Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Told that talk of #LFC bidding for Sporting’s Matheus Nunes is nonsense. Club’s stance unchanged regarding summer business. No plans to strengthen midfield further in this window.

Джеймс Пиърс опроверга слуховете за Матеус Нунес. Няма планове за нови входящи трансфери.

38 minutes ago, oZZy said:

Тоя пък напоследък освен да опровергава слухове нещо позитивно написал ли е изобщо…

Иначе ако броим Диас си е голям трансферен сезон за нас - Диас+Дарвин, кога сме купували така. Но без халф ще го духаме пак според мен, дано не съм прав. Всъщност единствено Харви и тоя Карвальо може да ни изненадат. От Кейта и Окса нищо не очаквам.

Аз също си мисля,че Харви и Карвальо ще играят важна роля за напред,а и чесно казано и двамата са шила,много бързи и повратливи,а това е безценно!!!

Пиърс напоследък имам чувството, че го ползват от клуба да отрича всякаква информация, с цел да се правим на умрели. Не му вярвам аз лично.

1 hour ago, Stan1 said:

Аз също си мисля,че Харви и Карвальо ще играят важна роля за напред,а и чесно казано и двамата са шила,много бързи и повратливи,а това е безценно!!!

Точно, мислим си и се надяваме, ама ако не стане това дето си мислим накрая пак ще се чудим защо Кейта не ритна топката във вратата. Надяваме се на Клоп да е прав и от как беше “от пръдня боя да направи”….

Just now, tsbalabanov said:

Може да се поспори дали 200к за Тилеманс или 125к за Окс са по-добра сделка. 

Знаем каква битка беше за заплатата на Салах и по същата причина Мане напусна. За това казвам, че 200к заплата трудно даваме, а не дали е по-добре спрямо 125к на ОКС. По същата логика всеки от форума за 5к на седмица, ще е по-добра сделка от ОКС-а.

От началото на лятото Тилеманс се спекулира че е сигурен за Арсенал, по едно време за Челси, за МЮ, за Тотнъм... май всеки го иска ама предпочита да го вземе друг. За 25М ако беше такава класа щеше да го е взел някой още на 1юли. Иначе от Окса е в пъти по добре де.

Аз отдавна съм фен на Телеманс и многократно съм писал, че искам да го вземем, особено след раздялата с Джини, който ми беше любимец, но след видяното в мача с Лайпцих съм на мнение, че не ни трябва Тилеманс.  Това момче, испанчето, Байчетич ме впечатли страшно много и нямам търпение за мача довечера да гледам точно него. Движението и пресата му са точно на наш тип играч. И ако му се даде шанс с тези 5 смени да влиза в някои мачове за по 20-ина минути, можем още следващия сезон да го смятаме за титуляр - лично мнение. 

15 minutes ago, makedonski said:

Окса, пак се е счупил. Аут е за 2-3 месеца......Не знам, още какво трябва да се случи за да купим халф.

Че Окса, кой го е слагал в сметките, че да има значение, дали е здрав или контузен...? 🤔 Клоп го е заебал още от миналата година. Само не знам защо още го държи в отбора?! Явно никой не го иска, а и договора му сигурно е железен! 🙄

2 hours ago, makedonski said:

Окса, пак се е счупил. Аут е за 2-3 месеца......Не знам, още какво трябва да се случи за да купим халф.

При евентуална продажба на Окса, играчът идва с включен безплатен годишен абонамент за болнично легло.

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23
45 minutes ago, fishek said:

Най-много зимата да се задвижим за халф. Не виждам как ще стане тоз ТП. 

Изглежда, че Окс ще е аут за доста по-дълго от първоначалните прегледи, а Къртис също трябва да мине скенер, за да се разбере какъв е проблема и колко време няма да го има. Покрай тези новини се надявам, клуба да се активизира и да привлече някой халф.