Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Този  Юда Белингам има още 3 год. договор и сега е оценяван на 80 мил,

докато Тилеманс има още само 1 год. договор.  Сега е към 50 мил, а догодина без пари.

Разбира се, има доста кандидати за него още сега.  Аз го предпочитам, но нямам думата 🙂

Добре де, ако този Белингам ни е целта за халфовата линия, защо толкова се тръбеше, че искаме Чуамени?

Една от двете новини е прах в очите явно. Остава да се гадае коя или и двете.

Миналата година, през ден излизаше инфо в разни сайтове, че искаме Бисума, а явно въобще не сме имали интерес, щом се продаде за тези "човешки" пари, а ние не реагирахме.

Надеждата ми е да е набелязал халф и тайничко да се движат нещата.

Белингам ми е прекалено маркетингов английски продукт, та не знам дали Клоп иска точно такъв тип футболист. Все пак, щом му се търсят такива пари явно има качества момчето.

11 hours ago, krk said:

Миналата година, през ден излизаше инфо в разни сайтове, че искаме Бисума, а явно въобще не сме имали интерес, щом се продаде за тези "човешки" пари, а ние не реагирахме.

Миналата година на Бисума проблемите със закона са му били само отнета книжка. В края на миналата година е арестуван с обвинения за сексуално посегателство. Лежал е и в ареста. Още не е признат за невинен. Дори и да не влезе в затвора, имиджа не е добър....не е за отбор като Ливърпул...

Ливърпул също хвърли око на Асенсио

https://dsport.bg/livarpul-sasto-hvarli-oko-na-asensio~85566.html

Балерините му искат 40 милки в евро...за такъв играч, мисля, че не са много! На 26 г с 8 г в Реал, с изтичащ договор 2023.

21 hours ago, krk said:

Добре де, ако този Белингам ни е целта за халфовата линия, защо толкова се тръбеше, че искаме Чуамени?

Една от двете новини е прах в очите явно. Остава да се гадае коя или и двете.

Това е заимствано от зона 51, където всички си мислят, че извънземните са там, а те всъщност са в зона 52 😄

Стига, бе... Ясно, че хоумгроун играчи ни трябват и скоро ще трябва да купуваме, ама предпочитам с 24 човека състав да участваме, отколкото да преподпишем с Окса.

36 minutes ago, blunt said:

Стига, бе... Ясно, че хоумгроун играчи ни трябват и скоро ще трябва да купуваме, ама предпочитам с 24 човека състав да участваме, отколкото да преподпишем с Окса.

Къде пиша за преподписване? Той има договорд до другото лято, така че, явно са преценили, че няма кой да го купи сега и по-добре да седи до края на договора си. 

Иначе ми е интересно как един перфектен халф, който се чака до другото лято, ще ни реши проблемите в халфовата линия при Милнър, Окса и Кейта с по година по договора, Хендо и Тиаго на по 33 и 32, съответно другото лято и Фабиньо на 30. 

29 minutes ago, tsbalabanov said:

Иначе ми е интересно как един перфектен халф, който се чака до другото лято, ще ни реши проблемите в халфовата линия при Милнър, Окса и Кейта с по година по договора, Хендо и Тиаго на по 33 и 32, съответно другото лято и Фабиньо на 30. 

Един ще го реши повече от 0.

Дефакто трябват 2.

1 hour ago, Nightfate said:

Mk6l9c82_x96.jpg

Liverpool are willing to offer Naby Keita and cash in an attempt to sign Inter Milan midfielder Nicolo Barella. [CalcioMercatoWeb]

А, дано!!! Не съм влизал в църква от години, но ще отида да запаля една свещичка и да се помаля, това да се случи 😇

5 minutes ago, Pavkata said:

Liverpool's priority is to extend Naby Keita's contract. Talks between the club and the player will take place soon.

Source: FabrizioRomano  🤣

Направете бутон да се харесват коментарите с ❤... този пост заслужава сърСе 😂

Бах тоз Кейта, да не подкупва хората на управленско ниво, 20 години нищо не прави и само му подновяват договора 😅

Кейта трябва да вмъкне някаква клауза в договора някъде околко подготвителната база да му построят една частна болница, само за него. Като си приключи кариерата може и на негово име да я преименуват.

Аз все си мисля, че Кейта за ротационен играч не е зле, но не е за 3-ти или 4-ти избор за халф в отбора. Ако почнем да играем 4-2-3-1 си мисля че той и Хендо за резерва на Тиаго и Фабиньо в двоен пивот ще стават. Въпроса е дали ще играем така и евентуално кой ще играе 10-ката.

Ако наистини напиша какво мисля за Кейта и приноса му към отбора,най-вероятно ще ме изхвърлят от форума. Преди година се молех да не се чупи толкова често.Е, тази година беше доста по-нечуплив спрямо неговите стандарти, но приноса му същия като когато лежеше и пърдеше по масите в лазарета.

Връщам лентата няколко години назад когато Коутиньо си тръгна след мъчителни болки в кръста,и на въпрос на журналист Клоп отговори, че ще привлича състезатели които ще бутат влака а не такива които ще се качват в движение в него.

Нямам представа какво мисли към днешна дата Юрген за трансфера на Кейта в отбора,но аз съм твърде уморен и отекчен от възможността да продължавам да чакам това африканско цвете да разцъфне.За мен той е перфектния пример за играч който се е качил във влака и просто се вози, докато други бутат влака по 45+ обиколки на сезон.

Кейта е един от най - големите флопове EVER. Вече съм забравил колко пари го платихме, ама едни 45-50 милки ще има. 

Това за бутането на влака е факт, ама и КУФАРИ трябват. Кейта е един от тези куфари.

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23