Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Добре де, тоя Белингам нали и той е на 19 като Харви. Та, Харви е малък и не го харесваме, откъде знаем, че Джъд Белингам ще дойде и ще ни оправи центъра? Не ме разбирайте погрешно, искам да го вземем, но наистина не разбирам този хайп за момента.

Any money received could be used to find a replacement. Moises Caceido at Brighton is one possible solution. He fits the profile in terms of age and numbers - a player of incredible promise who is now a Premier League regular in a fine team at the age of 20, as per @maddockmirror

По скоро искаме, ако му вземем пари да ги използваме за Кайседо от Брайтън.

Между другото тоя младеж оня ден ги разпиля манювци в центъра. 

помислих си - бати пича. 

Погледнах му профила, млад, здрав и нахъсан. 

Малко не виждам Брайтън как ще го изпуснат след Бисума, ама кой знае..

1 hour ago, J.N.K. said:

Добре де, тоя Белингам нали и той е на 19 като Харви. Та, Харви е малък и не го харесваме, откъде знаем, че Джъд Белингам ще дойде и ще ни оправи центъра? Не ме разбирайте погрешно, искам да го вземем, но наистина не разбирам този хайп за момента.

Харвито е пълна енигма за мен, да не кажа, че ми се вижда и недоразвит. Белингам си идва с визитката. Няма място за сравнение в случая.

14 minutes ago, SFA said:

Харвито е пълна енигма за мен, да не кажа, че ми се вижда и недоразвит. Белингам си идва с визитката. Няма място за сравнение в случая.

Не знам коя е по-добрата визитка от това да играеш в Ливърпул или в Дортмунд, ама щом казваш...😉

18 minutes ago, SFA said:

Харвито е пълна енигма за мен, да не кажа, че ми се вижда и недоразвит

Харвито е точно второто от цитата. Като за ВЛ говоря. Ако можех да го избирам за 5 на 5 на улицата щеше да е първи избор винаги. 

В английския футбол обаче го гледам как 7 от 10 пъти само от полъха на връхлитащия противников играч топката му изскача от краката. А и насирацията в главата му не е за пренабрегване също - толкова ги е напълнил, че не вдига поглед от топката даже и като е излязла в тъч.. Ем как да знаеш, че някой ти връхлита и да предугадиш как да запазиш топката?

Не става туй момче, поне не и за халф, не на тая възраст, не на това ниво.

Кейта мигновенно да се изпраща към Дортмунд , независимо от цената, може и да не вземем това което искаме като сума, но освобождава място. Ако беше някой друг отбор, досега този да е разкаран. И да се купи халф, който да не е чуплив. Аман от стъкленяци. 

29 minutes ago, fishek said:

Между другото тоя младеж оня ден ги разпиля манювци в центъра. 

помислих си - бати пича. 

Погледнах му профила, млад, здрав и нахъсан. 

Малко не виждам Брайтън как ще го изпуснат след Бисума, ама кой знае..

Срещу подобаваща сума ще го пуснат, само да не се скръндзим.

Е аз точно това питам -  щом Харви Елиът не става и е недоразвит, откъде накъде Белингам е? 

За мен Харви се справя достатъчно добре, т.е. не е в него проблема. Естествено с Тиаго щяхме да сме по-добре, ама там опита си казва дума. 

Аз от Белингам нямам кой знае какво впечатление, само че е доста атлетичен...парите са му адски много, хайпа е много голям, по принцип не взимаме такива играчи, но явно са го наблюдавали много нашите и са видяли нещо.

Сега сме на зор и имаме нужда от халф дето ще заиграе веднага, без дълга, даже никаква аклиматизация и да познава отбора! Няма време...т.е. ни е нужен халф играещ във ВЛ. Ясно е, че от Топ 6 няма как да вземем, така че остават още 14 отбора, дето да търсим! От тези отбори все ще има 1-2 играча, дето да свършат работа и могат да се вземат със правилната оферта! А, за бъдеще / другото лято / вече може да се търси халф извън ВЛ! Сега ножа е опрял в гърлото и трябва да се реагира бързо...Остават още 7 дни...🤔

1 hour ago, demons_eye said:

Аз мисля, че и с покупка на един халф няма да е достатъчно.

