Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Mar70 said:

Защо ни трябват 3ма халфа за една позиция, при положение че в предишните сезони се справяха двамата, а Хендерсън ще започва да играе все по - малко на друга позиция?

Добре кои три халфа ще са титуляри?

23 minutes ago, Chinaski said:

Фабо е бетон. Тиаго, ако е здрав също. И третия избор ще е Хендо/Карвальо/Кейта/Милнър/Харви/Къртис. Като разбира се при купи ще има ротации. Ако вземем втори тип плеймейкър като Тиаго, то новия би бил 3ти избор. Така си мисля, при наличните ни играчи. Зависи кой ще бъде Новия и дали ще има такъв. Да не кажат, че си имаме Кейта и Окс, а вече и Карвальо.

Проблема ни е в халфовата линия и за това не спечелихме няколко купи през последните 5-6 години

Според мен ни трябва задължително един креативен халф плюс налагане на младежите,защото това ще е

ключа от който се нуждаем...

1 hour ago, Chinaski said:

IMG_20220611_195855.jpg

То медицинските не трябва ли да са преди подписването на сделката?

Иначе на нас ни трябва бокс2бокс халф тип Де Бройне, Модрич. От Харви, Къртиса, Карвальо един ако стане титуляр, трябва да сме много доволни. Кейта явно ще остане, така че дано все пай вземем някой. Аз харесвам Мадисън от Лестър.

Сутришни новини от Фабрицио Романо:

Liverpool are set to reach an agreement with Calvin Ramsay on personal terms - they made an official bid to Aberdeen for the Scottish fullback. 🔴🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 #LFC

Club confident on agreement between clubs - but Aberdeen want around €10m with add ons included. Talks ongoing.

Договорили сме личните условия с Калвин Рамзи, но все още преговаряме с Абърдийн за цената.

Darwin Núñez will fly to Spain in the coming hours, then Uruguayan striker will be ready to fly to England in order to complete move to Liverpool once contracts are signed with Benfica. 🔴🛩 #LFC

Final detail discussed: five or six year deal. Contract could be valid until 2028. 

Нунез ще лети до Испания и после до Англия, за да мине прегледи. Все още се уточнява дали договора ще е за 5 или 6 години.

9 hours ago, Enigma_m7 said:

Аз съм убеден в противното, но се надявам, че ти ще излезеш прав. 

Чисто като брой голове съм на 100% сигурен, че Халанд ще вкарва повече, но това не значи, че Дарвин ще е провал при нас. Пет гола да вкара, ама да са все победни в първенството, ще си е струвал парите.

Много е интересен тоя трансфер на Дарвин...толкова пари никога не сме давали досега за сравнително недоказан играч. Имам вяра в ръководството че са го проучили на 1000% и искрено се надявам да не се окаже провал...особено след като струва почти два пъти повече от Халанд.

19 hours ago, Chinaski said:

Чакай, че забравих да ти отговоря вчера. Според мен дефанзивни ще са Фабиньо и Хендерсън, левостоящия халф да са Тиаго, Кейта и Милнър, а 3-тия халф да е нов, по - офанзивно настроен, а резерви да са Карвальо, Хендерсън и Кейта. Джоунс и Харви също ще се борят за 2-ката халфове пред дефанзивния, като според мен с тия 5 смени от следващия сезон, всички ще могат да играят достатъчно време.

2 hours ago, Chinaski said:

Много е интересен тоя трансфер на Дарвин...толкова пари никога не сме давали досега за сравнително недоказан играч. Имам вяра в ръководството че са го проучили на 1000% и искрено се надявам да не се окаже провал...особено след като струва почти два пъти повече от Халанд.

Холанд имаше клауза.  А и той излезе към 100 млн евро общо (може би повече)- след като се разбира, че МС дадоха и 40 млн евро общо на агента на играча, на баща му и тн. И това е без да споменаваме заплатата му, която е огромен фактор.

57 minutes ago, blunt said:

Холанд имаше клауза.  А и той излезе към 100 млн евро общо (може би повече)- след като се разбира, че МС дадоха и 40 млн евро общо на агента на играча, на баща му и тн. И това е без да споменаваме заплатата му, която е огромен фактор.

И не само това, доколкото разбрах аз, измуфтил е дори Сити за нова откупна клауза, ако Реал или някой друг нагоре го поиска и той реши да си ходи.

Иначе да е честит Нунез, има потенциал да промени коренно играта и стила на отбора и да придаде допълнителна острота, надявам се да го реализира.

(🟢) NEW: 

Klopp and Van Dijk played important roles in persuading Núñez to join, including direct conversations during April’s Champions League quarter-final between Benfica and Liverpool, in which he scored twice. Núñez sees Klopp as the best coach in the world. [Paul Joyce]

Изобщо не съм убеден, че Хааланд ще излезе по-добрият трансфер. Верно, по-доказан вкарвач е, обаче като игра всички път като го видя ми мяза на бял Лукаку. Определено предпочитам Дарвин. Нямам търпение да стане официално.

От сагата с Фекир трябва да ни е ясно, че нищо не е ясно, докато не е станало ясно .

Французина дори беше направил фотосесия за клубната телевизия и след това излезе онова с коляното му. Така, че да си изчакаме официално да го обявят от клуба. 

Ако Бенфика си вземе всички бонуси, това означава, че към 85 милиона паунда ще ни излезе. Не мисля, че трябва да ни пука изобщо какви пари ще е, стига да шие голове. Което си мисля, че ще прави в изобилие. 

На днешно време тия пари не са колосалната сума, затова и бях сигурен, че искаме ли го, ще ги извадим. Младото бекче и един стабилен халф, ако вземем освен Нунез, за мен сме топ това лято. Бобката при такъв развой, задължително ми се иска да остане. Опциите ни в атака и с Карвальо, ще станат на мега ниво.