтън, Саутхемптън, безумни пропуски, безкрайни центрирания и накрая с един точен удар ни бият. Много жалко, защото най вероятно и тази година по същото време развяваме бялото знаме. Салах и Мане баш в един ден да направят такива пропуски, това как е възможно?

Клоп също доста обърка нещата със смените, след като влезе нашия номер 8 и техния номер 8 мача приключи.

Link to comment
Сподели другаде

Разликата между нас и чаршафите е че вкарват 80% от създадените си положения. А ние със зор вкарваме около 40%. Справка опитите за гол - ударите във вратата - реализираните голове.

Другото нещо от което изпитваме огромна нужда е - централен нападател тип Левандовски, Халанд, Бензема. 

Третото нещо - адекватна алтернатива на Мане, за да не се отпуска и пропилява 100-процентови голове с широка усмивка на лицето. Впрочем, спада в играта му от миналият сезон си продължава...

Четвърто - Трент трябва наново да си изгради дефанзивни навици.

Пето - адекватна алтернатива на Трент, както Костас е на Робъртсън.

Шесто - собственици, които да се интересуват от отбора и да инвестират в пари в него, вместо само да взимат и да се чудят какъв нов отбор да купят от Бразилия, Бангладеш, Китай, Уругвай, Индия, Индонезия, Сингапур, Австралия и т.н. 

П.с Ако се случи да спечелим ШЛ, няма да се учудя наградния фонд от турнира да се използва за купуването на Локо София. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Много, ама много слаб мач на всички. Ей тъй един за цвят нямаше да бъде отличен. Симпли много изчерпателно е направил разбор. 

Адски тъпо е да се издъниш така, срещу смешната команда на Брендо. В този и състав, именно днес. Несериозно, нешампионско, мъдуроклатесто. Не знам със сарми ли бяха преяли или просто ги болеше патлангача, но си беше мъка да се гледа. Особено в атака. Беше по - трагично и от Отело. 

Link to comment
Сподели другаде

20 minutes ago, livernas said:

Няма какво толкова да се коментира.. Алисон определено има някакъв процент вина за гола!  Всички знаем, че от време на време, изпада в подобни състояния! Но, това е положението.. Или викаш, да го махаме и да започват системно да налагат Келахър!? Или Адриан!?!

Еми защо пък не? Не да го махаме, но да поседне на пейката? Малко конкуренция няма да му дойде зле..

Знаеш ли кой е втория вратар на мангалите? Хендерсън, ама не нашия, а един друг. Много добър вратар. Феноменален вратар. Мисля, че в момента дори е една идея по добър от нашия първи вратар. И седи на пейката. И знаеш ли защо? Защото Де Хея е извънземен. И защо Де Хея играе като лъв? Защото някой му диша във врата.А ние тук си лежим на стари лаври..

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, zigfridson said:

Алисон е малко мързелив в мятането и доста често не го прави. Също често подценява ситуации. Но и много направи за отбора през годините.

Вярно е, че направи много за отбора в последните години.. Ама, нали точно за това го взехме! Така или иначе, днес той беше най-малкият виновник.

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, Raybeez93 said:

Така ли? Значи за вторият гол на Тотнъм някой друг е бил виновен? Или днес не му вкараха от първото положение? 

Остави ги, тука са си зациклили на едно си баба знае, едно си баба бае.. все едно съдията собственоръчно ни вкара втория гол, а не че нашия хубавец се о*ра като за световно. И днеска същата жалка история. Обвиняват всички, дори и хората на скамейката, а не виждат, че от първото и единствено положение ни вкараха гол. И то във вратарския ъгъл, гол, който повечето от по-читавите вратари в ПЛ биха спасили, да не говорим за топ вратарите. Като се сетя какви положения извади Шмайхел и го сравня с гола, направо ми се реве. Като гледам ти си единствения трезво мислещ в този форум. Всички други са надянали някакви розови очила, които така или иначе ще им бъдат махнати накрая на сезона, че дори и по-рано..

