Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, baivan said:

Не знам доколко е така, но днес ББС и др. пишат, че Лайпциг го искат да замести Хааланд, което ми изглежда доста вероятно.  

Борусия го искат предполагам де или става въпрос за заместник на друг играч 😁

8 hours ago, Taipan said:

Ливърпул преговаря със Залцбург за Адейеми

https://dsport.bg/livarpul-pregovara-sas-zalcburg-za-adeiemi.html

Викам да ги трампим за Кейта 😜

Този ми харесва,а има и добра левачка,което е умалено копие на Салах

Заедно с Нунес биха били добра инвестиция за бъдещето

Ха дано...

Карим заедно с Дарвин Нунес не са инвестиция за бъдещето.Те и сега наказват гиганти .Но общо ще струват над 100 милиона и не виждам как да са двамата.Предпочитам Дарвин от това което видях ,но изтеглих още преди месец два мача на Карим и има мн футбол и  в него.

Дарвина ни вкара 4 гола в 2 мача, кой ни е дупчил така от времето на Агуеро. Само за това си заслужава да го вземем, да си спестим бъдещи проблеми.

Десен бек, топ халф и нападател се надявам да вземем. Напускащи трябва да има много.

Според мен ни трябва и дясно крило. Реално Салах и на един крак, пак ще е титуляр, защото няма кой друг да се справи поне нормално на тази позиция. На другите две позиции в атака имаме 4ма, които могат да играят там.

Е то всички знаят, че ФСГ искат, ама проблемът е в Клоп, който е казал, че 2024 си тръгва. Иначе да не са луди да не му предложат, това никога не е било поставяно под съмнение. Може да се опитат да го изкушат с много пари единствено, ама все пак това са ФСГ.

Клоп вече бил дал индикации, че е склонен да продължи и затова Майк Гордън е пристигнал, за да стартират преговори.

NEW: Liverpool are interested in signing Aurelien Tchouameni. Liverpool face competition from Real Madrid but they will look for a midfielder of a similar profile if they can’t pull off a deal for the French midfielder. [Paul Joyce - The Times]

Нямам наблюдения над това момче, но явно нещата са сериозни.

Чуамени го водеха почти сигурен за Мадрид от месеци насам. Линкът с нас е скорошен, ама звучи добре. Макар че , когато съм го гледал, все си изкарва жълт, но пък той прави много на брой шпагати на мач.

Реал го искат, което е странно, защото скоро взеха много подобен играч - Камавинга - който едва сега получава някакви шансове от резервната скамейка. А не ги виждам да играят тия двамата заедно в бъдеще, но Реал обича да трупа играчи, така че не ме учудва.

Феновете на Манго ще се пръснат от яд, ако тоя го вземем. Те много го искат, но тоя оня ден е казал, че иска да играе в ШЛ.

Дефанзивен, ама има разлики с Фабиньо. По-подвижен, по-бърз е французинът и повече периметър покрива. При притежание на топката Фабиньо е по-добър, ама оня е доста млад все пак. И двамата иначе са много силни tackler-и, което го прави различен от Хендерсън и Вайналдум, например, чийто стил не е такъв.

Щом ни свързват с него няма да го вземем 😂 

Аз очаквам  лятото един халф да вземем 100%, защото имам чувство, че Фабио ще се пробва за заместник на Фирмата. Вече зависи и със Салах, Мане и Фирмино какво ще става. Ще подписват ли, ще си ходят като свободни 2023 ли, ще продаваме ли(не всички ест)

Фирмино според мен си заминава, ако и при него не се случи някакъв ренесанс във формата до края на първенството и един от Салах и Жота ще е на върха на атаката, а Карвальо ще разцъква за купите или като резерва. Ако не си тръгне и Салах де. Според мен обаче сега ще се пробват да ги накарат да останат с Мане предивд това, че пак ги наблюдаваме и двамата едновременно във форма, което не се е случвало от доста време особено ако се спечелят една или двете най-важни титли от оставащите три.

Един или два халфа ще са задължителни предвид това, че там ще напуснат доста хора, а Хендо и Тиаго почват да трупат годинки и все ще се отрази.

Десен бек също е желателен най-накрая.

LFC have made an offer for Aurélien Tchouaméni that Monaco are happy with. It is now up to the player to decide. #LFC

Монако били ок с офертата ни. Остава играча да реши.

Десен бег няма да се търси според мен, тъй като Гомез се справя добре,като за резерва,а можем да то ползваме и като цз! Е, ако той си тръгне е друго...