Jump to content

27.02.2022 Челси 0-0 Ливърпул (10-11) (Купа на Лигата - Финал)


Препоръчан пост

Приказка за трима пазители...

Резултатите са от оценките на играчите, предоставени от читателите на BBC Sport в долната част на отчета за мача.

Вратарят на Ливърпул Каоимхин Келехер беше вашият човек на мача със среден рейтинг 8,51.

Едуард Менди беше играчът с най-висок рейтинг на Челси със 7,16.

И знаех кой ще бъде отдолу още преди да превъртя надолу - Кепа (3.3).

Link to comment
Сподели другаде

Страхотна емоция и типичната драма в стил Ливърпул. Тази купа само може да надъха момчетата за още трофеи този сезон. Да ни е честита купата и да се радваме на успеха.

 

Link to comment
Сподели другаде

Инфарктен мач, от който ми побеляха даже космите на гъза.Двата отбора приличаха на боксьори, които си раздават крошета, и никой не иска да се откаже.Радвам се че спечелихме тая купа, колкото и да е омаловажавана.Има значение най-вече за самочувствието на отбора.

Нека да се радват момчетата заслужено и след това да продължаваме към другите цели.

Link to comment
Сподели другаде

Тая купа трябва да е била пълна с жълтици такова бягане беше за нея, толкова желана че всеки си вкара по голче за нея. Шапки, маски , каски всичко от главите долу за момчетата.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не си спомням някога да съм гледал подобен мач. Толкова много положения, двамата вратари в год мод, 0-0 и после целият отбор да бие дузпи... 

В момента, в който вкара Кепа, бях сигурен, че ще спечелим. Това решение беше престъпно. При условие, че имаш Менди, който прави мача на живота си, преди месец спечели СЛЕД ДУЗПИ срещу Салах и да пуснеш тоя жалък клоун... За мен беше ли останал Менди я взимаха на дузпи, но да ми ядат дедовия.

Доброто победи. 

Link to comment
Сподели другаде

Тази сутрин намерих време да разгледам социалните мрежи на нашите футболисти плюс няколко фенски акаунта в Туитър, и забелязах Костас как е откраднал шоуто след мача. Та гледайки го как "откача" след мача се сетих за една песен:

You make me dance,
Bring me up,
Bring me down,
Play it sweet,
Makes me move like a freak,
Kostas the Greek!

Дано за в бъдеще получава повече шансове момчето, има хляб в него!

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, Sucre said:

Аз имам инстаграм и не ми дава да видя съдържанието с линка. 

Би трябвало да те праща към профила на Адриан. Ако не, просто го отвори и виж сторитата му.

Link to comment
Сподели другаде

Честито, момчета и момичета. Страдахме, но накрая имаше щастлив край. Написали сте общо взето всичко - Келехър титан, Матип заслужаваше гола, макар да има резон в отмяната на гола, си мисля, че е пресилено отсъждане. Съдя от това, че ако гола беше срещу нас, бих приел зачитането му за правилно.

Може би едно непопулярно мнение, но аз изобщо не съм доволен от играта на отбора. 

Снощи от вълнение не успях да спя изобщо. Като цяло от загубата на Сити от Тотнъм съм полудял. Строших телефона на Евертън - Сити. Много се ядосах от глупавия гол, а при играта с ръка побеснях.

Чудя се, а и се притеснявам, дали липсата на Тиаго е виновна за слабата игра. В безобразния мач с Бърнли бяхме със същите халфове като вчера. Срещу Норич пак през първото полувреме без него беше трагично.

Имахме снощи положения, Мане не знам как пропусна при добавката през първото полувреме, но като цяло Челси ни скъсаха трътките. Нашият гол пак беше от корнер. Челси имаха 3 правилно отменени гола, но тия засади следващия път може да ги няма. Отделно два брутални пропуска на Маунт и няколко страхотни спасявания от Келъхър, особено от 2 метра срещу Лукаку в последните минути.

Трент го играеше като централен полузащитник, в следствие на което Салах оставаше сам на фланга, изолиран от играта. Всичко интересно идваше от ляво или през центъра. Трябва да си върнем широчината в атака, за да не съжаляваме. Не е късно, можем да се справим със Сити, както във ВЛ, така и евентуално в ШЛ, но трябва да играем както срещу Лейдс или второто полувреме на Норич.

След мача за ФА с Норич влизаме в много важна серия от тежки мачове, в която трябва в най-лошия случай на запазим разликата със Сити до паузата за националите в края на Март и директния мач на Етихад. Трябва и да затвърдим резултата срещу Интер. Играем с УХ, които вече веднъж ни биха, Брайтън, обърнаха ни от 2 на 0 до равен, Арсенал, МанЮ и Уотфорд с бетоновозите на Рой, веднага след паузата, а и евентуален първи четвъртфинал за ШЛ. 

Link to comment
Сподели другаде

Уан чек, три мор то го. 

Пожелавам тоя дух да го запазим, да няма контузии и да дадем всичко от себе си в предстоящите препядствия. 

Поздрави на всички за желанието и на нас за търпението 😄

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 27.02.2022 Челси 0-0 Ливърпул (10-11) (Купа на Лигата - Финал)
  • Simply Red unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...