Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Raybeez93 said:

Хендо е контузен след мача.. интересно срещу евертън кой ще играе в средата??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Милнър, кой да е. Вече май игра с Харви и Фабиьно в средата. То тоя мач и без това ще е баси коридата.

Доминик Кинг току що каза ,че сме на пазара за Халф а тоя пич дето тръгна слуха от него за Цимикас също каза ,че нещата се случват с Дъглас Луиз обаче не сме само ние свързаните с него.Да видим утре ще е интересно 😅

При Хендо май е сериозно положението. Имаме точно един ден да реагираме и по всичко изглежда, че надеждата ще е за Дъглас Луиз от Вила. Атлетико Мадрид също го искали.

Джерард нещо се вайкаше, че му е много важен тоя, но в крайна сметка не зависи от него (Джерард) оставането му. Плюс това бил в последната година от договора си с Вила.

Нещата стават лайкли, не съм фен. 

1 hour ago, J.N.K. said:

Между другото, снощи тоя влезе резерва и вкара директно от корнер на Арсенал. Не че някога ще го повтори, но все пак.

Той за 3ти или 4ти път така вкарва

След Даунинг и Бентеке от Астън Вила не искам и саксия с цветя да взимаме. 

Тоя пък Хендо кога се контузи и то сериозно? Снощи си излезна съвсем спокойно, разкара се 10 минути докато реши на кой да даде лентата. Кво пък толкова му е станало, баси?

1 minute ago, fishek said:

Може ли повече инфо ? 

Какви са тия полвиначти неща 😄

Артур от Ювентус под наем без опция за купуване готов е ди Марцо фсбрицио Нийл Джоунс всички потвърдиха:) 

Бе не го знам, ама пак е нещо, по-добре от нищо. 
Дано да не се контузва и да пълни дупки къде що трябва.

Па лятоска да видим кой толкова недостижим ще взимаме... 

Не си спомням кога за последно сме имали играч с успешен наем. Този специално дори не съм го чувал. На Ювентус не им ли трябва, че го дават на нас?

Трагедия 😀 Ювето са цъфнали и вързали напоследък, представям си щом ни го дават този... Като гледам другите как се подсилват и освежават, това ми идва като тролване от фсг. Дано все пак ни изненада приятно!

15 minutes ago, ONYX said:

Хаха, неочаквано. Някой да има наблюдение над този младеж?

Аз лично очаквах някой от Тилеманс, Дъглас Луис или Рубен Невеш.

Аз. За кратко бе наричан новия Шави. Естествено абсолютно необосновано, само заради умението си да задържа топката под преса докато се върти около оста си. Бавен, неиздръжлив физически, некреативен, лесно се контузва, носи му се слава на купонджия, сниман с наргилета и подобни. И в Барселона, и в Ювентус издъхваше максимум до 60-тата минута.

И докато в Барселона направи нещо като полусезон, в който играеше прилично добре (оттам веднага побързаха да го нарекат нов Шави), в Ювентус не могат да го гледат и фенове и Алегри...

Почти съм сигурен, че Клоп също не е искал този трансфер и няма да е хич доволен.

За да добиете повече представа четете мнения в този международен форум на Юве -

"Club legend if he just leaves"

Сега ще се изтъпани някой от клуба и ще каже - "ето, нали ревахте, взехме ви играч за 70 млн без пари". Дано стане нещо и не го вземем, я да се счупи факса, я да спре тока, я да спре интернета, просто тоя е абсолютно лайно и мангал.