Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, Shinobi said:

Нямаше ли правило, че след началото на сезона не може да се иницират вътрешни трансфери в Англия?

Отмениха го, върнаха се към затварянето на 1 септември.

Кажи речи имаме цял месец да направим  нещо по въпроса с халфовата линия. Както по-рано, а и други колеги споменаха, Сити изглеждат отслабени заради вече напусналите ги играчи, ако към това число се присъедини и Бернанрдо хептен ще си загубят блясъка. Ако започнем силно първите кръгове и дръпнем в класирането има голяма вероятност в края на сезона да сме спечелили златните медали. Така, че Бернардо, какво чакаш? 

Аз само се моля да не се налага зимъска да кърпим халфовата линия с ментета, като тия, с които кърпихме защитата предния път. Има още хора за продажба, все ще съберем някой лев за един халф.

Съжалявам за песимизма си,но аз съм убеден че Клоп приключи с входящите трансфери за това лято.

Яд ме е,защото жилетката със своите изходящи трансфери този прозорец,вдигна топката за воле на Клоп а аз не съм сигурен че шефа има готовноста(дълбочина в състава от към играчи в халфовата линия)да направи топалка и да скъса шортите на комплексара с голото тепе.

Дано отново отбора даде100% от себеси и този път да бъде достатъчно. 

16 hours ago, KrisTerz said:

Изглежда, че Окс ще е аут за доста по-дълго от първоначалните прегледи, а Къртис също трябва да мине скенер, за да се разбере какъв е проблема и колко време няма да го има. Покрай тези новини се надявам, клуба да се активизира и да привлече някой халф.

Надали ще се вземе халф този трансферен прозорец. По-вероятно е зимата да се осъществи трансфер. Сега, като изключим Къртис и Окс, имаме налични основната тройка - Тиаго, Фабиньо и Хендерсън и имаш още една резервна тройка - Харви Елиът, Фабио Карвальо и Кейта. Също така, да не забравяме и Милнър. Та като цяло имаш 9 налични халфа, на които Клоп може да разчита.

Чалханоглу въобще няма да е лоша опция да го имаме. 

За 25 милионавзимаме един от най-добрите изпълнители на свободни удари в света, има изключителен пас и поглед върху играта и остава само Клоп да го научи да бяга, както направи с Тиаго.

За тия пари ни е перфектен като ротация в центъра, когато ни трябва някой по-техничен.

2 hours ago, S.Gerrard(8) said:

Надали ще се вземе халф този трансферен прозорец. По-вероятно е зимата да се осъществи трансфер. Сега, като изключим Къртис и Окс, имаме налични основната тройка - Тиаго, Фабиньо и Хендерсън и имаш още една резервна тройка - Харви Елиът, Фабио Карвальо и Кейта. Също така, да не забравяме и Милнър. Та като цяло имаш 9 налични халфа, на които Клоп може да разчита.

Аз се надявам да вземем поне един, защото в противен случай риска за провал е горомен. Реално имаме трима халфа и половина( Фабиньо, Тиаго, Хендерсън и Милнър). От Харви и най вече Къртис нищо не очаквам. За тях максимума е да влизат за по 15-20мин и то при решен мач. Карвальо е от скоро при нас, млад е и да се разчита да замени някой от тримата е несериозно. Кейта няма да коментирам, очаквам скоро да се съберат с Окса да цъкат сантасе. Въобще, ако останем с тези халфове ще трябва да палим свещи някои от тримата да не се контузи.

30 minutes ago, IVasMan said:

Аз се надявам да вземем поне един, защото в противен случай риска за провал е горомен. Реално имаме трима халфа и половина( Фабиньо, Тиаго, Хендерсън и Милнър). От Харви и най вече Къртис нищо не очаквам. За тях максимума е да влизат за по 15-20мин и то при решен мач. Карвальо е от скоро при нас, млад е и да се разчита да замени някой от тримата е несериозно. Кейта няма да коментирам, очаквам скоро да се съберат с Окса да цъкат сантасе. Въобще, ако останем с тези халфове ще трябва да палим свещи някои от тримата да не се контузи.

Доста негативизъм. Ясно е, че е лично мнение, но все пак. Аз пък съм на обратното мнение, очаквам силен сезон от Къртис и Елиът. 

Ако не беше Клоп този сезон щеше да е последен шанс за Къртис. Тоя не е мръднал грам последните години.

Нямаме абсолютно никой, който да постави под напрежение някой от титулярната тройка. Имаме 3ма топ и останалото е пълнеж.

Аз искам да вземем Педри. Барса сега са закъсали, да вадим парите и да го взимаме.

Единствения който се вижда че има възможност да допринесе е Карвальо ама той е атакуващ...проблема ще дойде ако Фабиньо го закърши, там ще е трагедия положението ако трябва да се разчита на Хендо за по дълго време, все пак и той стана доста по бавен...Окса трябваше да бъде махнат отдавна, Къртис под наем за последен шанс...на Харви по 20тина минути тук там и ако не стане нищо и той под наем...

2 minutes ago, kir0w said:

Liverpool echo new's: Barcelona 'want' Trent Alexander-Arnold and 'will make £67m offer' to Liverpool

За тези пари може да вземат Уан Бисака или Кукурела... доста несериозно, ако въобще има нещо вярно де.

Да идват на Анфиилд да дават парите и после могат да си направят по една снимка с Трент.После по един шут в гъ_а и обратно в мангалуния...

Тия Барса са като родните грандове тука. Мислят си, че всеки им е длъжен. Всеки трябва да им дава играчите си, а в същото време нямат пари да си платят тока... Ебати смешниците. 

Ахахахах, 67 млн за най-добрия десен бек в света, който е на 22 :sarcastic: И то точно Барса, дето догодина няма да имат пари да си платят вноската. Т'ва е няква подигравка. Тия освен да са лъгали, че ще фалират, нямам друго обяснение. Френки ще ги съди за неизплатени заплати, те искат да дадат 300 млн за трансфери т'ва лято, думи нямам.

Тая новина откъде я избарахте, доколкото знам Барселона ще взимат Аспиликуета за десен бек. А иначе парите ги харчат защото си продадоха активите. Тв права и подобни.

То да си толкова на червено, да си продадеш всичко, което имаш само за да хвърлиш всичко в трансфери. Бахти болния клуб е това, честно. Нали зимата взеха Обамеянг, сега искат да го разкарват...