Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

43 minutes ago, Hooligan2017 said:

Ако си направиш труда да прочетеш първите две изречения ще видиш, че второто започва със "Според С*н". Сам знаеш колко достоверен източник са те.

Между другото и на Арсенал им се е контузил един халф, така че и те ще търсят сега, а те търсят същото като нас и се спекулираше за Тилеманс/Невеш.

6 minutes ago, Raybeez93 said:

На тея Невес и Кайседо им искат по 100 милиона евра, така че забравете за тях.. по всичко изглежда че нов халф няма да има.

Еми толкова струват качествените играчи от ВЛ в момента, а и двамата са такива.

Сега проверих за този Кайседо, че не го бях чувал. 
Тоя е на 20 год с 10 мача в лигата, как тоя ще ни реши проблемите? Смисъл наистина ли е толкова добър, или е следващия Харви/Къртис дето ще чакаме? То и Белингам е млад, ама поне има повече мачове. Аз не съм против такива трансфери, ако Клоп смята, че ще стане голяма звезда, да се взима. Ама на нас ни трябва халф между 25-30 год дето да играе в следващия мач. Както Тиаго като дойде и за едно полувреме направи рекорд по пасове. Е без контузването после де.

11 minutes ago, oZZy said:

Сега проверих за този Кайседо, че не го бях чувал. 
Тоя е на 20 год с 10 мача в лигата, как тоя ще ни реши проблемите? Смисъл наистина ли е толкова добър, или е следващия Харви/Къртис дето ще чакаме? То и Белингам е млад, ама поне има повече мачове. Аз не съм против такива трансфери, ако Клоп смята, че ще стане голяма звезда, да се взима. Ама на нас ни трябва халф между 25-30 год дето да играе в следващия мач. Както Тиаго като дойде и за едно полувреме направи рекорд по пасове. Е без контузването после де.

Кайседо е брутален, поне в моите очи.  Изключително удоволствие на се наблюдава Брайтън в момента, без да съм гледал последния мач, който съвпадна с нашия и Кайседо е един от най-важните им хора. Довечера ще играят с Фулъм и ще се гледа. 

Лично мнение, с което не ангажирам никого - според мен е по-добър от Невес като цяло, но пък на нас ни трябва човек, който стреля отдалеч, а той май не е такъв, поне от това, което съм гледал.

Klopp: "This club arrived here in this situation with the way we deal with situations. I don't make the decisions about how much we spend. It's the truth but I never did. And we are still here and won a couple of things."

Klopp: "Let me say it like this, from time to time, I would like to risk a bit more [in the market] but I don't decide that. We have a great team and we will really try to squeeze everything out of this season."

21 minutes ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Klopp: "This club arrived here in this situation with the way we deal with situations. I don't make the decisions about how much we spend. It's the truth but I never did. And we are still here and won a couple of things."

Klopp: "Let me say it like this, from time to time, I would like to risk a bit more [in the market] but I don't decide that. We have a great team and we will really try to squeeze everything out of this season."

От къде е това инфо. Ебаси мрънкането. Нищо не се разбира. Звучи ми като оправдание.

Клоп беше казал, че иска да има първата и последната дума при трансферите, потвърди че са се разбрали за това. Много добре си го спомням това, че го каза, когато го назначаваха. На видео го гледах, не съм го чел преведено в Спортал. Сега какво означава първата дума. За мен това означава Клоп да каже, трябва ми халф, да поиска инфо от скаутския екип и от листата да избере 3 имена, някое от които да се купи. Ако не е така, как трябва да е баси? Не трябва ли Клоп да каже, искам да рискуваме с някой от тези 3мата. Ако той не може да го прецени това, кой тогава? Не си представям някой от американците да дойде и да му каже - Клопе, трябва да рискуваш с този халф....Под риск в контекста на казаното по-горе разбирам като пари разбира се.

А такива явно имаше планувани за Чумени, който ще излезе на Реал 100млн +150к седмична заплата (сега проверих). Айде нашите да са били готови за 60млн+ 100к заплата, е за тоя предвиден разход след тоя Чумени няма ли друг халф на тая планета, който да не е риск.

Каква първа и последна дума, бе, човек? Отбора няма пари, това е, преди няколко прозореца Клоп каза, че имаме да плащаме сметки, не можем да харчим като другите отбори. Не е "посибъл" да се харчат повече от 20 милиона на сезон явно. Честно казано, съвсем сериозно почвам да се чудя защо Клоп си пропилява толкова много години с ФСГ, явно обичта му към отбора, града и феновете е прекалено голяма.

Klopp: “I’m not careful [with the club’s money]. We get told what’s possible and what’s not possible. That’s it.”

Е да де, ама пари за Чумени е имало заделени. Надали са били партенка преговорите с него. И това за 20млн аз не го вярвам при положение, че сме от най-богатите отбори в света. В другата тема говорихме за разходите за стадион и база, не са нещо ненормално, което да не можем да си позволим.

