Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

В българския спортен сайт гьол повече от 10 дни чета," разпад, Ливърпул се разпада, продали сме Минамино, Мане, пълен разпад, какво става с Ливърпул "......Направо ми идва да извия врата на главния им редактор. Аз виждам ново освежаване и развитие за отбора, а ония пишат глупости. Новия договор на Салах го потвърждава.

С тази промяна в структурата на заплатите, може скоро и да почнем да се борим и за вече утвърдени футболисти, а и по-лесно бихме си запазили хората, които искаме да останат. Отворят ли веднъж хазната, ще я отворят и втори път и т.н.

Ами естествено , добре че ни чуха Американците . Това е най-доброто решение . Показва че ценим добрите си играчи, и ако някой играч избухне като Салах може да поиска 350 к 

Асенсио е толкова random предложение за трансфер, че не знам как даже го споменавате. Не мисля, че интерес бихме имали към него, нито че такъв играч ще се търси. Имаме достатъчно атакуващи играчи, като си мисля, че Карвальо е взет с цел да бъде развиван, а не просто защото е далавера спрямо качество/цена.

Явно Асенсио ще е от тези играчи, с които всяко лято ни свързват просто ей така. Като Арда Туран преди и тн.

Ако ще правим още трансфери, то би трябвало да е бокс-ту-бокс халф. Обаче, ако подходящ играч сега не е наличен на пазара , ще се чака до друг трансферен прозорец.

Ще се учудя, ако това лято вземем халф, просто за да добавим бройка. Може би под наем някой, но също ми се струва малко вероятно. Две от дълго следените ни цели са вече в нови отбори по една или друга причина (Чуамени, Бисума). Интересно е кой нов сме набелязали и кога ще може да бъде взет. 

11 minutes ago, blunt said:

Интересно е кой нов сме набелязали и кога ще може да бъде взет. 

Е кой- Белингам догодина по това време...

🚨 NEW: Roberto Firmino is attracting interest from Juventus - and the Italian giants reckon they can snap him up for less than £20million. Liverpool are planning talks with Firmino and his advisers in the coming weeks. #lfc [mirror]

Слухове за интерес към Фирмино от Ювентус и евентуална оферта от 20 мил. Ще водим разговори с Боби за бъдещите му планове.

Аз съм За - Фирмино я направи 5 добри мача следващата година, я - не. След Дарвина е Жота и чак тогава като 3та опция идва Фирмино. То зависи с кой ще го заместим де, но ще ни трябва нов атакуващ футболист - крило или нападател. Фалшива 9ка като Фирмино вече няма да ни трябва. Да вземем Левандовски за конкуренция на Дарвин.

Аз съм за продажба на Фирмино само ако се купи прилично крило за резерва при положение, че бетонираме Нунес в центъра.

Иначе с него в състава ротациите ги виждам като Нунес да влиза по крилата от време на време за почивка на Диаз и Салах, като тогава Жота и Фирмино ще го заместват в центъра.

Но за 20 милиона не си струва да се остане с една ротационна възможност по-малко, все пак Фирмино ще изнася тежестта в купите при липса на Ориги и Минамино.

Мамка му, нуждаем се от качествен халф да помага на Хендерсън и Фабиньо. Не може да се разчита само на тях.

Другите, с които разполагаме хич не ги виждам като такава фигура, пък най-добрите ни двама нито са вечни, нито пък са специални в офанзивната част от играта. Не искам да съм какъвто и да е пророк, но това изхода от тази ситуация навярно и ще определи ще се овенчаят ли усилията на отбора с медал или не през пролетта на 23-та. Защото съм сигурен, че пак ще сме в играта за поне един от интересните трофеи до последно.

Неко Уилямс тренира самостоятелно в очакване на трансфер. 

gVH8dr1y?format=jpg&name=small

Борнемут са поискали под наем за още една година Нат Филипс. Приоритет в момента било удължаването на договора на Джо Гомес. 

Marco Asensio wants to join Liverpool this summer and is willing to reduce his salary demands to move to Anfield. Real Madrid are also ready to sanction an exit, lowering the winger’s asking price from €50m to €30m. 

Ако е вярно може и да се окаже дг добър трансфер. Би си намалил заплата да играе при нас, играе с ляв крак и е печелил бая купи. 

19 minutes ago, kibo1992 said:

Marco Asensio wants to join Liverpool this summer and is willing to reduce his salary demands to move to Anfield. Real Madrid are also ready to sanction an exit, lowering the winger’s asking price from €50m to €30m. 

Ако е вярно може и да се окаже дг добър трансфер. Би си намалил заплата да играе при нас, играе с ляв крак и е печелил бая купи. 

Е ние преподписахме със Салах, за какво ти е вече Асенсио? Тва са безпочвени спекулации

19 minutes ago, Chinaski said:

Е ние преподписахме със Салах, за какво ти е вече Асенсио? Тва са безпочвени спекулации

Абсолютно си прав, понеже имаме 6 заместника на Салах и Асенсио може да играе само на позицията на Салах... 

Тоя Асенсио да си го държат в Мадрид! Не е за топ отбор. На село може да е цар, ама в големия град не. Ритна топката няколко пъти и вкара красиви голове отдалеч, ама то само с тупалка-две на сезон не се живее.

На какво ви се базира мнението, че Асенсио е слаб футболист?

Според мен е топ играч и много ще се радвам, ако го привлечем.

1 hour ago, Chinaski said:

А кога последно сме имали смяна на Салах? Ясно, че няма да вкара 30 гола на сезон, но за опция от пейката за мен ще е перфектен. 

Асенсио може да играе и зад нападателя.. както мнозина предполагат, че може да заиграем 4-2-3-1, би паснал чудесно зад Нунез, при положение, че има хубав удар и пасовете са му от световно ниво. 

7 minutes ago, kibo1992 said:

А кога последно сме имали смяна на Салах? Ясно, че няма да вкара 30 гола на сезон, но за опция от пейката за мен ще е перфектен. 

Не ми се струва че Асенсио ще дойде за да стои резерва на Салах.

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23