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, HardRedRock said:

Ей как пък не взехме един топ вратар. За стандартите на ВЛ поне.

Хендерсън от манго е закотвен на пейката. Да го вземаме и сме ние. В пъти е по-вратар от нашио. Да припомня- Шефийлд Юнайтед бяха в топ 4 с него, а когато се върна в манго изпаднаха.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, liverpoolfan said:

Хендерсън от манго е закотвен на пейката. Да го вземаме и сме ние. В пъти е по-вратар от нашио. Да припомня- Шефийлд Юнайтед бяха в топ 4 с него, а когато се върна в манго изпаднаха.

Това не е сериозно. За гола основна вина има Арнолд, Върджил и Матип също можеха да реагират по добре. Факт е че и Алисън можеше да реагира една идея по бързо, но да му се хвърля вината за гола е смешно.

Link to comment
Сподели другаде

Скъпи Лестър, Наздраве за този коледен подарък.

От феновете на Челси

 

Лестър вече спечели пет от осемте си домакински мача срещу Ливърпул на Юрген Клоп във всички турнири (W5-D0-L3).

 

Лисиците са опонентите, срещу които Клоп губи най-много гостувания като мениджър на червените.

 

Link to comment
Сподели другаде

14 minutes ago, HardRedRock said:

Колега liverpoolfan, може би ще искаш да смениш палеца нагоре, с удряне по челото ( или каквото там прави червеното пиле ). Бях ироничен. Или поне се опитах. Алисон е топ вратар и няма никаква вина за несретите, които ни застигат напоследък. Всичко негативно е в резултат на цялото отборно представяне. Поне според моето скромно мнение. Май от времето на Гробелар, не сме имали толкова стабилен играч на този пост. 

Колега ХардРедРок , нищо не искам да сменям. Аз харесвам твоя пост, ти моя не. Също така ти вярваш в Алисон, аз от мач на мач, все повече и повече не. Няма лошо, всеки човек си има мнение. Аз уважавам твоето, бъди така добър и възпитан, и уважи моето, не те моля да го харесваш. Няма нужда да сме груби и невъзпитани, нали така? Все пак подкрепяме един и същ отбор..

И я пак- за втория гол срещу Тотнъм сигурно аз бях виновен..еми да, най вероятно аз.

 

Link to comment
Сподели другаде

Тук почти всички вече отписахте титлата, оплюхте по-голямата част от отбора, та дори и започна да се сравнява Алисон с резервния вратар на манго хд Разбирам, че сте разстроени от загубата снощи, всички сме, ама това вече е несериозно. Все пак половината сезон още е пред нас.

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, Bellamy said:

giphy.gif?cid=349c9dd77h0w67i9wfsef81n5ujr8bmskivegki22mcb1297&rid=giphy.gif&ct=g

Така - за Премер Лийг това беше. Няма как

За Купа на Англия 1 сме на полуфинал, няма как да я пренебрегнем

За Купа на Англия 2 - детето на Милнър да играе ако ще. През "шперца" ми е

И вече за Шампионска Лига е "грабвайте телата" Тук ни е шанса да спасим сезона.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
 

Не мога да повярвам че вечния оптимист мисли така...

Link to comment
Сподели другаде

Не знам, защо повечето се нахвърлят на Алисон при резултат 0:1. В крайна сметка, чия е вината, че за 90 минути не вкарахме нито един гол на толкова слаб противник? Че и дузпа пропуснахме. Можеше да е 2:0 за нас още на полувремето и мача да беше приключил. Изтървахме прекалено много шансове и накрая ни наказаха. Боли, защото беше срещу слаб противник, който надиграхме при всички показатели на играта. Лошото е, че в конкуренция със Сити трябва да си почти безпогрешен, за да си шампион и 2-3 такива мача те лишават от титлата. Не сме в първенството като немското или италианското (до скоро беше така), че колкото и да грешат Юве и Байерн накрая все те стават шампион. Сити си имат конкуренция на всеки пост, а ние само на 3-4 и в такива мачове си личи, липсата на качествени смени.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...