Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, Dacheff said:

Е те Челси взеха ДеБройне и го разкараха, щото не ставал.

Разкара го Моуриньо, той и Салах разкара, ама и преди да иде в Челси, и след това се виждаше, че ДеБройне е баси играча. Тук във форума сме го коментирали баш специалистите дето сме се събличали по физическо. Сега не ми се търси по това време докато беше в Германия и Азар примерно в Лил какви трансфери сме правили, че ще ми се дореве.
Иначе и Азар, направи няколко супер сезона в Лил, тук всички пишехме, че е баси играча, взеха го Челси и накрая им донесе 2 титли.

То е ясно, че с тия играчи дето са много хвалени винаги има риск да излязат балон - ама Стоичков го е казал това за играенето и печеленето. Те и Рома се радваха как са взели пари за Мистър Пропуск, ама 1 сезон по-късно викаха, че са били малко...

16 minutes ago, flyhorse0906 said:

Стига де това е несериозно...Четох, че Мбапе ще подпише с Реал за 25 милиона евро годишна заплата и 100 милиона ще му дадат на ръка при сключване на договора.

Това са сериозни пари, защо да е несериозно....

Той уж бил сигурен за РеалМ, ама мадридчани нещо са се понасрали, защото Мбапето искал правата върху имиджа си, а в Реал това не е така. Отделно скоро отказа да иде до Катар за разни рекламни щуротии, но сега отишъл експресно.

за Азар - толкова се цигани преди да иде в Челси, че ... то искал в Реал, а не сега искал в Байерн, а не сега сакал на пи.ка си лелина и накрая след като Челси взеха ШЛ отиде при тях.

Стига бе то си разпродадохме цялата атака.. мане, салах, ориги , фирмино... според мен най-много двама от офанзивните ни футболисти да напуснат.

Ориги вече е пътник! Не ми се иска друг в атака да напусне. Най-много Фирмата, но при условие ще вземем един атакуващ играч.

Мбапе не подписа ли бонбастичен договор с ПСЖ, за още 2/3 години  взимайки €200млн в заплати и бонус при подписване?

П.С. Мисля че сме го коментирали, но Дибала ще е свободен агент. На 28 е, което значи че не е свят престарил и има хляб в него. 

8 hours ago, Stivi_G said:

Мбапе не подписа ли бонбастичен договор с ПСЖ, за още 2/3 години  взимайки €200млн в заплати и бонус при подписване?

Не.  Според най-достоверния журналист е избрал Реал, за почти същите пари -

100 мил за него в началото + 25 мил/год ЧИСТИ след данъци + бонуси за постижения.

Очаква се да го обявят малко след края на първенството. 

Само ни тразнят тука, влизам в Ютуб и първото видео, което ми излиза е от Скай Спортс със заглавие - Kylian Mbappe heading to ANFIELD? 🤯 | Liverpool transfer rumours 

Real Madrid have agreed a five-year deal with France striker Kylian Mbappe and the 23-year-old will move to the Spanish club on a free transfer when his contract with Paris St-Germain comes to an end this summer.

https://www.bbc.com/sport/football/61473632

https://www.marca.com/en/football/real-madrid/2022/05/16/628210d7e2704e97398b4575.html

https://theathletic.com/news/kylian-mbappe-real-madrid-agree-personal-terms-with-psg-forward/LuOnVUZsA4wN/

2 hours ago, baivan said:

Не.  Според най-достоверния журналист е избрал Реал, за почти същите пари -

100 мил за него в началото + 25 мил/год ЧИСТИ след данъци + бонуси за постижения.

Очаква се да го обявят малко след края на първенството. 

Така или иначе нямаше да дойде при нас. Тази заплата, няма кой да му я даде при нас. 

https://gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/livyrpul-sledi-osnoven-zashtitnik-na-torino-682765

Шесткратният европейски шампион Ливърпул може да се насочи към защитника на Торино Глейсон Бремер това лято.

Това ще бъде първият трансферен прозорец след напускането на Майкъл Едуардс, който направи чудеса заедно с Юрген Клоп при сглобяването на отбор от световна класа. Сега Джулиан Уорд, който преди е работил с Едуардс, ще бъде човекът, водещ преговорите при всички трансфери.

Добрите изяви на Бремер в Италия привлякоха вниманието на няколко клуба от Висшата лига. Торино са готови да продадат своя играч в опит да получат най-голявата възможна трансферна сума. Според „Torino Granata“, отборът на Ливърпул е сред тези, които ще участват в надпреварата за подписа му. Градският съперник на торинци - Ювентус, също има интерес към бразилеца.

В момента мениджърът на мърсисайдци има на разположение четирима централни защитници - Върджил ван Дайк, Ибрахима Конате, Жоел Матип и Джо Гомес. Последният не е твърд титуляр в отбора от „Анфийлд“. В резултат на това той може да потърси ново предизвикателство, което би накарало Клоп да потърси заместник на младия англичанин.

Бремер започна кариерата си в юношеската академия на Атлетико Минейро, преди да замине за Италия през 2018 година. Оттогава 25-годишния футболист вдигна нивото си и се превърна в един от най-постоянните защитници в Серия А. Скоростта, доминацията във въздуха и физиката му се считат за неговите най-силни страни.

Партенка ми изглежда това. Джо Гомес ако си тръгне ще трябва да го заменяме с англичанин, че май ни е малка бройката на домашни футболисти. Вече ако Матип си тръгне другата година, може да вземем чужденец.

Takumi Minamino wants to LEAVE Liverpool in search of more game time this summer. Klopp would like to keep him but won't stand on his way if he tries to move.
Liverpool are wanting €20M for him, with Leeds, Lazio, and Inter Milan all showing interest.

Като изключим Карвальо, единственото което ни трябва е резерва на Трент, резерва на Салах и още един халф по възможност доказан. Всичко друго го имаме и като качество, и като бройка

8 hours ago, kibo1992 said:

Kylian Mbappé tells Telegraph: “It was not just Real Madrid and PSG - I was in talks to join Jurgen Klopp at Liverpool”. 🔴⭐️ #LFC

Тука обаче няма милион на седмица 😄

Мани милиона, не знам как си е представял че в Ливърпул ще избира треньора и ще реди състава...да си седи там...

42 minutes ago, ReD_Gerrard said:

Доста е тъп да изпусне възможността да отиде при най-добрия треньор в света. Не защото аз го казвам, а защото самият той така му се възхищава!

Парата братче, каквото и да си говорим, Мбапе е доста разглезен и е на 23. Дали са му бонбоните, които иска и готово. За мен това което направи Тиаго беше доста мъжкарско при положение, че можеше да иде в Сити и да ги направи много по - силни.

Доказало се е, че в Англия е най-доброто място да упражняваш тази професия - дали като футболист, дали като треньор. То и затова Гуардиола седи толкова време мамицата му. Така че според мен Мбапе губи, ама дето се казва - може да иска да е "пръв на село", защо му е да си затруднява живота. Нещо като Тошко Неделев - седи си на лесното и всичко му е топ. Разни хора, разни идеали. Може пък след 3 години да дойде Мбапе при нас. Тогава ще имаме по-голяма нужда от него.

Aurélien Tchouaméni has already communicated to his teammates the intention to join Real Madrid. He dreams of Real

Замина тоя. Монако са искали 80 милиона евро, но ние сме сметнали, че са много и сме се отказали. 

Този Чуамени, с когото ни спрягаха, по всичко изглежда е избрал Реал Мадрид, така че отпада от сметките.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23