Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Taipan said:

Все пак има 21 мача за националния на бразилия ...ще го видим!

За жалост наистина ще го видим с червената тениска. Дано тоя е някакъв ултра подсигуряващ трансфер,да влиза при смъртен случай и да купим някой, който наистина ще вдигне нивото. Тоя си е на ниво Окс,когато не е в форма.

Този индивид даже и на клипчета в Ютуб не впечатлява.браво 

Update on Arthur: Liverpool made the approach after midnight, triggered by the impact of Jordan Henderson’s injury (scan in next 24 hours). Arthur feels fit enough to play immediately at Everton if needed; València and Wolves had looked at him. Talks concluding in Turin now

Виждам нещо вайналдумско в него от клипчетата в тубата, което ми харесва, но наистина не впечатлява с нещо особено.

А какво стана също с това, че няма да се взимат краткосрочни решения, кръпки и т.н.? Оставям настрана Артур, според мен, няма съмнение, че ще е слаб трансфер, но какво правим догодина като си тръгне той, Милнър, Окс и евентуално Кейта? Как се заменят 3-4 човека накуп и все да са "правилни"? Изключително разочарован съм и според мен след напусането на Едуардс нямаме ясен план за развитието на отбора в бъдеще.

Трансфер в стил Кабак. Колкото да го избутаме някак си, без да бутнеме ексела. Иначе бил здрав и щял да е на линия за градските.

Жалко, тук няма да им се отвори парашута, след един-два сезона да го разтикат с 3-4 милиона печалба.🤑 А този герой докато се научи да я сипе в наказателното на противника, вече ще е на самолета за Торино.

Според мен също доста слаб трансфер. Мисля че Арсенал бяха близо до подписване с него това лято, но нещо пропаднаха нещата. 

Много ми е интересно другият летен трансферен прозорец какви футболисти ще се купят, защото тогава ще имаме нужда от поне 3-ма халфа + някой атакуващ.

39 minutes ago, tsbalabanov said:

Сега ще се изтъпани някой от клуба и ще каже - "ето, нали ревахте, взехме ви играч за 70 млн без пари". Дано стане нещо и не го вземем, я да се счупи факса, я да спре тока, я да спре интернета, просто тоя е абсолютно лайно и мангал.

Между другото, феновете им на Юве, не могат да го гледат, както един  колега по-горе го е описал,точно такова им е мнението за него! Със сигурност, по-зле от Хендо, явно го взимаме от немай-къде за бройка!

Това някаква проява на лош вкус за хумор ли е от ФСГ??

Тоз компилацията му в тубата е пълна с кежуал пасчета наляво и надясно по терена към бековете на сигурно, отнемане на топката след някакво свинско въргаляне и после на него му я отнемат и некви изчиствания панически.

Това не може да е истина??

ако е толкова зле колкото го изкарваме и колкото чуваме не вярвам да не е съгласувано с Клоп. 

И ако е така дали Клоп е пожелал точно тоя тип >? 

То тъпо да кажем, ама Баркли щеше да е по-добре 😄

С този трансфер или наем, по-точно, американците за пореден път се излагат. Така беше и преди две години, когато закъсахме в защита, взехме турчето под наем от Шалке и Бен Дейвис, който изигра ли мач за нас, много не ми е ясно. С треньор като Клоп, можехме много да надградиме последните години, имам предвид в титли, но тия наши меркантилни шефчета, толкова им е хоризонта на възможностите, само да не се минат и да се прехарчат.

1 minute ago, makedonski said:

С този трансфер или наем, по-точно, американците за пореден път се излагат. Така беше и преди две години, когато закъсахме в защита, взехме турчето под наем от Шалке и Бен Дейвис, който изигра ли мач за нас, много не ми е ясно. С треньор като Клоп, можехме много да надградиме последните години, имам предвид в титли, но тия наши меркантилни шефчета, толкова им е хоризонта на възможностите, само да не се минат и да се прехарчат.

Абсолютно! Вместо да надградим ние направихме обратното и по-трудното от позицията в която бяхме. И ние станахме "франчайз", за клиенти, а не отбор. Изстискай всяка печалба докато може и после ще го мислим...

1 hour ago, tsbalabanov said:

Оставям настрана Артур, според мен, няма съмнение, че ще е слаб трансфер, но какво правим догодина като си тръгне той, Милнър, Окс и евентуално Кейта? Как се заменят 3-4 човека накуп и все да са "правилни"?

Кой е казал, че въпросните ще си ходят? Милнър спокойно може да получи още 1 година договор, Кейта, ако изиграе между 1500 и 2000 минути като нищо ще преподпише, Окса си отива, на негово място се взима един халф и готово, може да се продаде и Къртис, ако дойде добра оферта, за да се покрие част от трансферната сума на новия, а самия Къртис, който така или иначе нищо не прави, да се замени с някое момче от школата и сме готови и бройката е същата, и таблицата е излязла.

15 minutes ago, Bill Shankly said:

Абсолютно! Вместо да надградим ние направихме обратното и по-трудното от позицията в която бяхме. И ние станахме "франчайз", за клиенти, а не отбор. Изстискай всяка печалба докато може и после ще го мислим...

Имено това е проблема, американците развиха Ливърпул като бранд, и то много успешен. Според, последните преценки, при продажба, цената на отбора е над 3 милиарда евро или долари, не знам, тук мога да сгреша, а американците преди има няма десет години ни купиха за 300 мил. Те като бизнесмени, искат този бранд да е постоянно конвертируем, да има постоянна печалба, а за купите и титлите, добре са дошли, но както се казва може и без тях. Така е в САЩ. На първо място е печалбата, а на второ вече титлата. Т.е. те не виждат един разход, ако не е финансово обоснован за разумен, независимо, че отбора има нужда от ново попълнение в даден сегмент от играта. Това е основният проблем и етиката и лоялността на Клоп, което това е характерна черта за немците. ПОне за тези от неговото поколение. Работи с това което има и разполага, имам предвид и от към финансии, не мрънка, на негово място да беше Пеп досега да ореве света. Спомням си, не знам кое лято беше,накупи 4 защитника за над 200 мил. Имаше шеги във фейса тогава, че разходите за отбрана на Сити са по-големи от на някои държави като Босна и Херцеговина, Черна Гора, Северна Македония и т.н.