То е ясно, че няма да е достатъчно, но поне нещо да се закърпи положението. Тройка нови халфове си трябва, но ние такива пари няма да дадем сега, затова поне един сега и още двама следващото лято - Кейта изобщо не го броя., Окса и той е там, и двамата с изтичащи договори, Милнър следващата година и него не броя, все пак си стана вече на 40 години..........

1 hour ago, Taipan said:

Сега сме на зор и имаме нужда от халф дето ще заиграе веднага, без дълга, даже никаква аклиматизация и да познава отбора! Няма време...т.е. ни е нужен халф играещ във ВЛ. Ясно е, че от Топ 6 няма как да вземем, така че остават още 14 отбора, дето да търсим! От тези отбори все ще има 1-2 играча, дето да свършат работа и могат да се вземат със правилната оферта! А, за бъдеще / другото лято / вече може да се търси халф извън ВЛ! Сега ножа е опрял в гърлото и трябва да се реагира бързо...Остават още 7 дни...🤔

Що бе, извън топ 6 има много готини халфчета, не всичко качествено е в шестицата, само трябва кинтите да се извадят. Има риск в този етап, когато първенството започна, но ако се разкара Кейта и се вземе халф от Висшата лига, който да не е чуплив, риска си заслужава.

Следващите нови покупки , които и да са те , трябва да са с добро хистори с контузиите , а не като Конате например . Диас има добра история например, гледам почти не се е контузвал . Не може да добавим още един рисков играч, като Заниоло например , с 3 дълги контузии в последните години .

Защо например в лазарета ни са Матип, Конате , Жота ( айде дано при него е по-скоро случайно ), Тиаго, Окса и Кейта ..

Вместо да са Салах, Ван Дайк, Робо, Трент и Фабиньо? 

Новия халф задължително да има добра визитка и 90 процента изиграни мачове !

2 hours ago, makedonski said:

Има риск в този етап, когато първенството започна, но ако се разкара Кейта и се вземе халф от Висшата лига, който да не е чуплив, риска си заслужава.

Аз пък имам една идея, която може да прозвучи налудничаво на много хора: да НЕ разкарваме Кейта и пак да вземем нов халф.

8 minutes ago, ReD_Gerrard said:

Аз пък имам една идея, която може да прозвучи налудничаво на много хора: да НЕ разкарваме Кейта и пак да вземем нов халф.

Подкрепям я, колкото по-дълга скамейка, толкова по-добре, но нашите янки собственици, от всичко дотук, не са съгласни на това.

Макар, че не знам за какво са ни играчи, които половината от сезона са контузени и са в лазарета. Има ли смисъл, просто да ги държим за дълбочина на състава? Нито тако, нито вако. Както казват , по западните български земи.

Да държиш толкова сезони Кейта в отбора или трябва да си глупав или да си мазохист. Клоп не е глупав.

Говорите, че Елиът изглежда недоразвит, но този епитет важи в най–голяма степен точно за гвинейския изтърсак. Винаги е половин крачка в страни от правилната позиция, аха да пресече–греда, аха да затвори–греда. Този човек няма живеца необходим за ВЛ. Техника има ама кел файда. Отделно, че и Стъридж е като Айрън мен спрямо тоя. Аз лично ще се напия от кеф в деня в който се разкара от отбора.

1 hour ago, Raybeez93 said:

Пичове, само си чешем езиците тука.. ясно е че никой няма да вземем до края на прозореца.. чак към януари когато сме закъсали зверски и сме далеч от топ местата, нашите ще се сетят да вземат някой палячо на пожар до края на сезона. Така ги виждам нещата.

... само ако и Тотнъм го поискат, и ще го броят като трансфер за следващото лято...

7 hours ago, Taipan said:

Не знам коя е по-добрата визитка от това да играеш в Ливърпул или в Дортмунд, ама щом казваш...😉

Е той Харви играе за Ливърпул по някаква щастливо стечение на обстоятелствата. Като Лалана навремето. Знам, че ще кажете бил млад и сърцат, ама и футболно не е доста грамотен. Гонихме там някакви рекорди с това момче, не вярвам, че ще го бъде при нас, ама твърдоглавост та на Клоп може и да ме опровергае.

10 hours ago, Taipan said:

Сега сме на зор и имаме нужда от халф дето ще заиграе веднага, без дълга, даже никаква аклиматизация и да познава отбора!

Каутиньо - идеален !  Под наем до 15 ноември или до януари.  

Но едва ли ще го пуснат...