Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, Stivi_G said:

Изглежда като много добра опция на ТАА. Дано се впише добре и да е поне една идея по-добър от батко си в защитен план. 

Дано на Неко му вземем добри пари

Едвам се сдържам да не се хайпвам. Моята прогноза е, че Нунез с леко превъзхожда Халанд. Момци взехме по-добрия и по евтин играч. В нападение ще сме убийствени! 

Диаз-Нунез-Салах

Както Диаз направи Мане по-силен през втората половина на сезона, очаквам Салах да изригне отново покрай Нунез. При Сити очаквам да изсипват топките към Халанд(както с Агуеро), но да опазиш тези тримата горе... . Убийствено! Още един плюс е че сега Диаз ще има с кой да си комуникира на португалски, а това не е никак маловажно за добрата атмосфера в съблекалнята. 

3 minutes ago, zigfridson said:

Още един плюс е че сега Диаз ще има с кой да си комуникира на португалски, а това не е никак маловажно за добрата атмосфера в съблекалнята. 

Е, то и преди си имаше- бразилците ни за какво са, отделно и Жота? Португалската колония си е стабилна, по-скоро вече има с кого да си говори на испански.

Аз няма да се изненадам в дадени мачове Нунез да е и на крилото, а не в центъра на тройката и Жота да влиза в центъра, а Диаз да почива. Поне има опции за ротация, само Салах отсясно не знам какво ще го правим сам. Може Диаз там да бъде вкарван понякога.

За дясно крило като алтернатива на Салах предполагам, че Клоп ще опипа почвата и с Харви по някое време. Като беше под наем в Блекбърн, мисля, че точно на тази позиция играеше и направи доста голове и асистенции като за хлапе.

Не ми излиза от ума този Антони от Аякс. Чувам, че манговците го заграждали...

ПП. Не е лошо Алисон, Фабиньо и Фирмино да му разяснят на ушенце някои работи.

17 minutes ago, low said:

За дясно крило като алтернатива на Салах предполагам, че Клоп ще опипа почвата и с Харви по някое време. Като беше под наем в Блекбърн, мисля, че точно на тази позиция играеше и направи доста голове и асистенции като за хлапе.

Не е изключено, но малко не ми се струва толкова бърз. То в сравнение със сегашните ни крила, кой ли няма да изглежда бавен де.

Зависи какво точно ще се иска от него, при по-офанзивна постройка, може да влезе в тройката халфове отдясно, а може и като 10-ка да го пробва. Там ми се струва, че от втора линия ще е много по-опасен - има визия, има хубав удар, ще видим.

3 minutes ago, alex59 said:

Не ми излиза от ума този Антони от Аякс. Чувам, че манговците го заграждали...

Е той Хаг ще се опита да дръпне все някой бивш възпитаник от Аяксите, но дано не му се връзват на акъла, особено пък Де Йонг от фарсата.

48 minutes ago, zigfridson said:

Още един плюс е че сега Диаз ще има с кой да си комуникира на португалски, а това не е никак маловажно за добрата атмосфера в съблекалнята. 

Защо на португалски??? Та Диаз е колумбиец,  а те шляпат на испански, както и уругваеца Дарвин и испанеца Тиаго... 😉

21 minutes ago, Taipan said:

шляпат на испански

Колега, вече 15 минути се хиля на този глагол в смисъла на това изречение. 

Иначе за Дарвин..., аз доволен!

1 hour ago, low said:

1 hour ago, Dr.G. said:

Не е изключено, но малко не ми се струва толкова бърз. То в сравнение със сегашните ни крила, кой ли няма да изглежда бавен де.

Зависи какво точно ще се иска от него, при по-офанзивна постройка, може да влезе в тройката халфове отдясно, а може и като 10-ка да го пробва. Там ми се струва, че от втора линия ще е много по-опасен - има визия, има хубав удар, ще видим.

С идването на Дарвин може да се промени играта на Салах и на този след него, генерално на крилата имам предвид.

3 hours ago, Taipan said:

Защо на португалски??? Та Диаз е колумбиец,  а те шляпат на испански, както и уругваеца Дарвин и испанеца Тиаго... 😉

Офф, да объркал съм се. Все мисля Диаз за португалец.

2 minutes ago, tsbalabanov said:

Може и на индиански да си говорят. Диас е индианец, а Дарвин ми прилича малко на Апокалипто. 

А ти ми приличаш на Тошко Балабанов от ИТН😁😁😁

Мене тоя Дарвин ме кефи. Ще е голям удар тоя трансфер !

На Сон баща му да не му е агент нещо? Аз това го виждам като покана за оферти. Може би след привличането на Нунез нямаме шанс, но все пак.

FVIV88tWYAAH0n0?format=jpg&name=large

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23
  • S.Gerrard unpinned this topic