22 minutes ago, oZZy said:

Клоп беше казал, че иска да има първата и последната дума при трансферите

Той си я има последната дума при трансферите, ама явно това е последната дума преди да се извърши плащането. А парите е ясно, че не ги нарежда той.

7 minutes ago, oZZy said:

Е да де, ама пари за Чумени е имало заделени. Надали са били партенка преговорите с него. И това за 20млн аз не го вярвам при положение, че сме от най-богатите отбори в света. В другата тема говорихме за разходите за стадион и база, не са нещо ненормално, което да не можем да си позволим.

Ами, или не сме богат отбор, или имаме най-смешните собственици в Англия. Тотнъм построиха цял стадион и пак харчат повече от нас, тия оправдания с тая трибуна са безкрайно жалки. Най-вероятно при привличане на Чумени, Садио щеше да остане в отбора, догодина да си тръгне без пари, а ние да купим Нунез за заместник, при което Белингам щяхме да го сънуваме, въпреки че ние най-вероятно пак ще го сънуваме. Сега е същата ситуация, Мане си отиде и дойде заместник, парите за халф обаче догодина(евентуално), защото не може толкова много на един път.

Също трябва да се отбележи, че това ни е най-успешния треньор за последните колко? 50 години? След него като почнем да взимаме новия Еди Хау харченето ни ще е още по-жалко.

6 minutes ago, oZZy said:

Те си седят за Белингам

Нямаме пари ли? А отбори като Уест Хем и Уулвс имат? Уест Хем братче хвърлят лудите пари за Пакета.. УЕСТ ХЕМ, а ние които редовно завършваме в топ 3, играхме три финала в ШЛ и тн нямаме пари. Честно, подигравка е тези прошляци да са собственици на такъв клуб.

17 minutes ago, Stojkica said:

Той си я има последната дума при трансферите, ама явно това е последната дума преди да се извърши плащането. А парите е ясно, че не ги нарежда той.

Е то май не се стига до последната дума. Ние не можем да тръгнем да правим трансфера, защото няма пари. Изобщо не е хубаво, че се стига до тоя цирк в края на трансферния прозорец.

13 minutes ago, Raybeez93 said:

Нямаме пари ли? А отбори като Уест Хем и Уулвс имат? Уест Хем братче хвърлят лудите пари за Пакета.. УЕСТ ХЕМ, а ние които редовно завършваме в топ 3, играхме три финала в ШЛ и тн нямаме пари. Честно, подигравка е тези прошляци да са собственици на такъв клуб.

И аз съм на това мнение. Срамно е това, което правят, т.е. нищо. Само прибират кеша. Скръндзи невиждани.

Just now, Chinaski said:

Нотингам Форест са на прага на 19тото си попълнение...над 200 милки са думнали

Всъщност са 157милиона. Което пак ги прави да изглеждат като гигант на трансферния пазар пред нас. Лошото е вече, че само конкурентите ни за топ6 се подсилват, а дори и останалите 14 отбора харчат повече от нас.

Плашещото е, че няма пари на гърба на сезон/и с рекордни приходи. Не ми се мисли ако паднем пак до 7-8 място какво ще харчим. Някой сега ще изкара състоянието на Барса като аргумент в защита на собствениците, ама между чичо Скрудж и цигани, които теглят бързи кредити, за да идат на море, има километри разлика. 

2 minutes ago, tsbalabanov said:

Плашещото е, че няма пари на гърба на сезон/и с рекордни приходи. Не ми се мисли ако паднем пак до 7-8 място какво ще харчим.

Пари има, но не им се дават сега, защото и така печелим престижни класирания + много пари от награден фонд, ТВ, спонсори и т.н. 

Чак ако паднем до 7-8 място ще почнат да дават много повече като Арсенал. 

Няма такова нещо като няма пари за халф. Ама няма да се дадат за кой да е, това е - така се избягват грешки на трансферния пазар, които костват много.

Както имаше за крило и нападател, така и за халф има. Някой в клуба е решил, че след като е изпуснал топ целта си, няма да привлича това лято и това е. И сега след много контузии настъпи паника. За силно желан халф щяха да се извадят 50+ млн. Клоп си харесваше тия халфове миналата година, сега прибави и Елиът, и атакуващ млад халф. Сигурно преди 1ви кръг е уверил собствениците, че може да се изчака до друг прозорец, за да се вземе топ цел. Той и сам си призна грешката в прав текст, стига ревахте, че е смешно.

Кейта не беше ли искан от Лестър в началото на прозореца, кой не го пусна или Лестър са се отказали?

1 minute ago, baivan said:

Чак ако паднем до 7-8 място ще почнат да дават много повече като Арсенал. 

Нищо няма да дават, защото няма да сме в Топ4, не помните ли какво беше преди? Нямаше как да се правят големи трансфери без ШЛ. Все е тая дали сме шампиони или на 9 място, пари няма, няма и да има.