Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Да започнем с това, че не се казва Елиът, Милнър, Мортън и т.н. - хора, които не могат да са дългосрочно решение на дълбочината в средата на състава на клуб със заявки за титулуване в Англия и Европа.

Продължваме със златна височина за бокс ту бокс от 183см, оценен с отличен дрибъл, пас и игра с тяло. Вкарва, асистира.

Споко - сега ще го гледаме и ще си отговаряме на въпроса ти. Цената ще се удвои докато се наканим и след две години ще се окаже в Сити или Реал, докато ние се правим, че сме намерили нещо по-добро. Филма е един и същи, повтаря се до безкрай.

“Sky Germany, who have a very close relationship with his agency are reporting that he is unhappy with his situation at #Liverpool. You could say that Liverpool are unhappy with Naby Keita because of the player they thought they were buying & what they got.”

- @MelissaReddy_ 🗞 

Интересно изказване и то от журналист, който беше близо до отбора. 

Тоя Кейта излезе като бизнес с аржентинец за Лайпциг. Купиха го за реалната му цена, продадоха го за колкото казва, че струва и ще си го върнат за сегашната му реална цена т.е. нищо.

Unhappy, ама изглежда сме му предложили договор, който да откаже. Дано наистина не преподпише, че тоя още 5 години да ми трови нервите, няма да издържа.

19 minutes ago, tsbalabanov said:

Unhappy, ама изглежда сме му предложили договор, който да откаже. Дано наистина не преподпише, че тоя още 5 години да ми трови нервите, няма да издържа.

Сигурен съм че идеята е да преподпише и догодина да се продаде та да се вземат пари, иначе 50 мил на боклука дето се вика...

Типичният "лоялен" "мотивиран" "скромен" " афроамериканец" .... да не го кажа с истинските му думи , че ще ме баннат . Мисля всички ме разбрахте 🙂

Схемата е ясна ..... и аз незнам защо му предлагаме нов договор на тоя безхаберник дето 1 мач играе после 15 е контузен и никога не е влизал във форма ..... но въпреки , че никакъв го няма и е вечно контузен , иска да получава много кинти и надушва , че сега му е момента да алчнее защото в средата сме леш .... 

Аз бих постъпил в стил червения нос и бих го поздравил с тази песен : 

37 minutes ago, Chinaski said:

иначе 50 мил на боклука дето се вика

Е то това не е ли ясно отдавна.. 

Ако му добавиш и заплатите, евентуална продажба би била някакъв жалък скрейпинг на щетата.

2 minutes ago, Shinobi said:

Е то това не е ли ясно отдавна.. 

Ако му добавиш и заплатите, евентуална продажба би била някакъв жалък скрейпинг на щетата.

С нов договор някой може да се подлъже да даде 30 мил ако не е пак контузен повечето време...

2 hours ago, Chinaski said:

С нов договор някой може да се подлъже да даде 30 мил ако не е пак контузен повечето време...

Трябва да се надяваме на тези две условности: да не се контузи и направи някой друг добър мач, че да се излъже някой да го вземе. Шансът според мен е минимален. Ако беше лесно досега щяхме да го продадем, когато и беше по-млад. След всяка година шансът да му вземем пари намалява. А това дали ще се контузи или не е вече не дали, а кога и за колко време.

Кейта ли ги пуска тия новини, Ливърпул ли, не знам, ама се опитват да експлоатират търпението на феновете на макс и не е ок. 

Ако е Кейта, аз лично не виждам възможен по лош тайминг от сегашния. Ако е Ливърпул, може да се опитват да отклонят вниманието към Кейта от шитсторма дето стана с контузии, резултати и Нунез, но си играят с търпението на феновете, на които им писна да четат новини за контузии и импотентност на трансферния пазар. 

От агента на Кейта тръгна всичко. Новината вчера беше пусната от немски журналист в Скай, който бил много близък с агента на Кейта.

Клоп обаче бил казал и че би се зарадвал на още един халф, ама не бил той начело на финансите. Някой ако е гледал цялото интервю да каже дали има още нещо, щото това са си камъни в градината на ФСГ на първо четене. 

13 minutes ago, Dacheff said:

Клоп обаче бил казал и че би се зарадвал на още един халф, ама не бил той начело на финансите. Някой ако е гледал цялото интервю да каже дали има още нещо, щото това са си камъни в градината на ФСГ на първо четене. 

https://video.liverpoolfc.com/player/0_4ek7yhc6/

Последните три минути. Всеки може да си прави тълкованията, аз няма да изразявам моите 😄

On 22.08.2022 г. at 11:33, Toshko_Afrikanski said:

https://video.liverpoolfc.com/player/0_4ek7yhc6/

Последните три минути. Всеки може да си прави тълкованията, аз няма да изразявам моите 😄

Ми бая се посмя Клоп на варианта за продажбата на Кейта...сега обаче ми е интересно на кой му е смешно... на мен лично не ми е...на теб не знам. Ама при положение че си купил 3ма изключително чупливи мидфийлдъри- Кейта, Окса и Тиаго с почти нулев принос за отбора трябва да си готов да имаш 6 поне за тия три места...и то не някви пенсионери и тийнейджъри без топки....

Jurgen Klopp on whether Naby Keita’s injury will change the club’s stance on signing a new midfielder:

“It’s a little difficult [to answer]. I’m not really the right person to ask. As a manager, I’d like to have more players who are available [to play], naturally.” #lfc [skу

Това го разбирам като намек, че Клоп все пак си иска нови, колкото и да се правеше на луд, но няма решаващата дума.

Не знам ама всички тия циркове съвпадат слочаено и с напускането на Майкъл Едуардс. Предишни години пак сме се правили на луди, ама айде 2020 може някак си да се замаже, защото в началото всички бяха здрави и след затворения джам си епм. Сега, обаче, всичко си епм още във 2-3 кръг и има време и се ослушваме... 

image.png

Ей тук си се вижда нагледно. Не е Едуардс. Не е Клоп. ФСГ е причината за това кретане тип стъпка напред - 3 на място - две назад.

Ясно е, че Клоп и Едуардс направиха чудеса и са работели и постигали резултатите си въпреки условията, в които са поставени.

Просто бай бизнесмена си е мръсно копеленце с екселска таблица на флашка дет я е стискал в дясната ръка от втори клас в частното училище.

Грам да не се забравя, че в харчовете за тия години имаме нови трибуни и нова тренировъчна база.

Моя извод е простичък - с тези - толкова. Много повече е от всички предишни, които аз съм наблюдавал приживе и съзнателно, но ударихме тавана. С тези - толкова.

Според мен, както казва колегата отгоре червен картон на Марио Метушев се получи малко. Нийл Джоунс излиза с информация, че контузията на Кейта си я има и на всичкото отгоре май е сериозна.

Еми дюне знам какво друго трябва да се случи щом контузията му е сериозна за да вземем халф до края на прозореца той при несериозна контузия го няма по месец два не пък сега значи 

2 hours ago, paton said:

Jurgen Klopp on whether Naby Keita’s injury will change the club’s stance on signing a new midfielder:

“It’s a little difficult [to answer]. I’m not really the right person to ask. As a manager, I’d like to have more players who are available [to play], naturally.” #lfc [skу

Това го разбирам като намек, че Клоп все пак си иска нови, колкото и да се правеше на луд, но няма решаващата дума.

Естествено, че иска нови, но няма да тръгне и да критикува собствениците публично. Човекът е професионалист и има етика в отношенията. Целият проблем е, че на собствениците не им се вадят собствени пари от джоба за нови футболисти.