Jump to content

13.02.2022 Бърнли 0-1 Ливърпул (ПЛ - 24 кръг)


Препоръчан пост

Такъв мач се нарича Шампионска победа. Дърводелците на Даиш в Чемпиъншип няма място за антифутбол. На неадекватника Врачев желая да изгуби гласа си така както е загубил чувството си за реалност. Продължаваме да чакаме подхлъзване от камиларите. "Търф Мур" няма нищо общо с "Джузепе Меаца".

Link to comment
Сподели другаде

Аз очаквах тегав мач и добре, че не можах да го гледам по технически причини.  Спестил съм си мъките.  🙂

Все пак гостуваш на Бръмли и в сряда на Интер. Пестеливо вземаш 3 точки и гледаш към ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Добре, че свърши това подобие на мач. Още по - добре, че измъкнахме трите точки. Отново благодарение на Алисон и въпреки опитите на всички останали да направят обратното. Нито времето, нито Бърнли имат заслуга за постната продукция днес. Само и изцяло ние се подпичквахме цял мач. Даже по - едно време Кейта взе да изпъква на фона на останалите, смятай. Салах беше тотално обезличен от някакъв незнаен юнак. Мане е още в джунглите на Камерун или Сенегал. Боби е... трагичен. ВВД беше някъде, но не и на този мач. Ако продължаваме да се лигавим така, накрая ни един трофей няма да вземем от 4 възможни. 

Link to comment
Сподели другаде

Честита победа! Измъчена, но сладка. Станах разноглед с едното око гледах мача с другото часовника хубаво, че съм спрял цигарите иначе 1 кутия отгоре не ми мърдаше! Тия дано изпадат, че ми омръзна да ги гледам, че и времето в този град винаги е отвратително - постоянно се е,,т ветровете-английският Сливен.

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, нормалният said:

Честита победа! Измъчена, но сладка. Станах разноглед с едното око гледах мача с другото часовника хубаво, че съм спрял цигарите иначе 1 кутия отгоре не ми мърдаше! Тия дано изпадат, че ми омръзна да ги гледам, че и времето в този град винаги е отвратително - постоянно се е,,т ветровете-английският Сливен.

Изпадат със сигурност. Ще следват пътя на Сток Сити!

Link to comment
Сподели другаде

Според мен нашите хвърлиха повече усилия отколкото бихме хвърлили ако ги натиснем здраво за едно полувреме и мушнем 2 гола, ама каквото били било. Сигурно и времето е играло роля, но страшно много грешни отигравания. Когато Салах 10 минути преди края подаде на Бога и паса дойде двойно по-бавен, отколкото трябваше полудях. Той веднъж реши да не се лакоми и пак сгафи...

Link to comment
Сподели другаде

Мъчен за гледане мач, в атака не ни се получаваха много добре нещата.Добре че второто полувреме се постабилизирахме в отбрана, че нещата можеха да станат неприятни.В крайна сметка са важни трите точки в тоя мач срещу крив съперник.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, Chinaski said:

Не виждам какво толкова ви дразнят Бърнли в тоя мач- пресираха си ни добре, пускаха се на контри, изобщо не се бяха окопали цял мач...играха си смело и колкото могат- добре че нападателите им са трагици че ако беше някой по приличен отбор от средата на таблицата си бяхме гризнали 2 гола...

Абе не беше веднъж и два пъти да нападаме между центъра и тяхната врата и тия да са с 11 човека зад топката. Верно, че не забъркаха мазния бетон като по учебник, но предимно лесичеи си го играеха.

Нашето не беше добро, но мача е в миналото, а точките в торбата.

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 13.02.2022 Бърнли 0-1 Ливърпул (ПЛ - 24 кръг)
2 hours ago, Bellamy said:

Неблагодарно ще прозвучи, но само ще прозвучи. Дано в бъдеще да не излизаме с бившото отровно трио в титулярния състав...

Че какво им е на Бабикян, Хаджигенов и Минеков? 😋

Link to comment
Сподели другаде

Фирмино само като пипнеше топката и беше ясно, че ще я загуби. Трябва спешно да се мисли кой да играе на неговата позиция, защото на практика сме с човек по-малко. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dacheff said:

Фирмино само като пипнеше топката и беше ясно, че ще я загуби. Трябва спешно да се мисли кой да играе на неговата позиция, защото на практика сме с човек по-малко. 

Междудругото Фирмата на доста пъти се връщаше назад и продължаваше атаката с добри пасове към предни позиции, но в клиничната част от играта беше суб зеро...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...