Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Мда , това , че изпуснахме Мане беше най тъпото нещо което направихме последните години . Според мен между Салах и Мане имаше неразбирателство , Мане се чувстваше недооценен а ние правихме тънките сметки и не му дадохме достатъчно кеш отгоре и съответно човека си наби камшика ... а можеше още 2-3 години да мачка при нас . 

Окей, по интервюто на Клоп вчера се разбра, че първоначално сме искали Чуамени и не сме сполучили, избрал е Реал. След това по реда си идва Белингам, не ни го дават това лято Борусия. Не мога да се убедя, че има само 2 халфа на този свят, които да са точните за нас и то при положението ни с контузиите. Другото лято ще си заминат 2-3 халфа, отделно ни застарява халфовата линия… според мен трябваше да си вземем един сега, а не да хвърляме боб дали след месец няма да сме пак без трима от наличните ни халфове.

Да значи призна си за Чуамени мисля си същото значи искаш халф ня всяка цена по интервюто му било ти е на пол позишън Еми има и други бе мамка му нужен ни е !

7 minutes ago, J.N.K. said:

Колко е вярно, не знам.

Някой има ли наблюдения върху тоя ?

П.П Тилеманс и Дъглас Луиз освен за около 45 милиона и сме ние 🥲😅😅

2 minutes ago, baivan said:

Не вярвам на туитъри, хеле пък от някой неизвестен и то от вчера.

Абе то първата информация, че вземаме Дарвин дойде от някаква мадагаскарска фен група май пак в Туитър, пък после се оказа вярно.

Ще разберем след минути дали има нещо вярно, като излезе съставът на Уувс. Ако е на терена Невеш, значи няма такова нещо със сигурност.

Опа, на терена ще е, сори.