Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

Liverpool are looking to complete a £4 million deal for Aberdeen teenager Calvin Ramsay. The Scotland Under-21 full-back would effectively become Trent Alexander-Arnold’s understudy at right-back if he signs. #awlive [james pearce - the athletic]

И къде ще отиде Салах? Два аспетка гледаме. 1) Финансов - кой може да му даде пачката, която иска. А той сигурно ще иска и пари на ръка. 2) Игрови - в кой отбор ще се лакоми почти до безкрай без никой да му каже копче? Халанд ли ще го търпи, Лукаку ли или Кейн? Гуардиола, Тухел или Конте?

След 2 седмици прави 30. Взаимният интерес е да бъде продаден. От една страна отборът ще вземе пари. От друга той ще бъде в по-добра позиция при преговорите с новия си отбор. 

Нюкасъл със сигурност ще иска да го купи, дори само защото е топ2 най-известни мюсюлмански играчи. Да не говорим, че е и най-добрият играч, който биха могли да вземат, освен ако Салах не е тръгнал рязко надолу. Според мен тоя полусезон, който имаше, се дължи на умора, но никога не се знае.

Челси са отчаяни за играч, който да вкарва голове, така че е опция, макар че и те имаха политика да не взимат играчи на такава възраст. Нов собственик, ще иска да направи голям трансфер с идването си, може би?

Бай Мангау не са имали дясно крило от 10 години?

Ман Сити не ми се мисли - там ще е най-зле да отиде. И те имаха политика да не взимат играчи след определена възраст, ама и те с тия провали в ШЛ са отчаяни. Обикновено вадеха по 50-60 млн за играчи макс и в диапазон 23-25 годишни, а миналата година натискаха за 28 годишния Кейн за много пари и отделно дадоха 100 млн за играч, играл повече в ЧШ от ПЛ, хах...

Тоест, не бих ги изключил. Но пък не му позволиха на Пеп да вземе Санчез, когато оня искаше 500к заплата и Манго му я даде.

Във Фулъм не би отишъл. Там има конкурент за ЗТ в лицето на Митрович, който и шамари ще му бие, ако Салах се лакоми прекалено много.

2 minutes ago, Nightfate said:

Добре ясно е вече ,че Мане отива в Байерн кой според вас ще акостира на Анфийлд ? 

Отива там ако се съгласят да платят 42м панди, защото те дават за сега 30м. 

Sadio Mane has agreed a three year contract with Bayern Munich. PSG and Barcelona were also interested. He has spoken directly to Julian Nagelsmann. Now up to clubs to agree a fee. Liverpool and Bayern Munich began official talks yesterday.

Вчера са започнали разговорите с Байерн. БДЖ и Барса също имат интерес.

Данюма от Виляреал го забравихме. Все още няма нищо за него, но мисля че прикриваме там и ще действаме тайно. Белингам ще се натиска. Нунес си мисля че ще го изпуснем. За Нкуку ще се натиска също вероятно.  

31 minutes ago, oZZy said:

Откъде е това инфо?

От една страница в туитър, където слагат различни цветове според достоверността на първоизточника и тази статия беше с жълто.( което значи доста надежден) 

Твърди се, че е постъпила по висока първоначална оферта от ПСЖ за Мане, но той твърдо искал в Байерн. Според Билд, Мане е искал около 390 паунда седмично от нас и в Байерн са проявили разбиране...

Търсим към 70 млн. от Мане, Нат Филипс и Неко Уилямс, които да инвестираме в атакуващ футболист.

На няколко места се споменава и името на Мартин Терие - атакуващ халф от Рен с 21 гола този сезон.

На Серж Гнабри се дърпат да му удължът договора, понеже искал заплата като на Сане- май беше в порядъка 10-12 млн. Може пък да ги разменят. 

С Байерн ще се разберем за Мане, 40 милиона няма да му вземем, ама около 30 и малко + някакви бонуси може да изкярим.За Тиаго как се разбрахме въпреки че му искаха повече пари.

А пък ако тръгнем да продаваме Салах /каквото е желанието на немалка част от форума/ трябва да го заменим с играч, който трябва да носи 20+ гола на сезон.И то веднага, без да го чакаме някой и друг месец да се аклиматизира.Ама има кой да ги мисли тия работи, ако не сега, то другото лято.

Без Мане, продажба на Салах... Започваме обновяване ако това се случи. Не искам да съм лош пророк, но без двамата ще е много тегаво следващия сезон, особено без Салах, който вкарва огромна бройка голове всеки сезон.

4 minutes ago, kumarmd said:

Без Мане, продажба на Салах... Започваме обновяване ако това се случи. Не искам да съм лош пророк, но без двамата ще е много тегаво следващия сезон, особено без Салах, който вкарва огромна бройка голове всеки сезон.

Салах няма да го продадем сега, но ако не вкарва много голове, ще започне да сяда на пейката. Въпроса е да вземем още 1 човек там, който да му е добра конкуренция.

Да се позволи да си тръгнат и двамата стожери на нападението ни от успешните последни години би било доста наивно и на юруш. 

Аз след изцепките на Сала преди и около финала съм му набрал много, НО, ако приемем, че Мане заминава с по-голяма вероятност, следва Сала да остане за поне още един сезон, а после да прави каквото иска. 

Заминаването му може да се позволи само, ако някой удари в масата 100 милиона. Което не вярвам да се случи с оглед оставащата му една година и огромните пари, които биха му плащали някъде си.

Отбор не се гради за два дни и да се оголиш наивитетно само заради идеята е голям риск.

Сала, ако ще си тръгва да даде каквото може на отбора, пък, ако не даде няма да ни е яд, че си заминава.

Много шибано и много завързано става. Да, имаме Диаз и Жота, но отборът се разцентрова. 

Разсъждавам на глас. 

Иначе, ако това за почти 400 хилки, които Мане уж поискал е вярно и аз да съм и аз ще му отворя вратата. Ама това беше ясно. Ето затова нещастни играчи не бива да се държат в отбора.

Надяваме се на бързи реакции от ръководството и ако може без 19 годишни надежди....Готови да носят отбора играчи са нужни!

34 minutes ago, David said:

Надяваме се на бързи реакции от ръководството и ако може без 19 годишни надежди....Готови да носят отбора играчи са нужни!

И аз съм за! Но познавайки политиката на ФСГ да не се окажем с 3-4 Карвальовци. Това ми е страха ина мен. На пазара не се виждат готови да носят отбора.

3 minutes ago, Senzor said:

According to Bild, per the Daily Star, Mane asked for a bumper £393k-a-week deal.

Сигурен ли си?

Сигурен съм, да. Ти убеден ли си,  че това което публикуват в  Билд, е наистина вярно? Салах прави пазарлъци,  от шест месеца вече! Формата му спадна драстично! Осра с лакомията си сумати мачове. В много други, беше абсолютен фигурант, точно когато отборът имаше нужда от него и той трябваше да докаже, че наистина заслужава нещата които изисква. 

Така че,  да! Сигурен съм!

10 minutes ago, flyhorse0906 said:

Например?

Всеки може да прочете за такива примери, в темите за коментари по време на мача и след мача!

Това, че от януари насам е в дупка и е фигурант, някой може ли да го отрече?! И ако ще цитираме спекулации, какво да мислим за изказването на Салах, че ще остане в Англия и след Ливърпул? Е, да.. Може (надявам се), да не е вярно! Но, то и това за Мане в Билд, може да не е вярно!