Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

Рафиня отряза Ливърпул, иска в Барселона

https://dsport.bg/rafina-otraza-livarpul-iska-v-barselona~84376.html

И тоз, като всяко южноамериканско цигане го "заболя кръста", като чуе за Барцелона 🤣

47 minutes ago, Taipan said:

Рафиня отряза Ливърпул, иска в Барселона

https://dsport.bg/rafina-otraza-livarpul-iska-v-barselona~84376.html

И тоз, като всяко южноамериканско цигане го "заболя кръста", като чуе за Барцелона 🤣

Те тия мангали нямат един лев за заплати...като гледам колко народ им се натискат да ходят...най накрая никой няма да иде.

1 hour ago, Dacheff said:

Та в тоя ред на мисли ще трябва да се бръкнат ФСГ.

Както всяка година. 10-20 млн и каквото се продаде. Нещо като Борнемут.

Убеден съм също, че догодина няма да видим и един титуляр за местните купи и всичко ще е съсредоточено във ВЛ+ШЛ.

Това не е баш така. Отборът има грубо по 2 играча и нещо на позиция. Ако се съсредоточи всичко в двата турнира, в тях ще играят грубо 15 играчи. Ама в отбора има още 15, които също се нуждаят от мачове.

очаквам да се върне към отношението си към тия две купи от предните сезони - игнор. Което ще е и правилното, де. 

Не, в никакъв случай не е правилно. Игнор е най-лошото възможно решение. Там трябва да играят въпросните играчи, за които стана дума горе. Както си беше всъщност миналата година с изключение на 3 мача - двата финала и полуфинала за ФА.

Освен това трябва да се видят спецификите на предстоящия сезон. Третият кръг на Лимонадата е планиран за ~8 ноември. Това е средата на седмицата преди последния кръг преди световното, който ще се изиграе на 12-13 ноември. Тук е ясно, че ще играят тези с по-малко минути. Но съм сигурен, че Клоп ще ги натисне за задължителна победа. Защото интересният момент е 4-тия кръг. Той е планиран за 20-21 декември. Това е 5-6 дни преди първия мач след световното на Боксинг дей. В този момент (~20-ти декември), отборът ще е вече 5 седмици без официален мач. Почти всички ще са се прибрали от националните си отбори и ще са поне 10 дни без мач. Последният 1/4 финал е на 10-ти декември. Само тези, чиито отбори стигнат полуфинал няма да са на линия. И съм убеден, че ако отборът спечели в третия кръг, в четвъртия ще играят титулярите, които не са стигнали полуфинал с националните си отбори.

1 hour ago, Stojkica said:

Игнор е най-лошото възможно решение. Там трябва да играят въпросните играчи, за които стана дума горе.

Естествено, че няма да откажем да излезем и да вземем служебна загуба. Но имам предвид, че ще се пазят баш играчите от първостепенно значение. Евентуално до 1/2-финал / финал. 

Иначе това със СП през декември го бях забравил, да. Това определено ще промени цялостната нагласа за сезона.

Има си го и моментът с кого играем. Тая година играхме с утайки до полуфиналите и на двата турнира (включвам и брендовците в това число). До полуфиналите не мисля, че изневерихме твърде много на стила си в купите от предходните сезони. Минамино не случайно вкара 9-10 гола и в двата турнира, а той не знам изобщо игра ли за първенство тая година, демек представянето ни за купите доста зависи и от жребия до самите полуфинали, където вече веднъж стигне ли се, може да се помисли за печеленето на купата. 

Според мен ще ни трябват 2 нови попълнения , ако продадем Мане , защото и Ориги замина вече .

Един който може да играе на крилото и един който да е по-скоро централен нападател . Нунес изглежда привлекателен 😃

Чета, че нашите се кефят на Нунез и биха го взели, но не и ако трябва да се влиза във високи наддавания. Ако се стигне до такъв сценарий, пише че сме готови с други по - евтини решения. Тука според мен ще е важно и какво играчът иска. Ако се тръшне че иска само при нас и дадем що годе добра оферта, мисля че ще го вземем. Но ако му е все тая, според мен нямаме шанс.

Аз лично не съм много обнадежден за привличането на Нунес и то заради исканата сума.. Иначе ми се струва, че ще е машина и ще бележи доста и е млад.
Според мен освен нападател трябва да се вземе задължително и халф - с Кейта, Милнър, Джоунс, Елиът, ако искаме да се борим за титлата може би няма да се получи..

(🟢) NEW: 

Liverpool are prepared to smash their transfer record for the signing of Darwin Nunez. [@DominicKing_DM] 

(🟢) NEW: 

Darwin Nunez is keen on Liverpool move & the Liverpool interest is clear. It will come down to the price. 

[@_pauljoyce] 

За Нунес наистина днес писаха доста журналисти, свързани с нас. Преди няколко дни излизе клипче с играта му на Анфилд и братче, тоя беше навсякъде, отнечаше в тяхната половина, здрави спринтове, преса, голове. Това е точно наш тип футболист. Дано да стане нещо, пича е добър!

£85m is a massive fee but he's only 22 and it would be a long-term investment. 
Plus #LFC should be able to generate a big chunk of that from sales - Mane, Phillips, N Williams, Oxlade etc.

Това от Джеймс Пиърс. Според него сме склонни да платим тия пари. Направо не мога да повярвам, нещо чичо Хенри се е разпищолил.

🇯🇵❗️Takumi Minamino is close to leaving #Liverpool this summer with his agent having flown to Europe to field interest from Leeds, Southampton, Wolves, Fulham and Monaco.  

Liverpool hoping to secure £17m.

Source: @dmlynch 🗞 

Таки скоро ще отпътува.

Bayern have increased their opening gambit by £2.5 million, to a guaranteed fee of £23.5 million, and the add-ons by £2.5 million to £6.5 million. The terms were swiftly rejected, with the nature of the bonuses deemed laughable by Anfield officials..