Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Chinaski said:

Ясно е че искаме Белингам, много вероятно е вече да е договорен за догодина...но също така е ясно че ни трябват поне 2 халфа...така че няма да е абсурдно да вземем сега един и него лятото..

Ей това обсъждахме с един приятел преди малко договори си Белингам за 2023 лятото вземи свга един Де Йонг/Невес и положението заспива за години напред.

На мен не ми харесва, че в последния момент ще взимаме халф. Това в повечето случаи значи, че се взима каквото има на пазара, а не това, което ти трябва. И преди някой сега да скочи и даже - “кво па мрънкаш, няма угодия”, не, не искам това. Исках в края на май да сме имали ясната идея, че ни трябва халф, да се калкулират статистиките в ексела юни и да го вземем и да си цъка с отбора. Щото сега хем ядохме пацата в първенството вече, хем ще взимаме каквото има на пазара. Без всен план и ясна стратегия.

И все пак - Невеш е най-Клоп от всички, с които ни свързват, но си мисля, че ще вземем тоя, който ще иска най-ниска заплата.

И аз мисля, че ако ЕВЕНТУАЛНО се вземе халф, /в което много се съмнявам/ Рубен Невес е тавана. Де Йонг, Барела са в сферата на фантастиката. И ако вземем халф, то според мен Кейта е пътник, след което идва и другия въпрос кой е тоя нещастник, който ще го купи... 

Никой, ще изчака да му свърши договора или най-много като част от сделка за Белингам. Иначе с оглед на слуховете най-реален ми се струва Невеш или Кайседо. Франки ми допада певече, но с тази заплата ... 

Не мисля, че има време за халф, дано греша. Но пацата в първенството не я ядохме, защото не е купен халф. Ефектът от непривличане на халф би бил дългосрочен, а не в 3 мача , в които играчите и Клоп (особено с подготовката) се осраха. Даже Фабиньо беше резерва последния мач...  

Не знам какво му е реалистично на Кайседо, той миналата година подписа с Брайтън и с цел да е заместник на сигурния напускащ Бисума.

21 minutes ago, kir0w said:

И аз мисля, че ако ЕВЕНТУАЛНО се вземе халф, /в което много се съмнявам/ Рубен Невес е тавана. Де Йонг, Барела са в сферата на фантастиката. И ако вземем халф, то според мен Кейта е пътник, след което идва и другия въпрос кой е тоя нещастник, който ще го купи... 

Е нали му свършва договора, никой няма да го купува. То може и да спре с футбола, ако не му предложат договор. При нас се надявам да не играе повече ако вземем халф.

Ако е Рубен Невеш, за мен избора е супер. Няма да е много скъп. Не е необходимо да се аклиматизира или да се адаптира във Висшата лига. Ще бъде добро освежаване. И е креативен. Което понякога доста ни липсва срещу затворени отбори.

21 minutes ago, makedonski said:

Ако е Рубен Невеш, за мен избора е супер. Няма да е много скъп. Не е необходимо да се аклиматизира или да се адаптира във Висшата лига. Ще бъде добро освежаване. И е креативен. Което понякога доста ни липсва срещу затворени отбори.

И стреля от далече.

17 hours ago, makedonski said:

Ако го вземем и него, портокалско- бразилската колония, ще надвиши английскоговорящата😀

9 minutes ago, Chinaski said:

Накрая ще кажат е ето бяхме приготвили парата, искахме да го вземем ама не стигна времето за документите 😄

Като при Карвальо зимата 😁😁

26 minutes ago, oZZy said:

Белингам щял да дойде Януари. Не искал да сменя отбора преди световното.

Иначе кака Линда май си е направила нови цици. Ето където са отишли парите за трансфери. Халфът си е халф, ама и циците са си цици.

Проблема е,че ако парите отидеха за халф аз щях да се изкефя.А с на Линда циците,дедо се кефи...

Ако се хвърляме за халф до края на джама, това ще е Рубен Невес, идеален за нашата политика, май е в последната година от договора, иска да се маха, играч, който ще пасне бързо на нашата схема, а и като характер пасва на Клоп. Имам предвид като играч. Няма да иска баснословна заплата, като Тилеманс. Ние кинти туку така не даваме. Така, че според мен, ако нещо ще правим ще е в тази посока. За Де Йонг слуховете са Химера. Пръскаме пари, но ако Клоп прецени, че това е играчът който пасва в неговата схема. За Кайседо също смятам, че няма да се хвърлим, млад е , перспективен е, но няма кой да го чака, на нас ни трябва играч, който веднага да върши работа в халфовата. Такъв е Рубен Невес. Въпросът е дали Клоп ще поиска трансфер. Хенри за 30-40 мил. мисля, че няма да се скръндзи, за повече да, но като знае, че привържениците после ще мрънкаме цял сезон и ще му се навира в лицето, мисля, че тези пари ще извади. Въпросът е в Клоп, иска ли го или не.

14 hours ago, Chinaski said:

Накрая ще кажат е ето бяхме приготвили парата, искахме да го вземем ама не стигна времето за документите 😄

По-скоро ще е от типа: "Искахме, ама нямахме желание."

10 hours ago, oZZy said:

Белингам щял да дойде Януари. Не искал да сменя отбора преди световното.

Иначе кака Линда май си е направила нови цици. Ето къде са отишли парите за трансфери. Халфът си е халф, ама и циците са си цици.

Е и аз ако съм Хенри: циците на Линда > халф.

Това за Белингам откъде идва като инфо? Ако има нещо вярно - да, по-добре зимата от другото лято. Макар че до зимата вече сезонът може и да е тотално заминал. Поне в ШЛ се надявам да сме още.

1 hour ago, Dacheff said:

Е и аз ако съм Хенри: циците на Линда > халф.

Това за Белингам откъде идва като инфо? Ако има нещо вярно - да, по-добре зимата от другото лято. Макар че до зимата вече сезонът може и да е тотално заминал. Поне в ШЛ се надявам да сме още.

Тия цици да не са 50 милиона баси...