Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Чета, че Белингам едва ли не идва като пряк заместник на Хендини. Младо англе, което с Трент бива да заформят английското ядро в отбора ни.
Кога ще се случи това обаче е съвсем друг въпрос.
Може зимата, може другото лято. 
Усилено се говори, че може още сега, но това за мен са само догадки.

https://www.rousingthekop.com/2022/06/28/report-liverpool-think-theyve-found-an-elite-prospect-who-could-make-for-a-bargain-transfer/?fbclid=IwAR1ChMWzxUPGlAgvfbAMWbFyGoAIgXHPUMNxI155H6aWqD7NGMakCg2FdS4

Report: Liverpool think they've found an elite prospect who could make for a bargain transfer

То тва по-скоро за следващото лято, ако се развива още.

Пълно със слухове, тоя Рабио да беше дошъл, като беше последните си 1-2 сезона в бдж ... нещо спрял ми се струва последните години, по-добре да си държиме Наби-Лад, той поне няма с какво да ни изненада повече, само в положителна насока може. 

Just now, Chinaski said:

Догодина изтича договора на Гнабри, според мен ще е добър заместник на Салатата

Пишеше, че ФСГ-то са се активизирали по привличането му догодина. 

Дано, ама не тая много надежди... Иначе според мен ще е добър заместник на Сала.

16 minutes ago, fishek said:

Пишеше, че ФСГ-то са се активизирали по привличането му догодина. 

Дано, ама не тая много надежди... Иначе според мен ще е добър заместник на Сала.

Мисля си, че отдавна минаха времената, в които купувахме слабаците на Арсенал. 

Гнабри играе прилично ама в Германия, английското първенство не е за този пич.

Въобще няма смисъл пък да коментирам това, че той може да бъде заместник на Салах.

В момента сме на върха на футболната класация, при такива отбори световни звезди трябва да се заменят със световни звезди.

Споделям мнението, но се оказва, че световните звезди искат солидни заплати, които явно американците, нямат желание да плащат.

Не знам някъде се губи нишката.

Четох днес една статия за Гнабри в тази насока, идеята била евентуално да повторел 14-те си гола и нямам идея колко асиста, като това щяло да бъде достатъчно, защото новата основна отговорност за вкарването на голове щяла да бъде към Дарвин, а крилата да бъдат разтоварени или като цяло атакуващата ни конфигурация, без да знам в каква схема точно, да компенсира досегашните лидери. 

Аз викам да не го товарят с такива очаквания, макар че пък на него му е ясно при толкова пара дадена, какво се чака от него, а колкото до Гнабри - имам приятел фен на вурстовете и ми говореше, че искал неква заплата от сорта на 18-20 мил евра (нямам идея нето или бруто) и затова не подписвал.

Те тия печки всичките се изучиха там и взеха да искат заплати, като на тарторите. Оня Коман май и той им извива ръцете, Сането не го знам на каква е, той би бил добра алтернатива за дясното крило, но след тази контузия си е рисково, ще го видим какво ще стане с него.

Сега погледнах - не лош сезон е направил, поиграл е бая минути, 14 гола и 15 асиста, след тлкова време извън терените не е зле. Слагам линк към последния му сезон.

https://www.transfermarkt.com/leroy-sane/leistungsdaten/spieler/192565/saison/2021/plus/1#gesamt

За Белингам нямаше ли нещо, че ако не дойде сега, догодина вече няма да се брои за хоум гроун? В такъв случай, за чий ни е за една торба пари само щото е англичанин, а дори бройката за хоум гроун да не може да запълни? 

Иначе за Гнабри съм 100% сигурен, че отива в Реал другото лято без пари. 

Абе първо да видим Дарвин дали ще вкарва по 40 гола на сезон , и то не по 4 или 5 на Норич ами регулярно и също и в големите мачове , като Мане и Салах , пък тогава да мислим дали може да заместим Салах със по-скоро креативно крило , вместо вкарващ такъв като Салах.

Дори това да значи да го изпуснем без пари , какво толкова , ние имаме такъв нисък харч и ниски заплати , ако се отпуснем другия трансферен прозорец и изхарчим 130 милиона, пак няма никакъв шанс да не спазим феърплея , ние ги убихме от приходи в последните 4 години , стигнахме почти всички финали и тн .

