Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

Добре, де. През зимата вече не взехме ли "най-добрият футболист в португалския шампионат"? За 37 млн. Сега този, който уж не е толкова добър - 80 млн. Нещо ми се губи някъде.

На мен пък Нунес ми мяза на Диего Форлан.  Може да е играл за Юнайтед и други омразни клубове, обаче тоя пич винаги съм го харесвам. Уникален играч. Тоз малкия му гледах само единия мач с Аякс и двата с нас, но ниже голове също като именития си батко. 

4 minutes ago, Nightfate said:

Как не е добър тоя има един вагон голове 

Ти заеби тва, интересно ми е ако го вземем дали за първи път от 100 години ще имаме възможност за смяна на схемата по време на игра с евентуално Нунез и Карвальо.

Да иначе наистина не трябва да забравяме малкия португалец.Друг е въпроса колко шансове ще получава ,но си мисля ,че ще има интересно лято ще е а за сезона просто след този парад вчера с тая надъхвация върху момчетата нямам търпение ! Усещам сезон за историята дал Господ ! 

34 minutes ago, J.N.K. said:

На мен пък Нунес ми мяза на Диего Форлан.  Може да е играл за Юнайтед и други омразни клубове, обаче тоя пич винаги съм го харесвам. Уникален играч. Тоз малкия му гледах само единия мач с Аякс и двата с нас, но ниже голове също като именития си батко. 

И на мен доста ми прилича на Форлан или на Кавани в Наполи от това, което гледам. И двамата доста ми допадаха като игра.

Най-добре да вземем и двамата - Дарвин да се учи от Левандовски. 
А тоя малкия Карвальо къде го броите - я стане футболист, я не. От него, Харви и Къртис един да стане титуляр за 10 години напред като Тренд ще съм предоволен.

2 minutes ago, oZZy said:

А тоя малкия Карвальо къде го броите - я стане футболист, я не. От него, Харви и Къртис един да стане титуляр за 10 години напред като Тренд ще съм предоволен.

Задължително е дясно крило с ляв крак. Това е приоритет номер 1. Второто за мен е халф тип ДеБройне или Модрич и последното е евентуалния централен нападател.

Мисля че Дарвин Нунез е човека от който имаме нужда. Големия ни проблем на нас е че създаваме куп положения на мач, а почти не реализираме. Това което съм изгледал от него са няколко мача от ШЛ и два мача срещу Спортинг и Брага в португалското, направи ми голямо впечатление завършващия му удар, почти винаги успява да промуши топката. Дори в мачовете с нас се видя, че не пропуска, въпреки че му отмениха два гола той пак беше ефективен пред вратата. А в нашето положение ни е нужен човек, който от едно или две положения ще реализира гол, такива които от 4-5 удара го правят си имаме в излишък.

В ръцете на Клоп може да стане истинска машина. Освен това през последните години трансфери от Португалия сработват доста добре във висшата лига за разлика тези идващи от Германия например.

21 minutes ago, cyberfan said:

Е ако имаш централен нападател, не може ли дясно крило, с десен крак.

You'll Never Walk Alone!

И аз това мисля. В момента играем предимно 4-3-3 и крилата са ни реално ляв и десен нападател, които пробиват на скорост с обратен на посоката силен крак. Ако имаме централен, то крилата могат да са повече от типа, където да центрират топката опасно, подобно на ТАА и Анди/Цимикас в момента. При всички положения ми се иска да имаме повече опции в различните мачове и моменти от сезона. Например в някои от мачовете можем да сме с нещо от типа на 3-5-2, където в защита да са ВВД, Конате и Матип, а по крилата са Анди/Цимикас и ТАА. Това при все, че играем с типичен таран и ще има повече смисъл от тези техни центрирания. 

16 minutes ago, Chinaski said:

За ужас на Стойко ще кажа че трябва един халф с добър удар, трябват ни голове и от халфовете...няма как без тях на моменти..

И аз това казвам. От както Коутиньо напусна нямаме халф, който да умее да бележи от далеч. В някои мачове имаме крещяща нужда от такъв играч. Пресни примери са двубоите с Тотнъм и Реал. Отбори, водени от италианци с добра защита, оставящи почти нулеви свободни пространства за съперника. Един хлаф с добър изстрел от далеч можеше да промени развоя на един от двата мача. 

52 minutes ago, oZZy said:

Не мисля, че ще вземем Лева. Ако вземем някой от тях ще е само един и то Дарвин. Което пак за мен ще си е супер трансфер на базата видяното от него и статистиката която има. Той ни вкара 2 гола от 2 положения и даже 3ти, който отмениха. Знаем, че често обичаме да се отпускаме, но въпреки това сме с една от най-добрите защити.

Явно ще се наддава за Нунйес, щом има интерес и от манго, ама гледам в трансфермаркт цена от 40 мельона. 

Какви са тия 60-70-80 къде ги разправяте ? 

Не виждам причина в момента, футболист който желае да се развива и да играе футбол на високо ниво да избере Тен Хаг, пред Клоп. 

Туй ще да е кощунство.

Притеснява ме единствено, че спря да се говори за халф. 

ще ми се по най-бързия начин, напускащите да напуснат, и да финализираме исканите играчи от нас.

9 hours ago, Stivi_G said:

Той ни вкара 2 гола от 2 положения и даже 3ти, който отмениха.

Два гола му отмениха даже.

Иначе нали за тоя малкия от Барса Гави се пише, че ще му се активира клаузата. Не е като да няма все още слухове и за халф.

6 minutes ago, kukuchev711 said:

ПСЖ давали 50 милиона евро за Кейта. От достоверни източници. Прав му път, да го опаковат добре, че да не се счупи дотам. 

И да не са 50, а 25 - пак ще е добра сделка. Дано!

16 minutes ago, kukuchev711 said:

ПСЖ давали 50 милиона евро за Кейта. От достоверни източници. Прав му път, да го опаковат добре, че да не се счупи дотам. 

Амин!

4 hours ago, fishek said:

...гледам в трансфермаркт цена от 40 мельона. 

Какви са тия 60-70-80 къде ги разправяте ? 

Проверявал съм го: принципно който иска да купиш някого, без клуба му да е на зор да го продава,  плаща поне 50% повече от цената му в трансфермаркт, а може и двойно.

Обратното - ако клуб иска да продава спешно играч, цената ще е по-малка от тази в ТРМ.   

1 hour ago, kukuchev711 said:

Ще има явно още един парад 😂