Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

15 hours ago, blunt said:

Бре, ще кажеш, че Бенфика само срещу разредени защити играе в португалското. Без да гледам португалското, ще  кажа, че играят често срещу затворени отбори. И изглежда, че си бележи редовно по статистиката.

За Халанд има абсолютно същите анализи иначе. Ама той играеше в по-отворено първенство (немското). Ще го видим и него - на хартия не е идеалният тип нападател за Гуардиола, но аз лично не виждам как няма да си шие редовно, освен ако не влезне в серия от контузии.

Освен ако Халанд във ВЛ не се окаже Санчо 2. Гаранция за успех в този живот няма. 

There 𝗶𝘀 interest in Benfica’s Darwin Núñez, but Liverpool 𝘄𝗶𝗹𝗹 𝗻𝗼𝘁 pursue the 22-year-old at any cost.

Source: @_PaulJoyce 🗞

Liverpool like the Uruguayan as a Sadio Mane replacement but they want to sign him on their terms and not overpay.

Това малко ми звучи като, даваме 45м за него - Take it or leave it

Байерн според мен изгарят от желание за реванш във връзка с преминаването на Тиаго при нас. Дано да греша,но мисля че няма да ни предложат повече от колкото ние дадохме за Тиаго. 

Освен чисто техническите качества на двамата които са безспорни,Тиаго е доста чуплив а Мане е истинска машина,здрав като бик.

Дано Байерн не се смеят последни.

Една новина от Джеймс Пиърс е, че е доста възможно Милнър да преподпише за 1 година, което от една страна е добре, но от друга означава, че ще вземем максимум още 1 халф, ако въобще го направим, а тази линия ни е най - слаба към допринасяне пред гола и определено се нуждае от нови лица.

2 hours ago, Stivi_G said:

Да не се окаже, че избързахме със "сбогуванията" с Мане?!?

Не вярвам. Твърде много шум се вдигна вече. Но, ако нещо се закучи трансфера и Мане остане при нас, по схемата Вайналдум (до изтичане на договора), аз лично ще съм много, много доволен! В момента, ми се вижда невъзможно, да му намерим подходящ заместник! Тия 25 млн. които ги дават Байерн, с тях и без тях. Предпочитам, Мане да си изиграе сезона, на обичайното за него високо ниво! През това време, ще имаме цяла година, да се огладаме за качествен играч, който ше може да го замени.

Въпреки това, не вярвам. И си мисля, че за съжаление, Садио Мане ще си тръгне!

❗️𝙉𝙀𝙒: Bayern are planning to submit a new improved bid for Sadio Mané. A €35m (£30M) guaranteed fee plus €5m add-ons are currently being discussed. This package would meet Liverpool's demands. All parties expect an agreement to be reached soon.

Source: @kerry_hau, @SPORT1 

Очаква се да приемем следващата оферта от Байерн. Очакваме значи и развитие по заместника в близките дни.

Погледнато чисто от бизнес гледна точка - ако получим толкова, за колкото го взехме, а е оставил при нас 6-те си най-силни години в кариетата - не е никак лоша сделка. Пак казвам (Божинката), чисто математически, екселски, хирургично. Смятам, че няма как да се пусне Мане без да имаме готов играч. 

1 hour ago, paton said:

❗️𝙉𝙀𝙒: Bayern are planning to submit a new improved bid for Sadio Mané. A €35m (£30M) guaranteed fee plus €5m add-ons are currently being discussed. This package would meet Liverpool's demands. All parties expect an agreement to be reached soon.

Source: @kerry_hau, @SPORT1 

Ако това е вярно, според мен вече  на 95% е намерем заместник. Големият въпрос е кой е той 😆

Нищо не се говори, ама оня ден видях споменахте тоя Нкунку и сега като му видях статистиката, ебати типа.

51 мача - 35 гола и 20 асиста. 

Клоп дали няма пак да се обърне към Бундеслигата, въпреки че има доста апетитна сума...

Най-тъпото е,че този сезон за пръв път в ерата Клоп имахме достатъчно широк състав да се борим за всички трофеи и сега лека полека нещата се сговнясват,а нашите собственици пари не искат да дават. Като гледам как се подсилват Сити, еми не е трудно да предположи човек че и догодина ще играем поддържаща роля.