Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Слухове за Cody Gakpo, високо крило от ПСВ, 1,87м, 23г, холандец е

image.png.bf5b4a42357e9d1fab92a8b4cfd04c02.png

Пише, че Дибала няма да преподписва. Знам, че е много техничен тоя, с ляв крак, ако дойде като халф и играе вместо Харви ще бъде добре, зависи само колко може да се бори.

2 hours ago, oZZy said:

Пише, че Дибала няма да преподписва. Знам, че е много техничен тоя, с ляв крак, ако дойде като халф и играе вместо Харви ще бъде добре, зависи само колко може да се бори.

Дибала като свободен агент ще иска 300к/седмица сигурно. Наште на Салах не дават толко, камо ли външен. Освен ако самият той не е "иксайтед" да се "джойнне" в проекта на Клоп за 200к/седмица, може да го забравим.

9 hours ago, Dacheff said:

Дибала като свободен агент ще иска 300к/седмица сигурно. Наште на Салах не дават толко, камо ли външен. Освен ако самият той не е "иксайтед" да се "джойнне" в проекта на Клоп за 200к/седмица, може да го забравим.

Мисля, че се бяха разбрали с Юве за 8М преди да им пропаднат преговорите по едно време (или нещо такова пишеше) което е колко 170-180к седмично и то в отбор дето не е добър.

11 hours ago, kolonkata said:

Мисля, че се бяха разбрали с Юве за 8М преди да им пропаднат преговорите по едно време (или нещо такова пишеше) което е колко 170-180к седмично и то в отбор дето не е добър.

И ги е отказал доколкото четох, искал повече.

Последно четох, че след като се били разбрали преди време, сега от клуба намалили твърдите пари и заложили повече бонуси, но играчът отказал. 

Ще е много глупаво да продадем Салах заради 100 хиляди разлика в заплатата, а после да пробваме да го заменим с някой който ще иска същите или подобни пари . Имаме работеща машина , защо трябва да я разваляме..рано или късно както върви футбола всеки нападател вкарващ по 40 гола на сезон ще иска подобни пари, няма да сме първите да ги дадем, няма и да сме последните..

4 minutes ago, pehotineca said:

Ще е много глупаво да продадем Салах заради 100 хиляди разлика в заплатата, а после да пробваме да го заменим с някой който ще иска същите или подобни пари . Имаме работеща машина , защо трябва да я разваляме..рано или късно както върви футбола всеки нападател вкарващ по 40 гола на сезон ще иска подобни пари, няма да сме първите да ги дадем, няма и да сме последните..

Да, така е. По принцип и аз мисля така. Но, ако се даде на Салах толкова, колкото иска, това наистина ще наруши структурата на заплатите в клуба. Има и  още нещо и то дори е по-важно : има поне още четири-пет играча в състава ни, които съшо, веднага ще ревнат и ще искат подобно увеличение! Сега, вярно е, че Салах е в най-добра форма в момента и дърпа отбора напред! Обаче, клуба и Клоп също имат голям принос, за да е Салах това, което е в момента. Така че, мисля че е редно и той да намали малко претенциите си! Иначе, както вече и други колеги го казаха : нищо чудно да стане като с Вайналдум!

1 hour ago, Stojkica said:

Това не е особено вярно в последните 3 месеца.

И ти си прав! Наистина е така. Дано е временно и скоро да вдигне нивото. За края на сезона, имаме нужда от най-добрата версия на Салах!

8 hours ago, Dacheff said:

И ги е отказал доколкото четох, искал повече.

Един колега е отговорил отдолу, но да и аз четох същото, че реално те са намалили сумата и той се е отказал заради това. Ама реално каква е истинската история нямаме идея. То няма и спекулации още де, може би трябва да го драскам в темата за кой какви играчи иска 😁

Тоя / Дибала / не е за нас...Някой от вас виждал ли го е да се пребори за топка в защита или да се срита с някой катър в центъра? Такъв футболист не може да играе в Ливърпул на Клоп!!! А и вече е на почти 29...Клоп няма за кога да го учи 😉 По-добре да си върнем Каутиньо, той поне знае за какво става въпрос, доказал се е и ВЛ му е ясна! А и е само 1 г по-стар от Дибала 😜 А, най-добре е да си остане Мо, дорде се пинсионира 🤐

Ще го вземаме: 
Клоп: 

Преди седмица от Бенфика се опитваха така да направят, че Дарвин Нунес да се оказва едно на едно с Конате. Нунес е много красиво момче, нали?! Пред очите ми водеха битка с Ибрахима. При завършващия удар за гола пък запази спокойствие. Наистина е много добър. Ако се опаси от контузии, го очаква силна кариера.

Според инфото в Transfermarkt изглежда супер, но как толкова млад играч ще се впише във вече изграден състав като нашият не е много ясно. Клоп все пак знае най-добре.

Иначе за Кейта не съм съгласен, но това е друга тема. Ще пишем след сезона, да не дърпаме дявола за опашката.

1 hour ago, Taipan said:

Тук само ще кажа-"Оффф..". Залцбург-Лайпциг, Залцбург-Лайпциг, Лайпциг-Залцбург. Направо да се прекръстват Ливърпул 1 и Ливърпул 2.:sarcastic:Викам аз да купим някое англиче, че нямаме много. Там политики, какво беше незнам. 

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23