Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

А, кевин френд и той ли се отказва? Чудесно! Знаех само за другите трима. И докато на Дийн не му дават много наши мачове, защото е от Уиръл, то отказването на френд прави новината за отказването на мос и шматкинсън още по-завършена.

Здравейте пичове, мина над година от както писах във форума.

Ще дам малко по-различна гледна точка на това защо няма да се купи халф този сезон. Според мен, начина по-който Клоп ще играе следващия сезон, няма да е 4-3-3. Дали не е възможно да се премине в нещо като 4-4-2 или в атака 4-2-4(бековете да са изнесени в халфовата линия, но да не пиша 2-4-4 ). Ако пък пак се играе 4-3-3, то по-скоро ще е 4-2-3-1 (двама дефанзивни и един офанзивен халф, за да има футболист зад нападателя (Карвальо, Фирминьо, та дори и Жота може да играе там).

На няняколко места вече виждам да се говори за раздяла със Салах още това лято, не мислех  да обръщам внимание но след като го видяг и в Скай спортс си мисля, че може да има нещо вярно. Спекулираната сума е около 60 милиона което е доста малко за играч от неговото ниво, но все пак договора му изтича догодина. Не ми се искаше да си тръгва, но ако се случи нещо такова предпочитам да се разделяме с него още сега отколкото да седи още една година без да иска да играе за отбора. Модерния футбол вече е като НБА всеки играе за всеки така че по-добре да има млади и гладни за успехи отколкото болни кръстове и прочие.

5 minutes ago, dvd1964 said:

Изображение

Твърди се, че Уеб ще е новия шеф на съдиите, на местото на подалия оставка Райли.

и аз го четох. Явно е истина, че възстановяването на мангалчестър започва 

При наличието на Сити и персийския петрол, възраждането на Юнайтед е обречено в онзи му вариант от преди 10-на години. Да стабилизират малко позиции  - да, но толкоз.

Щом ние с такъв брутален отбор и треньор, не се наложихме на Сити, работата е ясна. Чакат ни мъчителни сезони на чужда доминация, за съжаление. 

Това нещо се бори с пари, но не просто пари, а самосвали с пари. 

Ето пример - трябва ни качествен млад халф, но вместо да вземем такъв ние не можем, защото взехме нападател. А Сити - не им трябва но взимат Филипс, ей така да има.

Тези може да ги катурне само новия Нюкасъл, но след 10 години.

1 hour ago, cyberfan said:

Според мен и мениджъра е много важен. С някой друг, едва ли щяха да направят стотина точки.

Нека да ги видим след ерата на Пеп.

А ние? Без Клоп сме на ниво Арсенал, Тотнъм…

9 hours ago, cyberfan said:

Според мен и мениджъра е много важен. С някой друг, едва ли щяха да направят стотина точки.

Нека да ги видим след ерата на Пеп.

Краят на ерата Пеп вероятно ще съвпадне с края на ерата Клоп, така че... 

Това е ясно, но ако точките са 80 и...може и някой друг да се намеси в борбата. В случая коментирам, че може някой все пак да ги бутне.

You'll Never Walk Alone!

11 hours ago, krk said:

... А Сити - не им трябва но взимат Филипс, ей така да има...

ей така, да не иде при друг

бих казал.

Пише за интерес от нас към някакво крило на Порто - Отавио. Източника на информацията е от някакви репортери от Португалия. Не знам как да го приема ако вземем крило вместо халф.

Porto believe Liverpool will make an official offer of around £34m for Otavio this week, having rejected a £26m offer from Leeds. The winger would be available for a fee of around £38m. 

14 minutes ago, kibo1992 said:

Пише за интерес от нас към някакво крило на Порто - Отавио. Източника на информацията е от някакви репортери от Португалия. Не знам как да го приема ако вземем крило вместо халф.

Porto believe Liverpool will make an official offer of around £34m for Otavio this week, having rejected a £26m offer from Leeds. The winger would be available for a fee of around £38m. 

Да, но пише че това ако стане, то Сапах ще бъде продаден, като наддаването щяло да започне от 60 мил.

1 minute ago, Leon1912 said:

Да, но пише че това ако стане, то Сапах ще бъде продаден, като наддаването щяло да започне от 60 мил.

Това съм го пропуснал и дано да не стане.

12 hours ago, docaTa said:

От Лийдс Калвин Филипс

Хем гледах преди два-три дни и пак ми излезе от главата. И се шокирах да не става дума за нашичкия.

Иначе в ББС има информация, че са се съгласили на 45 млн. Сега ако продадат Бернардо, това би било най-малоумната замяна на един халф с друг.

On 25.06.2022 г. at 20:14, XhoSsa said:

На няняколко места вече виждам да се говори за раздяла със Салах още това лято, не мислех  да обръщам внимание но след като го видяг и в Скай спортс си мисля, че може да има нещо вярно. Спекулираната сума е около 60 милиона което е доста малко за играч от неговото ниво, но все пак договора му изтича догодина. Не ми се искаше да си тръгва, но ако се случи нещо такова предпочитам да се разделяме с него още сега отколкото да седи още една година без да иска да играе за отбора. Модерния футбол вече е като НБА всеки играе за всеки така че по-добре да има млади и гладни за успехи отколкото болни кръстове и прочие.

Ако продадем и Мо това лято не ми се мисли как ще стоим отпред. За едно лято да продадеш двама ценни играчи, които вкарват над 50% от головете за сезон ще е катастрофално.

1 hour ago, Stojkica said:

Защо?

Е как защо?? Не искам да продаваме Салах и да вземем някой който не съм го чувал и има 8 гола в първенството си. 

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23
  • S.Gerrard unpinned this topic