Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

28 minutes ago, kibo1992 said:

Тия байерн обаче страшни, искат 50м евро за футболист на 34 години и много висока заплата, а за футболист на 30 дават 23м 🤣

Аз ако съм на нашите ще им кажа да ходят да си го начукат....ебаси наглеците братче...играч на 30 години със сума ти голове в най силното първенство....еми по добре да не го даваме изобщо за тия мизерни пари.

6 minutes ago, Chinaski said:

Аз ако съм на нашите ще им кажа да ходят да си го начукат....ебаси наглеците братче...играч на 30 години със сума ти голове в най силното първенство....еми по добре да не го даваме изобщо за тия мизерни пари.

От което чета в туитър, официалните лица в Ливърпул вече са бая изнервени от Байнер и ако до сега можело някакви компромиси, вече няма никакви и ако следващата оферта не е 42м+ бонуси приключва всичко. Смисъл най-малко бонусите са ако Мане спечели 3 златни топки в  следващите 3 сезона??? 

Може би ние изчакваме за да разберем дали ще продадем Мане и за какви пари. Ако остане нещата придобиват друга перспектива.

Байерн никога не са били плащачи. Свикнали са да взимат топ играчите от Бундеслигата за по 20 млн евро. Наште трябва да им стъпят здраво - ако не щат, ще го вземат догодина като свободен агент и толко. Само се моля сега да няма цяло лято пазарлъци. И дано Мането не го заболи гърбът ако остане, щото ще си сере на образа сред феновете. Така или иначе леко ачна вече по интервютата, дано се спре. 

1 hour ago, low said:

Байерн толкова пари по принцип не дават с 1-2 изключения.

Аз не знам сега Мане дали им е за заместник на Левандовски или за крило. Защото ако аз бях на тяхно място щях да заменя Левандовски точно с Дарвина.

Не мога да си представя Байерн да играе без 9ка. Гнабри може би ще се маха. Сане май не оправдава очакванията ( така чета).

Байерн са копие на нас когато става въпрос за даване на пари, но със сигурност са наясно, че ние освен, че не даваме пари лесно, продаваме скъпо според нашите си виждания за цена. 

Така, че парите които ние искаме, рано или късно немците, ще трябва да покрият. Един не си спомням да сме продали и да е било под очакванията ни за цена. Даже противното. Много пъти сме се дивили колко много пари сме взели. 

Колкото до Дарвин, не виждам защо да бъде учудващо, ако се бръкнем сериозно за него. Едно, че както при всичко друго, така и при футболистите инфлацията си върви, и второ, ние през този сезон почти сигурно ще бием всички рекорди по приходи.

Самият Клоп след сделката за Холанд, каза че правилата на пазара вече са други. Което никога досега не е правил. Сигурно е с причина..

След засилването на слуховете за Д. Нунез се надявам да стане сделката. Трябвани и стабилен халф обаче, но при скъп Нунез не знам дали ще има пари и за халф.

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk

Аз си го харесах Дарвин още от мачовете срещу нас и говорих за него с приятели преди да имаше каквито и да е било спекулации. Честно казано изобщо не вярвах, че може да се озове в Ливърпул, защото ние по принцип търсим друг тип нападатели, но няма как да скрия задоволството си, че има такава възможност. Всъщност си ми е болка, че в последните години играем без типичен таран-голмайстор и ще се радвам много, ако сделката се осъществи. Също така, да не забравяме и човешкия фактор, най-вероятно двамата с Диаз ще се разбират много на терена и могат да се превърнат в страшно опасна комбинация. Примерно ако Салах беше подавал на колумбиеца в последните мачове, сега можеше и да сме шампиони. Поради тази причина и очаквам Фирмино да остане за още един сезон, с Алисън и Фабиньо са като братя, така че трябва да ги държим щастливи.

Баси мамата, кой "тества водата" с 80 млн евро? Според мен това ще финалната оферта. 

Освен високата цена, мен ме притеснява, че е имал операция на коляното. Като качества - мисля, че ще пасне при нас, а и е само на 23, което означава, че може да се подобри там, където не е добър.

Май не не е някаква сериозна:

«The athlete Darwin Nuñez underwent an arthroscopy to his right knee, this afternoon, at Hospital da Luz, accompanied by the medical team from Sport Lisboa e Benfica. The surgery was uneventful, with hospital discharge scheduled for tomorrow and the recovery process starting immediately ”, says the note published by the red emblem.

В трансфермаркт пишеше, че е се е възстановявал 90 дни от knee surgery.

4 minutes ago, blunt said:

Май не не е някаква сериозна:

«The athlete Darwin Nuñez underwent an arthroscopy to his right knee, this afternoon, at Hospital da Luz, accompanied by the medical team from Sport Lisboa e Benfica. The surgery was uneventful, with hospital discharge scheduled for tomorrow and the recovery process starting immediately ”, says the note published by the red emblem.

В трансфермаркт пишеше, че е се е възстановявал 90 дни.

На места пише, че имал проблеми с коляното и от преди това. Ама май всичко идва от жълта новина на клоаката Сън, където пишат, че и на 18 имал някакъв проблем с коляното.

https://www.claretandhugh.info/50-million-nunez-injury-worries/

Ето тук още малко инфо, има си неква история явно с контузии.

Бил е цел на чуковете януарския джам, тогава са го спрягали 50 мил. пандури.

И още малко ... само да не стане накрая, като с факира, дето уж беше сниман даже, а после у Бетис. 

https://www.newsdirectory3.com/darwin-nunez-from-a-serious-injury-to-knee-surgery-before-becoming-a-shining-star-with-benfica/

Darwin Nunez: From a serious injury to knee surgery before becoming a shining star with Benfica

https://newsbeezer.com/portugaleng/benfica-darwin-nunez-has-knee-surgery/

Whatever Morefootball It was found that this operation had nothing to do with an injury in Coimbra. It was planned for the end of the season to solve a problem that had existed for some time and that had also led coach Jorge Jesus to show that the player was physically handicapped.

Тук пише, че втората контузия или по точно операция нямала нищо общо с тази на 18 и по-скоро била планирана за края на сезона, за да се отстрани някакъв проблем.

Да се осъществява този трансфер, че явно всички сме под пара от мисълта, че може да имаме класически нападател, ръсим сол през дясното рамо назад през 1ч да не урочасаме нещата,  кръстим се на всяко влизане в форума да има официална новина... то бива бива ама...

Дано само не излезе като последния Нунез, който имахме, че още го чакаме да изгрее /нищо, че вече е на 45год/ 

Иначе на доста места пише, че до края на седмицата ще вземем Калвин Рамзи за 4милиона.

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23