Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Stivi_G said:

Представете си, че КДБ и Гюндоган липсват месец за МС. Това определено ще доведе до загуба на точки, особено ако в този период играят срещу коварни, за тях отбори. 

Представи си, че Тиаго и Кейта изкарат сезона без да се контузят, а Окса се научи какво да прави на терена. Трудно нали? Невъзможно? Заради това ни трябваше да вземем халф преди 2 месеца. Май само Клоп се изненада от многото контузии.

Мдаааа...

Прозрях дългата ръка на Хенри в този трансферен прозорец...

Не му се дават кинти за трансфери и за това избута на Линда млечните жлези пред фото обективите.Да имаме ние феновете някакъв повод за дискусии.Като няма трансфери които да коментираме,коментираме на Линда любовните вентили -вкус,мирис,пълни ли шепата на лиричния герой,не я ли пълни?Ако не я пълни значи и там сме се опитали да минем тънко....

Абе.... мани, два дни преди да затвори джама щом има повече дискусии за на Линда деколтето отколкото инфо за някой и друг стойностен трансфер,пиши го бегал тоя прозорец. За мен най-много да обявят,че сме договорили Белингам за догодина,на други трансфери не се надявам. 

Ядосвам се ..... отново . Манафите купуват от Реал , Сити от където си искат , Барса , ПСЖ , Челси , Тотнъм , дори Арсенал , Юве и т.н. и т.н. купуват доказани футболисти а за нас ОТНОВО чета следните статии : 

- Ливърпул поглежда към Чемпиъншиш за талантлив халф 

- Ливърпул преговаря за звезда на Цъвена звезда 

- Ливърпул изненадва с трансфер от Бохум 

- Ливърпул открадва нешлифован диамант от Генк 

И още от този сорт , как да не се ядосаш .... 

3 minutes ago, Hooligan2017 said:

Ядосвам се ..... отново . Манафите купуват от Реал , Сити от където си искат , Барса , ПСЖ , Челси , Тотнъм , дори Арсенал , Юве и т.н. и т.н. купуват доказани футболисти а за нас ОТНОВО чета следните статии : 

- Ливърпул поглежда към Чемпиъншиш за талантлив халф 

- Ливърпул преговаря за звезда на Цъвена звезда 

- Ливърпул изненадва с трансфер от Бохум 

- Ливърпул открадва нешлифован диамант от Генк 

И още от този сорт , как да не се ядосаш .... 

И какво като купуват ненужните "звезди" на големите отбори? Накрая на сезона пак ще са зад нас

Аз предлагам тази тема да бъде приключена. Ясно е вече, че никакъв халф няма да се взима. Наистина ми е дошло до гуша от тия наши собственици, предпочитам дори едни араби преди тях или китайци.

58 minutes ago, makedonski said:

Аз предлагам тази тема да бъде приключена. Ясно е вече, че никакъв халф няма да се взима. Наистина ми е дошло до гуша от тия наши собственици, предпочитам дори едни араби преди тях или китайци.

Не напразно хората са казали - Внимавай какво си пожелаваш! А и Клоп не купува звезди, никой не е бил звезда преди да дойде в Ливърпул на Клоп! Бил е добър или просто млад талант, но не и звезда!

1 hour ago, Taipan said:

Не напразно хората са казали - Внимавай какво си пожелаваш! А и Клоп не купува звезди, никой не е бил звезда преди да дойде в Ливърпул на Клоп! Бил е добър или просто млад талант, но не и звезда!

Аз не говоря за звезди, много съм наясно, че ние сме отбор, който изгражда футболисти. Но, е очевидно, че ни трябва поплнение в халфовата. Трябва ли да се чака последния момент а трансферния прозорец? И да  вземем момчето от Борусия, пак ще ни трябват поне още 1-2 халфа в халфовата. Накуп ли ще вадим парите за тях? Нямаме още един Коутиньо в резерва това да направим, както бе преди 4 години. 

5 minutes ago, alex59 said:

Ох на батяяяя!
А иначе, мисля че изборът на възможен халф се свежда до Сандер Берг и Конрад Лаймер. Или /най- вероятно/ никой.

Ако са вариант 1 и 2, то предпочитам тогава 3 😉

Ето нещо дето вече ми харесва, макар и не толкова, колкото на Кака Линда ц.ците

Ruben Neves clues start to add up as Liverpool transfer rumours continue

Wolves midfielder Ruben Neves has been linked with Liverpool as the transfer window enters its final week

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-ruben-neves-pep-lijnders-24881957?fbclid=IwAR3vtxTelic8mslv7fbMdyI8oN3-m5h14KXEudI1vMmoXa82pavD77n5_eU

4 minutes ago, Nightfate said:

Топ удар топ ще е Рубен Невес ще разберем по малко от 48 часа само 

Не се надявай...Номерът с посещението на Боса, беше да се покажат новите придобивки на Кака...а, не да се купи халф 🤣

С тия цици малко на спам ми изби работата тук. Сезирам ги м/Г/одовете. 

Берге го бяхме набелязали и преди 1-2 години, щом сме се отказали тогава, ме съмнява, че бутаме цената на някой друг. 

Дано поне не ни мъчат до последния ден и последния час на ТП за да обявят, който и да е.