Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Mar70 said:

Парата братче, каквото и да си говорим, Мбапе е доста разглезен и е на 23. Дали са му бонбоните, които иска и готово. За мен това което направи Тиаго беше доста мъжкарско при положение, че можеше да иде в Сити и да ги направи много по - силни.

Не съм съгласен. Постъпката на Тиаго е по-скоро умна, отколкото мъжкарска. Идва в силен отбор, на позиция където има слаба конкуренция и лесно ще се впише в титулярния състав. Имаш един Фабиньо и донякъде Хендерсън, които са ти сигурни в стартовите 11 и 3тата опция винаги е свободна. В МС точно халфовата им линия е най-силното звено и дори здрав щеше трудно да намира място в титулярния състав. 

Вчера излезе инфо, че ще взимаме Чуамени, ама за бедни. Някакъв Ибрахим Сангаре от ПСВ за 25 евра, ама имало някаква врътка и можело и за 15 евра да го вземем. Лестър също го искали, уж.

Съобщава се, че Лийдс е направил запитване за възможността да привлече нападателя на Ливърпул Такуми Минамино

Отборът на Лийдс Юнайтед е готов да съперничи на Лацио в надпреварата за привличането на нападателя на Ливърпул Такуми Минамино през предстоящия летен трансферен прозорец, пише италианското издание La Lazio Siamo Noi.

On 24.05.2022 г. at 11:08, kibo1992 said:

Aurélien Tchouaméni has already communicated to his teammates the intention to join Real Madrid. He dreams of Real

Замина тоя. Монако са искали 80 милиона евро, но ние сме сметнали, че са много и сме се отказали. 

80 Милиона евро за дефанзивен полузащитник с 2 сезона само зад гърба си от високо ново, завършил 3-и във Франция и двата сезона. Играл в Лига Европа и безславно отпаднал от 4-ия в Португалия. Без мач за националния отбор. 

Такава цена и напушен арабски шейх няма да плати.

Този ще е от онези сиромасите,които нямат какво да ядът. Да си ходи в Мадрид да прости там..аман от такива

1 hour ago, kibo1992 said:

Слуховете за Мане в Байерн още повече се засилват и  цена около 30 милиона. 

Ливърпул не очаква Садио Мане да удължи договора си. Нападателят иска ново предизвикателство след 6 години в клуба - @BILD

Значи - немските медии натискат яко, че Мане отива в Байерн. Гардиан пък пишат, че Мане щял да каже след финала и новините били добри, като се предполага, че даже вече е преподписал и ще го обяви след мача. Са да видим кой прав и кой крив.

Байерн кога за последно са дали пари за 30 годишен? Не им се връзва с политиката. Но, ако вярваме на медиите, са доста отчаяни за крило - свързваха ги с кого ли не, дори с Дембеле с огромната заплата.
Ние ли го гоним Мане или той иска да смени отбора? Защото Байерн едва ли ще му предложат много дълъг договор.

Кейн аз лично като играч винаги съм го харесвал с изключение на симулациите и смятам, че ще е много добър ъпгрейд над това, което предлагаше Фирмино в най-добрите си дни, тъй като не само вкарва значително количество голове около 20 на сезон, но и доставя вече няколко сезона към 10 асистенции и отваря пространство за крилата. Определено играта от началния консуматор му се промени доста и затова и Сон прави такива сезони в последните 2 години.

Все пак не вярвам да се вземе играч почти на 30 за доста пари. Може обаче ръководството да се е притеснило от трансферите на Сити в нападение и да търси подобаващ отговор.

8 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Кейн аз лично като играч винаги съм го харесвал с изключение на симулациите

... и животозастрашаващите подлагания, които прави на защитниците.

Иначе да. World class отвсякъде.

Кейн ако иска да спечели нещо значимо, трябва да се махне от Тотнъм. Ама къде ще отиде? Сити взеха Халанд. Челси не е ясно какво става с тях, новите им собственици са американци. Барселона са в процес на изграждане, пАри нЕма. Реал трябва да сменят цялата халфова линия освен централния си нападател, там не е ясно как ще протече това. Останалите сериозни отбори са ПСЖ, Байерн и Ливърпул. Аз съм убеден, че нашият отбор няма никакъв интерес към него заради парите, обаче няма как коефициентът да не падне.

Йонайтед що ги пропускаш? Не е като да не им трябва нападател и да не могат да извадят 100-120 млн, особено като махнат агналдо и заплатата му. Даже съм сигурен, че тръгне ли да се маха, ще иде в йонайтед.

2 minutes ago, tsbalabanov said:

Йонайтед що ги пропускаш? Не е като да не им трябва нападател и да не могат да извадят 100-120 млн, особено като махнат агналдо и заплатата му. Даже съм сигурен, че теъгне ли да се маха, ще иде в йонайтед.

Е, той си каза "ако иска да спечели нещо значимо" :sarcastic:

Към момента даже в Тотнъм на Конте има по-голям шанс, отколкото в Манго.

Според мен решението му ще зависи точно от това дали Конте ще се махне и ако Почко се върне в Тотмън, ще е първият, който ще си бие камшика.

Казах ако иска да печели нещо значимо и под нещо значимо разбирам или да стане шампион, или да вземе ШЛ.

При условие, че не е печелил изобщо нищо, дори ЛЕ с йонайтед си е значим трофей, а йонайтед колкото и да са смешни са с по-големи шансове за трофеи, а това комбинирано с едни 400к накланят везните към йонайтед.

Като иска ЛЕ, да ходи при оная мери. Гаранция. Въпреки, че той догодина май ще е в конференциите. Ама нищо, таман ще му е още по-лесно.

А йонайтед с Тен Хааг ... струва ми се, че ще има много неприятно изненадани. Ама ние (феновете на Ливърпул) няма да сме сред тях.