Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, ReD_Gerrard said:

Ами като знаем, че с един правилен халф пак ще бием наред, всички ще се дивим и пляскаме, как да мълчим?

Ама това е въпроса. Кой е тоз правилен халф ?

Някой казват, че Белингам не става. Немците имали слабо първенство, в Англия щял да издиша. Други пък казват, че са само спекулации и изобщо не сме го искали.

Бисума го взеха Тот. Оня детето-чудо от Монако, реал го прибраха. 

Тилеманс вчера го гледах срещу фарсеналите, ми той мощно мързелив. 
Потичва си така айляшката, пасчета наблизо, тук-таме отнеме някоя топка. Туй дали заради евентуална продажба или си е просто такъв не знам. 

Сега започнах да звуча като защитник на това да не взимаме халф. 

Не ме разбирайте погрешно, иска ми се също толкова да вземем някой, защото издишаме и освен че си личи, всички го виждат, само нашия щаб не. 

Ама седи върпоса, кой е правилния халф... ?

2 hours ago, fishek said:

Тилеманс вчера го гледах срещу фарсеналите, ми той мощно мързелив. 
Потичва си така айляшката, пасчета наблизо, тук-таме отнеме някоя топка. Туй дали заради евентуална продажба или си е просто такъв не знам. 

И аз не знам, но мисля, че няма мотивация да играе още за лисиците.

Би ни бил полезен този белгиец поне колкото Ориги, но не вярвам да го купим.

Аз разбирам позицията за “правилния” халф, въпросът е, че според мен той не е само един. В момента един на брой халф би ни решил проблемите този сезон, но догодина ще трябва да са минимум двама, а кога сме взимали двама за една зона в един прозорец? Освен турското менте и Дейвис на пожар, не се сещам за друг случай. Тоест, въпросът е дали има повече от един човек, който да е “правилен” и да е в списъка. Ако ли не, то реално няма значение кога ще го вземем, преебани сме вече.

14 hours ago, Chinaski said:

Само да припомня че за летния трансферен прозорец имаме нет спент от 5 мил паунда...

IMG_20220814_184531.jpg

Не трябва ли да даваме вече некви къси пари за дългобедрената португалска газела на вълците?

7 minutes ago, S.Gerrard(8) said:

Дали има още някой, който след този мач мисли, че нямаме нужда от ново попълнение в халфовата линия?  

Естествено, ако визираме този мач, в който точно халфовата ни линия беше единственото читаво до картона при липсваш ляв фланг, изолирани Салах и ван Дайк и превъзбуден Нунез. 

След картона пък Хендо и Фаб меко казано мачкаха уж двойно повечето играчи около тях в зоните им. 

1 hour ago, flyhorse0906 said:

Да има.Клоп.

Бих казал Хенри. Все пак той му е шеф. Не очаквам Клоп да излезе и каже "Набелязани са играчите Х и У, ама скръндзата Хенри иска с 5 млн нет спент да минем". Нали не го очаквате това? Клоп ще е като  политиците. Ще се оправдава с глобалното затопляне, моментната позиция на Сатурн и прочие.

Не е нормално твоите конкуренти да се подсилват значително, а ние да минем с 1-2 трансфера. Трябва ни поне един халф профил Тиаго - СЕГА. Карвальо и Харви имат потенциал, но ще бъдат фактор евентуално, чак другия сезон, а на нас ни трябва по спешност в момента.

6 hours ago, Stivi_G said:

Бих казал Хенри. Все пак той му е шеф. Не очаквам Клоп да излезе и каже "Набелязани са играчите Х и У, ама скръндзата Хенри иска с 5 млн нет спент да минем". Нали не го очаквате това? Клоп ще е като  политиците. Ще се оправдава с глобалното затопляне, моментната позиция на Сатурн и прочие.

Пак се почна старата песен...

Wolves are now closing on Matheus Nunes deal with Sporting, agreement on €45m fee plus €5m in add-ons as talks on player side are still ongoing and progressing. 🚨🟠 #WWFC

Wolves hope to complete every detail of the deal this week - would be a club record fee.

Това е от Fabrizio Romano

Да не като с Диаз

21 minutes ago, XhoSsa said:

Wolves are now closing on Matheus Nunes deal with Sporting, agreement on €45m fee plus €5m in add-ons as talks on player side are still ongoing and progressing. 🚨🟠 #WWFC

Wolves hope to complete every detail of the deal this week - would be a club record fee.

Това е от Fabrizio Romano

Да не като с Диаз

Нема бре, ще го вземат да ни го обиграят за сезон-два, ще ни го харижат после за едни 60-70 млн. панди и пито-платено.

"Wolves hope to complete every detail of the deal this week - would be a club record fee."
Малка утеха е, че не отива в директен конкурент за челните места.