Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Някой с по-добра памет спомня ли си кои трансфери на Клоп последните години станаха без почти никакви новини,спекулации и т.н ?

3 minutes ago, kobra_951 said:

Някой с по-добра памет спомня ли си кои трансфери на Клоп последните години станаха без почти никакви новини,спекулации и т.н ?

ФАбиньо

И да е вярно, те със 100 милиона можеха да се опитат и за Белингам, нали ни е мокър сън...

Инак, ако е вярно, сетили се нашите последните два дни и след като Каземиро се махна.

3 hours ago, oZZy said:

Тоя Валверде много ми харесва. Перфектен е за заместник на Хендо

Не става. Много е арогантен. Обиди Робъртсън и докато не се извини е персона нон грата на Анфийлд.

1 hour ago, Сиймор said:

Не става. Много е арогантен. Обиди Робъртсън и докато не се извини е персона нон грата на Анфийлд.

Много ме е яд, че Суарес и Клоп не се засякоха. Щеше да е интересно какво ще каже Клоп на пресконференцията след като Суарес е ял месо от Иванович

7 minutes ago, oZZy said:

Много ме е яд, че Суарес и Клоп не се засякоха. Щеше да е интересно какво ще каже Клоп на пресконференцията след като Суарес е ял месо от Иванович

Какво може да каже? Суарес? Мислех, че е веган! Ще трябва да преосмислим менюто на играчите, защото очевидно имат дефицит на някои вещества в организма и се налага да си ги набавят по време на игра, а това пречи на храносмилането и разваля цялата ни концепция за диета. Явол? Освен това консумация на месо извън ЕС крие потенциални рискове от инфекции с тарикатлък и пандемия от чалга простотия...

Предвид колко съм мързелив по принцип, как не ме мързи да пиша подобни тъпотии, не знам??

23 minutes ago, oZZy said:

"Добре, че яде само от това му месо.... ? "

21 hours ago, LiverpoolYNWA said:

Незнам, ама това ако е вярно /щото аз си имам някакви съмнения/ не говори много добре за Клоп и въобще за екипа по трансферите.Щото работата става малко - пари има, "точен човек" няма.

6 hours ago, flyhorse0906 said:

Незнам, ама това ако е вярно /щото аз си имам някакви съмнения/ не говори много добре за Клоп и въобще за екипа по трансферите.Щото работата става малко - пари има, "точен човек" няма.

За мен е обратното , пари няма , точни хора и да има майната му ..

Ще каже човек , че нашия ултра извънземен стил на игра не пасва на нито един халф на света , пък дори той да струва 100 милиона . И тогава какво излиза , че Кейта , Окс и Хендо в лазарета , и Артур и Байчетич на пейката са много по- полезни от който и да е халф ?

Това е голям майтап , само като се замислиш леко 

Чисто и просто не им се дават пари , защото са свикнали да постигаме целите си с наличните играчи . 

5 hours ago, pehotineca said:

За мен е обратното , пари няма , точни хора и да има майната му ..

Ще каже човек , че нашия ултра извънземен стил на игра не пасва на нито един халф на света , пък дори той да струва 100 милиона . И тогава какво излиза , че Кейта , Окс и Хендо в лазарета , и Артур и Байчетич на пейката са много по- полезни от който и да е халф ?

Това е голям майтап , само като се замислиш леко 

Чисто и просто не им се дават пари , защото са свикнали да постигаме целите си с наличните играчи . 

Аз не съм много съгласен, но пък може и ти да си прав.Щото например за мен целия тоя уж сериозен интерес, който се декларира към Белингам, при положение, че беше ясно, че няма да го продадат това лято беше малко странен.Един вид получи се нещо от сорта "ние искаме халф, готови сме да плащаме, ама клуба му не иска да го продаде".След това и мантрата за "точния човек" и се получи някакво усещане в пространството, че всъщност използваме това като оправдание да не купим халф това лято.

47 minutes ago, flyhorse0906 said:

Аз не съм много съгласен, но пък може и ти да си прав.Щото например за мен целия тоя уж сериозен интерес, който се декларира към Белингам, при положение, че беше ясно, че няма да го продадат това лято беше малко странен.Един вид получи се нещо от сорта "ние искаме халф, готови сме да плащаме, ама клуба му не иска да го продаде".След това и мантрата за "точния човек" и се получи някакво усещане в пространството, че всъщност използваме това като оправдание да не купим халф това лято.

Най - вероятно е така , ние ако бяхме предложили 100 милиона и 220 хилки на седмица  , според мен нито Дортмунд , нито Белингам щяха да откажат.