Видяло се е че този прозорец ще излезем пак около нулата , дори на плюс , освен ако не ни изненадат с халф .

Вижте Сити как не се плашат да си изпускат звездите на свободен , използват ги докато стават и после си ги изпращат като легенди ..

Сабалета, Компани  , Силва, Агуеро 

Защо и ние не можеше така да направим с Мане и Салах? Да ги използваме максимално до 32 33 годишни , а ако им падне нивото влизат в графата ротационни играчи и като им свърши договора Чао ..

Защото в Сити им плащат толкоз много пари на седмица, че като ги ползват за ротация въпросните играчи не мрънкат... а ние с тия заплати по 100к по -трудно

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/transfer-news/liverpool-tipped-sign-next-romario-24351681?fbclid=IwAR2wMY-9LCclQtLZ7uVgt3HTIFzCK5Dpgdv77Rk6fmWBzqCNmGHyAmuZDME

Liverpool tipped to sign 'next Romario' with £51m release clause

Brazilian TV are claiming Marcos Leonardo of Santos football team is going to Liverpool and described him as the new Romário.

The 19 year old is averaging 0.65 G/As for Santos in the league.

2 hours ago, Bellamy said:

Няма го пуснем току така. Стабилен, поливалентен, млад, но същеременно с натрупан опит, home ground. Голям актив е Джото. Нещо по специално трябва да дадат за да го пуснем

Съгласен!

Ама, ако е почукал на вратата на шефа и е заявил желание за трансфер(желание за повече игрови минути)току сме развяли белия флаг.

2 hours ago, Bellamy said:

Няма го пуснем току така. Стабилен, поливалентен, млад, но същеременно с натрупан опит, home ground. Голям актив е Джото. Нещо по специално трябва да дадат за да го пуснем

Аз пък мисля , че трябва да го пуснем ако е за 30 милиона наистина 

Да го пуснем и да останем пак само с 3-ма централни, и добра опция за десен бек... не, мерси. Филипс и Уилямс едва ли да останат в клуба за следващия сезон. А и да останат, са под класата на Гомес.

Джото върши чудесна работа за 4-ти избор и опция на Бека. Аз не виждам логика в това да се разделим с него. 

Ако това за 30те милиона е истина, то мисля че ще приемем офертата. Някой знае ли какво става с Бен Дейвис и ван дер Берг

46 minutes ago, XhoSsa said:

Ако това за 30те милиона е истина, то мисля че ще приемем офертата. Някой знае ли какво става с Бен Дейвис и ван дер Берг

Бяха под наем като ван дер Берг се прадстави доста добре. Изигра над 30 мача за Престън. Предполагам, че пак ще ги пращаме под наем.

https://gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/iuventus-iska-zvezda-na-livyrpul-v-zamiana-na-rabio-688209

Ювентус е поискал от Ливърпул да включи нападателя Роберто Фирмино като част от сделката за Адриен Рабио.

В последните дни усилено се заговори, че мърсисайдци имат интерес към френския халф и са предложили да разменят Наби Кейта за него. От Юве обаче не са склонни на подобен бартер, а предпочитат вместо това в сделката да бъде включен Фирмино, твърди "Калчомеркато".

За момента не е ясно как ще приемат това предложение на "Анфийлд". От една страна, Фирмино е важен играч за Юрген Клоп, който не иска толкова лесно да се лиши от услугите му. От друга обаче договорът на играча изтича след година. Освен това през последния сезон той бе преследван от контузии и загуби титулярното си място в атака. А сега Ливърпул си осигури услугите и на Дарвин Нунес, така че Клоп може да си позволи да се раздели с Фирмино.

Не е сигурно и дали 30-годишният футболист ще се съгласи да премине в Юве. По всичко личи, че той се чувства отлично на "Анфийлд" и няма индикации, че иска да смени обстановката. Откакто бе привлечен в клуба преди 7 години, Фирмино има 98 гола и 74 асистенции в 326 мача. През това време той спечели Висшата лига, Шампионската лига, ФА Къп, Купата на Лигата, Световното клубно първенство и Суперкупата на УЕФА.

Дъртия миндил долу ръцете от Бобката, ай секан и паляците, тоя Рабио все едно Зидан ще ни дават ... 🤬

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23
  • S.Gerrard unpinned this topic