Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

Жота не е добър по крилата, а в средата и то малко по-назад. Не мисля, че е заместник на Мане. Диаз се вижда, че има още какво да изчиства в играта си. Значи треа един в средата и по възможност да запазва топката като Фирмино, който не го търсете вече да е титуляр.

В средната линия нещата също са слаби вече-Тиаго(все с контузии), Хендо вече е за скамейка, Фабиньо още ще става за титуляр, който да изнася повечето мачове, Харви(не съм много сигурен за него за титуляр и мачове срещу топ 4), Къртис-"Аре чао ве!" И какво излиза, че и в средата трябват 2-3-ма.

В защита Ван Дайк добре, Матип и Конате също, Робо(хъм!) да кажем, че има заместник Костас и Трент, който обаче няма. Та и тук един трябва от световна класа(забравих момчето от Абърдийн!).

9 hours ago, mitkoa said:

Не знам защо го повтаряте тоя Нюнез. 1) Има един сезон зад гърба си и е пълна енигма 2) Той е по-скоро ляво крило.

Ван Дайк бил казал, че това е един от петимата играчи, срещу които се е затруднил най-много да играе, което за мен е признак за някакво ухажване от страна на клуба. Отделно Фабрицио Романо е казал, че почти на 100% напуска Бенфика това лято и че има контакт от английски отбори. 

Мартинез не знам дали ще се впише особено в стила на отбора и затова не се шуми около него, но може и да греша и да изненадаме с него.

Ще видим, за мен Дембеле би бил премерен риск и може да избухнем здраво с него, но може и здрав провал да е. Все пак си заслужава да се пробва, определено има качества, ако някой му набие акъл и професионализъм в главата.

Не знам дали отборът би взел две попълнения отпред в един сезон, но ако вече се смята, че Салах ще си ходи другото лято, това би бил добър ход за интегриране в състава.

Левандовски е казал, че времето му в Байерн е приключило и трансферът е най-добрата опция, както и че се надява Байерн да не го спрат да отиде другаде. 

С очаквания трансфер на Мане посока Мюнхен, се пригответе за слухове за Левандовски при нас. Макар да е ясно, че не се вписва никъде в системата на Клоп и на ФСГ (скоро ще стане на 34 май).

16 minutes ago, Nightfate said:

Да дойде да вкара 35 гола за един сезон пък да си ходи после 😀

Таман Халанд си помисли, че ще спечели златната обувка и хоп ся Левата да дойде при нас хахаахха

Направо да ги разменяме с Мане. Поне 2 сезона ще изкара, а и при положение, че Мане има само една година от договора и догодина ще си ходи без пари си е оферта отвсякъде.

Левандовски с физиката и мисленето които има може до 40 да играе на високо ниво. Дали ще има желание е въпросът. Аз бих се радвал да избере Ливърпул за край на кариерата си.

Смятам, че играчи като Левандовски/Ибрахимович имат достатъчно опит и най-вече качества и знаят как да си разпределят силите максимално добре, за да са ефективни и по този начин годините не им пречат на резултатността. Не са много подобните играчи, но Лева определено не е свършил все още с големия футбол.

1 hour ago, blunt said:

Леванголски не е ли сигурен за Барселона?

Със сигурност е много по-вероятно да иде там. Там нямат проблем да дават 300к на 34 годишни, за разлика от ФСГ. Абсурд е Левандовски да акостира в ЛФК, освен ако Клоп не се заинати много, но не го виждам.

12 minutes ago, Chinaski said:

Левандовски за заместник на Мане сериозни ли сте? Една година ок а после? 

Заместник няма как да е, но за 1 или 2 сезона може да даде импулс или направо да бъде решаващ фактор за спечелването на някоя и друга купа. Би бил трансфер от типа на Тиаго, но за да се случи определено ще трябва да си намали заплатата и да се съгласи на договор от макс 3 години, много малко вероятен трансфер е, спор няма.

2 hours ago, blunt said:

Леванголски не е ли сигурен за Барселона?

Май нещо се дърпа за тях.

Иначе и аз не вярвам да се натиска за него, макар че и Тиаго на пръв поглед не се вписваше в концепцията на отбора за привличане на играчи, а бе взет.

Уругваецът ми изглежда доста по-вероятен като трансферна цел, въобще не вярвам на Ван Дайк изказването да е случайно и да не е съгласувано по някакъв начин с ръководството, помним как самият Ван Дайк бе ухажван по същия начин от Клоп.

44 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Май нещо се дърпа за тях.

Иначе и аз не вярвам да се натиска за него, макар че и Тиаго на пръв поглед не се вписваше в концепцията на отбора за привличане на играчи, а бе взет.

Уругваецът ми изглежда доста по-вероятен като трансферна цел, въобще не вярвам на Ван Дайк изказването да е случайно и да не е съгласувано по някакъв начин с ръководството, помним как самият Ван Дайк бе ухажван по същия начин от Клоп.

Точно обратното имат устна уговорка, само Байерн се дърпа. Фабрицио твърди, че иска само там.

---

Нунеш ще е супер да го вземем, ама Бенфика му искат 80 млн така че отпада. Няма начин да дадем толкова.

1 hour ago, paton said:

🚨NEW: Liverpool will ‘do everything’ to sign Benfica's Darwin Nunez this summer. 

There should be ‘decisive developments’ happening this week with Jurgen Klopp believing that the Uruguayan has the ‘ideal characteristics’ to be part of the squad. [@cmjornal]

Според португалска медия, Клоп ще направи всичко, за да вземе Нунез.

Ето това е една хубава новина. Дай боже да стане, определено прави впечатление, а чета че и Тен Хааг го е поставил като приоритет,ние поне имаме предимството да играем в ШЛ, така че би трябвало да сме фаворити.

Португалските медии винаги надуват балона при такъв интерес към местни играчи, а реално повечето трансфери излизат поне с 25-30% по-евтини от това, което се спекулира. През годините за какви ли не крила пишеха за 50-60 милиона, а никой не ги взе.

Ще видим накрая кой и за колко пари ще го вземе. Може да се стигнат 80 милиона с бонусите, ако Клоп наистина го иска толкова, ама повече от 60 не виждам как ще се изкарат.

4 minutes ago, David said:

Това момче по някакъв начин ми напомня на Торес като типаж. Което не е никак лошо.

И на мен ми наподобява Торес. И като се замисля освен него (в последствие Керъл) не сме имали типична 9ка, който да играе на върха на атаката. Не и от класата на испанеца. Сега Дарвин има всички предпоставки, ако дойде при нас да стане новото голямо име за широката публика. Както каза Слави и ВВД беше "скъп", ама намерихме пари. Алисон също уж струваше много, ама и там дадохме. На зор ли сме, искаме ли някой ще го получим. Да не говорим, че имаме предимство пред МЮ с участието си в ШЛ и борба за титлата.