Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, kibo1992 said:

"I know what will now come up, it's clear. We said we don’t need a midfielder because we have enough - and we actually have enough - Jurgen Klopp 

😄 😄 😄 😄 :

enough ама за какво?

За белот?

За тенис на маса?

За да ходят по шляпки в лазарета?

То бива и бива твърдоглавост ама...

Сезона току що започна,а аз като си помисля за положението на полузащитата ни и започвам да си припявам"All we need is a miracle"

15 minutes ago, Nightfate said:

Некви новини за халф ,че ще взимаме има ли рефрешвам туитъра през час почти нищо 

Само това е за сега - 

Liverpool are said to be 'preparing an offer' to sign one of Serie A's top midfielders in Marcelo Brozovic #LFC

.@FabrizioRomano:

“Jurgen Klopp and Liverpool will consider a new midfielder if there is an opportunity on the market. believe that Sporting Lisbon’s Matheus Nunes is a very interesting player who could be a good fit for this team, but we need to see the amount that the club will be prepared to invest.”

Малко размисли от Романо. Не знам дали ги прави на база конкретна информация или просто слухове около отбора. Тоя пич от Спортинг вчера го гледах в мача им с Брага и определено няма да се дърпам много. Особено рейда и асистенцията за вторият им гол беше страхотен.

36 minutes ago, paton said:

.@FabrizioRomano:

“Jurgen Klopp and Liverpool will consider a new midfielder if there is an opportunity on the market. believe that Sporting Lisbon’s Matheus Nunes is a very interesting player who could be a good fit for this team, but we need to see the amount that the club will be prepared to invest.”

Малко размисли от Романо. Не знам дали ги прави на база конкретна информация или просто слухове около отбора. Тоя пич от Спортинг вчера го гледах в мача им с Брага и определено няма да се дърпам много. Особено рейда и асистенцията за вторият им гол беше страхотен.

За този пич и Палиня, който онзи ден направи хубав мач срещу нас, бях чел преди някъде една много хубава статия, в общи линии идеята беше, че те двамата са били в основата на прогреса на отбора и спечелените там титли/купи.

Ние реално имаме 4-ма халфа и половина. Милнър горкия на 100 години го пускат да обръща мачове, щото няма кой. Харви момчето е на 18 години ... Абсурдно е да се очаква от 36 годишен и 19 годишен всеки мач да влизат и да ти подобряват играта драстично.

Брозович е животно и ще е уникален трансфер, но се съмнявам. Не очаквам да привлечем халф до края на маркета, ние сме доказали, че не се учим от грешките си и накрая на сезона пак някой друг ще ни е виновен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Тиаго го дава аут за 1 месец поне, а Джеймс Пиърс пише, че това може да накара нашите да преразгледат възможностите. Въпреки че в последно време Пиърс май го ползват само за фалшиви новини от отбора.

Има и друг момент с халфа, който колкото и да боли трябва да отбележим.

На Клоп бро-манса  с играчите колкото и да помага в такива ситуации пречи - той може да убеждава качествени играчи да идват при него за пари, които биха били поне по 1.5 в друг голям клуб. А това постига с убеждавания за постоянна игра и т.н. 

Е как в такава ситуация да убедиш качествен играч да е подържаща роля за не много пари, как да убедиш шефовете да кихнат повече като си им показал, че може и с по-малко?

Патова ситуация за Юрген. Аз не съм believer за ново попълнение, но пък си се надявам до край.

29 minutes ago, Shinobi said:

Има и друг момент с халфа, който колкото и да боли трябва да отбележим.

На Клоп бро-манса  с играчите колкото и да помага в такива ситуации пречи - той може да убеждава качествени играчи да идват при него за пари, които биха били поне по 1.5 в друг голям клуб. А това постига с убеждавания за постоянна игра и т.н. 

Е как в такава ситуация да убедиш качествен играч да е подържаща роля за не много пари, как да убедиш шефовете да кихнат повече като си им показал, че може и с по-малко?

Патова ситуация за Юрген. Аз не съм believer за ново попълнение, но пък си се надявам до край.

На пръв поглед си прав!

Но като се замислиш, кои са ни "сигурните" опции, ако всички са здрави? Имаш Фабо (28), Тиаго(31 често контузен) и Хендо (32 последните сезони и той не рядко е в лазарета). Другите са резерви или с доста по-периферна роля. Защо да не се вземе качествен и опитен халф  (23-26), който до година да е твърд титуляр, ако не още в тази? При все, че правим грубо около 50-55 мача на година, а тази ще има и Световно по средата на сезона, има логика да се вземе такъв играч. Сега вече, кой, как и за какви пари си е работа на ръководството.

Освен ако Клоп не мисли, че Карвальо и Харви ще се справят със задачата на нивото на Тиаго в момента. Ако така мисли, се надявам да е прав, защото заради липсата на такъв трансфер може сезона ни да отиде по дяволите. 

Мисля, че този евентуален трансфер на качествен халф е само в нашите глави. 

Ако ще се взима някой на пожар да се закърпи положението, пример - Чалханоглу.. Няма смисъл, по-добре да играе Харви Елиът, като се контузи той Кейта ще е готов, ще изиграе 45мин, после Милнър ще закърпи докато се върне някой измежду Окса, Тиаго и Джоунс. Общо взето всеки ако успее да изиграе по 7 мача ще избутаме сезона и с малко късмет ще влезем в топ4. 

Според мен с тази къса халфова линия, няма да можем да придобием това постоянство от предни години, освен както каза колегата по горе, ако Елиът и Карвальо вместо за 3год се развият за 3 седмици. 

🚨 NEW: Matheus Nunes will certainly have been discussed at some point, given his age, profile and ability. It remains to be seen, however, if anything more concrete develops between now and the end of the summer transfer window. #lfc [liverpool echo

От Ливърпул Еко излезе статия, която потвърждава написаното от Романо. Явно Нунес е една от опциите, но дали ще скочим за него до края на прозореца ..

10 minutes ago, paton said:

🚨 NEW: Matheus Nunes will certainly have been discussed at some point, given his age, profile and ability. It remains to be seen, however, if anything more concrete develops between now and the end of the summer transfer window. #lfc [liverpool echo

От Ливърпул Еко излезе статия, която потвърждава написаното от Романо. Явно Нунес е една от опциите, но дали ще скочим за него до края на прозореца ..

€59M midfielder with sumptuous passing range rejected €11M contract from Premier League club to wait for Liverpool move

Едно време Тиери Анри го бяха трансферирали в ЦСКА. После някой беше се гаврил нещо със страницата на ЦСКА. Така лиии, влязох в на Левски и аз направих разни работи. Така, че да се има на предвид. Мисля, че може да се направи страницата да има парола и само опраделени хора да си я ъпдейтват, ама като цяло всеки може.

1 hour ago, tsbalabanov said:

Е топ 4 ли е целта пред отбора? Все си мислех, че е титла или борба за титла до самия край.

Казвам, че ако продължаваме с тези контузии титла ще видим знаеш кога. Реално имаме 3ма халфа, които могат да ни дърпат към титлата. Останалите ще ни дърпат към топ4. Представи си срещу Сити на Етихад -  Хендо, Милнър и Харви...ад. 

Дано има нещо вярно за този пич от Спортинг и Клоп покаже, че не е толкова твърдоглав.